Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

koza ja też nie mogę spacerować. Przejdę kawałek i też mnie brzuch boli. Ja tak zawsze miałam w ciąży. Spacery i ruch nie dla mnie. Na powietrze wychodzę, ale dzieci bawią się w ogrodzie a ja pakuję tylek na ławce i siedzę ☺️ a wiem, że będzie coraz gorzej no ale takie uroki...

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Hejka mamuśki ;) Ja dziś tez miałam wizytę u dentysty z samego rana i się spóźniłam, bo okropnie wymiotowałam po śniadanku, aż dostałam w trakcie krwotoku z nosa... całe szczęście nie mam jakiś znacznych ubytków i stanów zapalnych. A co do ciuszków to są przeurocze <3 Do nas tez już coraz częściej zaglądają kurierzy :) Polecam zaglądnąć na 5,10,15 !!! Z zamówienia na 450 zł ja zapłaciłam 160 zł takie promocje!

Odnośnik do komentarza

Całe szuflady ubranek, ciągle któraś coś kupuje, a ja kurczę nic a nic :) nawet się nie rozglądam. Czekam do środy na powtórkę polowkowego usg, może się dowiem kto tam sobie siedzi to wtedy i ja ten szału zakupowy poczuje... mam nadzieję:). Teraz nurtuje mnie pytanie jaki wózek wybrać. W sumie to największa inwestycja i trzeba ja dobrze przemyśleć. Niestety pomysłów mi brak... może wy macie jakieś sugestie albo sprawdzone marki ?

Odnośnik do komentarza

Mama Ania to już większość z głowy masz i super ;)
Ja też się zastanawiam nad Riko i być może go kupię :)podobają mi się
Mały dziś zrobił strajk i ani razu nie kopał :(
Dziewczyny a jak jest z tą skracają szyjka ? Coś się dzieje, macie jakieś objawy ? Czy lekarz przy badaniu to sprawdza ? Mi nikt tutaj szyjki nie sprawdzał i tak się zastanawiam

Odnośnik do komentarza

Kurcze Łaski ale piszecie :) Jestem na bieżąco ale od tygodnia co nadrobie czytanie w drodze do pracy (w metrze) to już nie mam jak napisać bo muszę wysiadac. A wieczorem znowu jak poloże małą spać to sama padam jak mucha :/

Ja się dobrze czuję wiec chodzę do pracy i plan jest iść na zwolnienie od 1 lipca. Nie pamiętam jak z tymi zwolnieniami na ciaze jest ale pomimo ze 100% platne to przy tym jak ZUS placi to zawsze jest inaczej co miesiac niz gdyby placil pracodawca wiec moze warto skonsultowac to z jakas ksiegową ktora zna sie w temacie.

Wyprawki już macie poszykowane a ja nic nie muszę kupować bo po starszej wszystko mam - tylko przejrzeć, posegregowac i wyprać :) Jedynie problem będę miała z podziałem szafy i komody u córki żeby na ciuchy dla drugiej miejsce było :)

Odnośnik do komentarza

Koza No to upolowałaś okazję :D Ja właśnie tak na ciuchy sobie jeżdżę w miarę możliwości i większość rzeczy tak kupuję. Mimo, że w sumie wszystko mam, ale po prostu ciężko się powstrzymać zwłaszcza przy takich cenach ;) Co do spacerów to u mnie ostatnio już niestety to samo. Do tej pory jak szłam bardzo powoli to mogłam trochę przejść, ale dzisiaj jak musiałam pójść po wyniki, a parking był dość daleko, to jak wracałam to już mnie właśnie bolał brzuch tak jak na początku ciąży, więc też spacery u mnie odpadają. W poprzedniej ciąży tak nie miałam i do końca mogłam spacerować.

Cyśka Współczuję, że jeszcze Cię wymioty męczą. Trzymam kciuki, żeby Ci już przeszło.

Katia Daj znać co po wizycie, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Mi trochę pomogło to płukanie gardła i herbata z sokiem malinowym, więc nic nie kupowałam. Odebrałam też wyniki z krwi i coś tam się rozjeżdża z białymi i czerwonymi krwinkami, mam nadzieję, że to jeszcze nie anemia, zobaczymy co mi powie lekarz w środę.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

MamaRadzia ostatnio kupiłam prenalen na gardło, który tu gdzieś wrzuciłam o smaku malina propolis całkiem smaczny i łagodzi fajnie (mocnego bólu nie miałam więc nie wiem czy działa na taki). Patrycjaaa zazdroszczę sklepów za granicą, bo pamiętam jak w uk były tanie i śliczne ciuszki. Koza świetne łupy i jaka cena, ja jakoś byłam raz i nic nie mogłam wyszukać nic ładnego, ale jak będę juź na wolnym to muszę odkryć jakieś fajne miescówki lumpeksowe. Cyśka ja też kupilam dużo ciuszków na tej wyprzedaży w 5.10.15, ceny super, ale napotkałam ostatnio opinie, że kiepskiej jakoci mają rzeczy, także po kilku praniach się okaże czy są coś warte. Właśnie dziś dotarła kolejna przesyłka z h&m jeszcze planuję za jakiś czas zamówić coś z next i przystopuję z ciuszkami lekko, bo już troszkę się uzbierało. Dla mnie wózki to czarna magia i chętnie poczytam jakie macie typy. Też planuję 2w1 nie 3w1 bo foteliki bez atestów itp.

monthly_2019_04/sierpnioweczki-2019_73987.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny po wizycie naszczescie ok szyjka bez zmian, nie skrocila sie..uff :-) ale na te twardnienie brzucha zwiekszyl mi dawke nosy do az 6 dziennie..zrobil tez usg dzidzius wazy 495g noi z tym okresleniem plci znow mial problem bo faktycznie sama widzialam ze dziwnie sie ulozylo...powiedzial ze na 80% dziewczynka ale reki sobie nie daje uciac i narazie kazal nic mi rozowego nie kupowac :-) na nastepnej wizycie powiedzial ze srawdzi jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Jedynie problem wyszedl z cisnieniem mialam za wysokie noi mowie mu ze znowu mi powrocilo kolatanie serca, mam zrobic badania tarczycowe bo byc moze znowu nadczynnosc wrocila..takze musze przyspieszyc wizyte u endo a mialam isc dopiero 6 maja

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Jeden dzień w pracy a tu tyle stron :) super ciuszki dziewczyny. Ja mam dużo rzeczy z 51015 i lubię ich jakość, lepsze niż pepco a na przecenie cena podobna. Z reguły głównie kupuje leginsy i sukienki i nie mam zarzutów.
Dla maluszka bardzo lubiłam body z hm te organic. Nic się z nimi nie działo mimo wielu pran. Teraz też na pewno jakieś ciuszki jak będą na promocji tam dokupie. A jak ktoś ma możliwość to z firmy carters są najlepsze. Dostałam po 4 dzieci, moja była 5 i nadal są niemal jak nowe. Może na allegro albo lumku jak traficie to polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...