Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jutro jadę do lekarza. Powinnam zaszczepić małego ale był chory dziś jeszcze ma delikatny katar i charczy jak śpi. Mogę powiedzieć pedietrze że nie będę szczepic wiecie ostatnio jej mówiłam to powiedziała że bez problemu po chorobie można ale ja myślę że trzeba poczekać jeszcze tydzień aż będzie całkowicie bez żadnych objawów choroby. Muszę jechać po receptę na mleko. Dziewczyny które rejestrowały się na e receptę? Macie ten problem ze nie dodali waszych maluszków? Ponoć mają jakiś problem i trzeba osobiści dzwonic

Odnośnik do komentarza

Ja nie kupuje mleka, ale ostatnio miałam już e receptę na prewenar jak kupowałam więc chyba jest w bazie. My mieliśmy iść w poniedziałek, dzwonili za nami z przychodni ale nie poszłam bo starsza miała trochę katar A jakie tylko gdy obaj wyglądają na zupełnie zdrowych. No i dobrze że nie dałam się namówić bo w nocy mały już też zasmarkany i te bóle i kto wie jakby zareagował. Pójdę najwcześniej w przyszłym tygodniu jak nic więcej się nie będzie działo. Ja bym wcześniej niż tydzień po chorobie nie szczepila A już napewno jeśli jeszcze charczy bo nie wiadomo w jakiej kondycji tak naprawdę jest organizm. U nas chcą szczepic nawet z kataraem jeśli tylko nie ma gorączki ale ja się nigdy nie godzę. 

Odnośnik do komentarza

Moja tez kiedys charczala ale to nie z przeziębienia tylko jak zaczely grzać kaloryfery i akurat mielismy szczepienie, poszliśmy do przychodni zeby ja osluchala doktorka bo i tak bym sie nie zgodzila na szczepienie ale nasza pediatra sama od razu powiedziala zebysmy odlozyli na wszelki wypadek szczepienie o tydzien mimo tego ze byla osluchowo czysta. 

Dziewczyny ja juz nie wyrabiam..mala taka maruda od kilku dni..w dzien wogole nie spi..tylko rece.. jeszcze cycka od 3 dni nie daje tylko w nocy..i przezywa strasznie wczoraj az mi malinke zrobila na ramieniu jak ja usypialam tak sie dziaslami zassala.  

Odnośnik do komentarza

A my walczymy z zapaleniem spojówek, już drugie kropelki z antybiotykiem a poprawa minimalna. Poza tym dochodzi jeszcze niedrożny kanalik łzowy, oby nie trzeba było udrażniać pod narkozą. Dziewczyny znacie przypadki żeby kanaliki się odetkały samoistnie przy masażu?? 

Poza tym to walczymy z kiepskim spaniem, pobudka w nocy co 2 godziny, ale to jak większość z Was. 

Odnośnik do komentarza

Melka, a od czego się robi ten zatkany kanalik? A tak w ogóle A pro po tematu, nadal przemywacie oczka solą fizjologiczna czy już przestalyscie? Bo ja dalej przemywam A do mycia buzi używam przegotowanej wody  i tak sobie myślę że już chyba normalnie myć buzię i oczka zwykła woda...? 

Odnośnik do komentarza

 Melka

Mojej malej zaczelo ropiec oko jak miala 2 miesiace i ze akurat mielismy wizyte umowiona z synem u okulisty to wzielismy mala zeby zobaczyl i stwierdził wlasnie zatkany kanalik i powiedzial zeby robic masaże i jak nie pomoze to tez trzeba bedzie przyjechac na odetkanie w narkozie jak bedzie miala jakies 8 miesiecy..ale odpukac chyba masaże pomogly bo nic sie narazie nie dzieje.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...