Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochana

Ja przyznaje że w nocy używałam chusteczek, na początku próbowałam wacikami ale po kilku nieprzespanych nocach i kolejnej kupię z rzędu w ciągu jednej nocy uznałam że na noc mogą być chusteczki jeśli jest kupa. Jeśli tylko siki to miałam w miseczce naszykowana wodę i waciki. Chusteczki z rosmana te różowe miałam bo wtedy był najlepszy skład, sprawdziłam na sroka o i dalej są jako ok więc pewnie teraz też ich będę szukać.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

K9za te w9reczki to odkrycie roku. Ja na nie trafiłam chyba jak małą miała kilka miesięcy i potem już cały czas używałam. W nocy wkładasz pampers zawiazujesz i do kosza, nie czuć smrodu tylko ładny zapach. Na wyjeździe, u koleżanki, wszędzie pampers Ci nie straszny :)

Odnośnik do komentarza

Ja sobie e właśnie zastanawiam, ile tych podpasek brać... Ja na drugą dobę po porodzie już nosilam normalne, te duże always na noc. I tak myślę że wezmę paczkę tylko tych dużych. Powinno wystarczyć. A jak zabraknie to mi mąż do apteki podskoczy i kupi. On nie ma z tym problemu ☺️ zawsze mi kupuje tampony...
Zdecydowałam się też na kosmetyki z babydream po waszych komentarzach. W emolienty zainwestuje dopiero, jeśli coś się będzie dziać. Niby najbardziej tutaj jestem doświadczona w ilości odchowanych noworodków, ale jak widać i ja korzystam z waszych rad ☺️ i bardzo mnie to cieszy, że was mam ❤️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie wróciłam z USG 4D i jest super :) Wód płodowych w normie, wszystkie przepływy OK, dzidziuś zdrowy, prawie 1,5 kg, dokładnie tyle ile powinien mieć na ten dzień ciąży. Chyba niepotrzebnie mnie nastraszył ten mój lekarz. Cieszę się, że poszłam na to badanie, bo po tym jak nie zgodziłam się zostać w szpitalu na obserwacji miałam trochę wyrzuty sumienia, że może lepiej było zostać, bo może faktycznie te wody wyciekały tylko akurat nie w tym momencie. A teraz jestem spokojna i wiem, że jednak dobrze zrobiłam, bo niepotrzebnie bym 3 dni leżała. Jedyny minus to, że ten mój urwis znowu się obrócił główką na górę, ale przy tych harcach, które on w brzuchu wyczynia to jeszcze się może kilka razy obrócić. W każdym razie bardzo mi ulżyło. Wzięłam się wczoraj wreszcie za pranie ciuszków, bo pogoda dopisuje. Najpierw wszystko wypiorę, a potem się zastanowię czy chce mi się to prasować ;) Miałam sobie to odpuścić, ale strasznie sztywne mi te ciuszki wyszły po praniu. Zastanawiam się czy to nie kwestia tego proszku antybakteryjnego, który dodałam, bo wcześniej też prałam Radzia ubranka w Loveli i nie były takie szorstkie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Super wieści, to będziemy obie czekać na obrót, mój niby wieści się ale jednak wielka głowę czuję u góry a dołu serie kopniakow, czasem rozciąga się w poprzek ale nóg u góry nie czuję w ogóle więc zobaczymy.
Ja właśnie przez ta twardość ubranek nie wyobrażam sobie przynajmniej przez pierwszy miesiąc nie prasowac. Poprzednio też w loveli pralam i były dla mnie za szorstkie. Mamy bardzo twarda wodę może to też dlatego.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Mama Radzia, ja obstawiam wodę ( przynajmniej u mnie) , bo przy starszej próbowałam różnych firm i proszków i płynów i jedyne czym się różniły to tym że proszki lepiej dopieraly trudne plamy. Twardość była taka sama, dopiero jak zaczęłam po roku dodawać płynu do płukania to były ok. Zresztą z moimi ubraniami mam tak samo. Dawniej to sobie nawet majtki prasowalam bo inaczej mnie denerwowaly. Naszczęście już mi przeszło :)

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie mam co prać ☺️
zresztą ja i tak piore w zwykłym proszku więc nie podpowiem.
Moj mały przekręci się kilka razy dziennie. Czuję kopniaki raz na dole, raz na górze, a w międzyczasie po bokach :D kręci fikołki jak w cyrku. Mógłby się zdecydować już na dół, bo byłabym spokojniesza.
mamaRadzia Super wieści. Jednak nie warto się sugerować opinią jednego lekarza. Najważniejsze, że wszystko jest w normie i możesz spokojnie spać.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyna a ja wracam z sory chyba będę tam stała pacjentka. Ugryzła mnie chyba osa pszczoła nie wiem... Ręka mi spuchła nie tak bardzo ale stracha miałam takiego ze szok mój lekarz nie odbierał telefonu hmmm. Na sorze dostałam zastrzyk steryd jakiś domięśniowo w tyłek. Pytałam się lekarza czy nie zaszkodzi dziecku mówił że nie chyba wie co robi. Już jestem w domu. Co za dzień

Odnośnik do komentarza

Sandra
Super mebelki, uwielbiam białe :)

Iwona
Dobrze że szybko pojechałaś i wszystko się dobrze skończyło. Wiedziałaś że masz uczulenie na te osy czy pszczoły?

Mama Radzia
Duży chłopiec, super że badanie Cię uspokoiło.

U mnie chyba dziś Mały się przekręcił w końcu, nawet nie wiem kiedy. Wczoraj wieczorem jeszcze leżał w poprzek, bo myślałam że mnie rozerwie, a dziś ( po 4 godzinach łażenia po słońcu na przedszkolnym pikniku córki), poczułam kopniaki na górze, w sam żołądek :))

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Cześć. Wy też jesteście takie obolale po nocy. Już od kilku dni tak mam że rano wszysstko mnie boli. Ręce dretwieja, biodra bolą. Staram się co wizytą w toalecie zmieniać bok do spania ale już przestaje pomagać. Normalnie pokraka z rana jestem.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś też bardzo słabo spałam, mam coraz większy problem ze znalezieniem wygodnej pozycji. Wczoraj wróciłam do domu zmęczona jak nigdy, myślałam że dzięki temu będę lepiej spać. I od jakiegoś czasu boli mnie strasznie dupa przy siedzeniu :) mnie wiem że nie daje rady z większą masą czy co ale teraz to nawet z siedzeniem mam problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...