Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Skakanka nie wiedziałam i nie wiem nadal czy mam. Odrazu wyssalam jad i przyłożyłam lód tak 20 minut i byłam na sorze. Ogólnie jestem alergiczka pokarmowa pyłkowa i jak mnie coś właśnie ugryzie to odrazu opuchlizna wolałam pojechać bo bym swirowala w donu. Ja po nocy masakra wstałam o 3 z takim bólem kręgosłupa miednicy kolan i kostek chyba na tą piękną zmianę pogody czasem tak tam. Ale tyle na raz. Mój mąż tez już pomalował łóżeczko komodę czekamy aż polezy trosze

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Mama Radzia super wieści !!!! Dlatego warto na badania te prenatalne pojechać do innego lekarza
Moja też się kręci na wszystkie strony a ja kończę 31 tydzień i bardzo chce rodzić naturalnie może aż za bardzo ;-):-P

Ja często śpię różnie nie potrafię tylko na lewym boku bo jestem potem jakby odrętwiala

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

To jak więcej nas miało takie kiepskie noce to może coś z ciśnieniem w powietrzu jest, bo kurczę już się trochę zaczynałam martwić bo od rana tak mi się kręci w głowie, a wcięło mi ciśnieniomierz i szukam go bo nie wiem czy niskie mam czy za wysokie. Jak niskie to ok, ale boję się wysokiego.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do sąsiadki, na szczęście ma ciśnieniomierz bo sama sobie dość często mierzy. Nie pisałam ale miałam mroczki przed oczami, zamazany obraz takie zygzaki, co prawda przeszło po 5-10 min ale zaczęła mnie boleć głowa i jest mi niedobrze. Wyczytałam że może to być nadciśnienie albo niskie ciśnienie. Jak wysokie ciśnienie wyjdzie to trzeba do szpitala bo może to być zatrucie ciążowe. Więc spanikowalam i pobiegła do tej sąsiadki. Zdenerwowana siadlam mierzyć, wiem że powinno się odpocząć 5 min przed zmierzeniem więc jakby mi wyszło wysokie to bym powtórzyła za paręnaście minut. Wyszło mi 90/60 Więc mimo zadyszki dość niskie. Uspokoilam się trochę, ja często miałam takie przed ciąża i tak się właśnie czułam, ale człowiek teraz trochę przewrazliwiony. Wypije chyba kawę i zobaczę czy przejdzie, czasem pomagało.

Odnośnik do komentarza

zakochana ja też miałam takie niskie koło 13 właśnie 95/60 i sobie zmierzylam bo też jakieś takie osłabienie poczułam. Zaraz kawę i cuksy zapodalam i teraz mi zdecydowanie lepiej. Ale też wielka burza przeszła u nas więc może to przez to.. sama nie wiem.

Ja też gemini będę śledzić bo nic jeszcze nie zamawialam! Wiec jak mi się uda upolować darmową dostawę todam znac na pewno!
katia88 zdrówka i oby gorączka Cię ominęła!

Odnośnik do komentarza

Witajcie :) My całe szczęście sypiamy bardzo dobrze, a siku kilka razy w nocy jest od ponad 2 miesięcy, wiec się przyzwyczaiłam. My dziś sporo spacerowaliśmy i na koniec dnia jeszcze grilla robiliśmy. Miałam pisać do Was w jednej sprawie... W piątek miałam badanie glukozy, czułam się super i wieczorem dostałam krwotok z nosa, którego nie mogłam zatamować przez 30 min. Zmierzyłam ciśnienie i miałam 142/75, było to wieczorem. Wczoraj zaś powtórzyło się z ciśnieniem, ale tylko wieczorem i już bez krwotoku i jakiegokolwiek złego samopoczucia. Dziś wszystko w normie. Nie wiem czy to po glukozie, czy powinnam się martwic. Cukrzycy nie mam, wyniki wyszły dobre.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ja po glukozie to raczej bym niskie ciśnienie obstawiala a nie wysokie. Raczej można być osłabionym i o ile krew z nosa bym z tym połączyła to to podwyższone ciśnienie pierwsze nie bardzo mi pasuje. Ale dziś coś było w powietrzu więc z tym ciśnieniem to mogło być od pogody. Sprawdź jutro jakie będziesz mieć. Jak krwawienie się powtórzy albo ciśnienie przekroczy 140 to zadzwoń do lekarza. Górną granicą jest 140/90 i wtedy trzeba się skonsultować z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Hej ☺️
Wczoraj byłam bez sił. Zaczynają się upały a ja już mam dość. Wieczorem w domu miałam 27 stopni. Teraz niewiele lepiej. Chyba czas odpalić klimatyzator :/
W niedzielę jadę do piły na kolejny turniej tańca. Boję się, że jak będą upały to będzie ciężko :(
A wy jak znosicie takie ciepło? Ja się obawiałam, że będzie źle i jest. A to dopiero początek.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Dziś już spałam. Wiadomo budzenie na siku, a tylko 2 razy. Ale sny miałam takie można i rzeczywiste. Ostatni rano to najbardziej mnie zestresowal. Niby nic takiego. Wracałam pociągiem skądś do swojego miasta i na jakimś wygwizdowiu, miejscowości której nie znam odpieli wagony i lokomotywa pojechała. Okazało się wszyscy poza mną dojechali do celu i w padlam w panikę. Krzyczałam, byłam zdenerwowana i w ogóle no tak jakby się człowiek przejął naprawdę niewoedzac gdzie jest. Z tych nerwów się obudziłam i naprawdę serce walilo min jak opetane. Dawno nie miałam tak rzeczywistego snu.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

A co do upałów to w domu mi nie straszne. Jak pracowałam to była masakra bo tam mamy w lecie 29 stopni a czasem nawet było 31. Nie ma klimatyzacji nie ma świeżego powietrza. Masakra. W domu to spoko bo mogę za przeproszeniem w majtkch tylko chodzić i jest ok. Po za tym u mnie w upały w środku jest właśnie chłodno, tzn max 24-25 A tak dla mnie jest jeszcze ok.

Odnośnik do komentarza

zakochana u mnie tak przyjemnie jest na dole, u rodziców. Oni mieszkają na dole, my na poddaszu. Gdyby relacje między nami były jakieś lepsze, to pewnie bym tam siedziała pół dnia ☺️ ale kończy się na tym, że to raczej moja mama przychodzi do mnie na górę pomimo temperatury. Ale zazdroszczę Ci... Ciężko nawet zasnąć jak tak gorąco jest.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...