Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochana

Ja mam jak dla mnie ogromny, spotkałam się z pytaniami czy już torba spakowana do szpitala bo wyglądam na 7-8 mc. Zonk. Zeby było ciekawiej to ważę mniej jak przed ciąża. Ale spodnie ciążowe niestety musiałam już zakupić bo z rozpietym guzikiem nie wszystkie spodnie sie sprawdzaly a leginsy za bardzo ściskaly w pasie. Nie mierzylam się przed ciąża to nie mam porównania w cm ile urósł.

Odnośnik do komentarza

Hejka ☺️
Ja mam brzuch duży, ale ja zawsze wyglądam jak w czwartym miesiącu :D tak mi zostało z trzech ciąż.
Ale Ju widzę, że od dołu się powiększa i to jest dzidzia. Spokojnie mogłabym założyć ciasna bluzeczke i udawać zaawansowana ciężarna.
Ja zawsze mam ogromne brzuchy i szybko widoczne. W 6 miesiącu z synem już mnie pytali kiedy rodze, bo chyba niedługo :D jak mówiłam, że za trzy miesiące to oczy z orbit wychodziły...
Zresztą zobaczycie, jak zacznę rosnąć (naprawdę a nie tak jak teraz) to wam pokaże :D
Póki co pokażę wam mój brzuszek w 9+5 :D

monthly_2019_02/sierpnioweczki-2019_72525.jpg

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Piękne brzuszki dziewczyny:) swoją drogą jak to fajnie że teraz co kolwiek się ubierze mówią Ci że ładnie wyglądasz a póki nie był ciążowy to trzeba było kombinować żeby to ukryć :)
Wyskoczyła mi reklama gazetki z biedronki. Słodkie ciuszki dla niemowlaków z Disney. Do tej pory nie patrzyłam nawet na ubranka dziecięce bo boję się cały czas i jakoś nie wczuwam się jeszcze w to że za 22 tygodnie urodzi się kolejny mały człowiek. Narazie moje kiepskie samopoczucie dominuje wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ja też teraz chętnie podkreślam go:)
Od początku jakoś mówię o małym Nmały choć w zasadzie nie mam predyspozycji to do płci. Córka bardziej marzy najpierw o siostrze a potem dopiero chce brata. Ciekawe czy dziś się dowiem. No i coraz bardziej się stresuje czy wszystko z nim dobrze bo dalej cisza w brzuchu. Jeszcze parę godzin :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

A więc dziewczyny moje obawy były niepotrzebne, dobrze że nie panikowałam. Bobo żyje i wepchał się tak że nie mam szans go czuć. Muszę cierpliwie czekać aż stamtąd się wygramoli i zmieni pozycję. Nie udało się zmierzyć długości. Ale waga to już prawie 200 gram. No i miałam rację mówiąc do niego no to faktycznie on. To nasze forum to faktycznie jakieś nietypowe :)

Odnośnik do komentarza

Eh... Jak ja zazdroszczę tym co już wiedzą kto mieszka w ich brzuszkach... Ja po kolejnym USG nic nie wiem...tym razem widzieliśmy jedynie plecki i piękny kręgosłupek. Następne mam prenatalne 13.03 może tam się pokażę hehe. Co do brzuszka to ja mam już fest brzuszysko... Tylko spodnie ciążowe lub leginsy nawet rajstopy musiałam kupić ciazowe bo nie wchodziłem w zwykle... A powiedzcie mi drogie panie jak u Was z waga? Ja już 6kg do przodu... Tyje od drugiego miesiąca po kilo dwa miesięcznie... Wszystko poszło w brzuch i cycki (miska z małego C do E/F aż się przerazilam u brafiterki pod biustem niezmiennie 70...)na brzuszku i boczkach sporo tluszczyku... Niestety...

monthly_2019_02/sierpnioweczki-2019_72544.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...