Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe mamusie 2019 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Viviana bidulo zdrówka dla Ciebie!!!
Angel my też czekamy jutrzejszego i mocno mocno trzymamy kciuki!!! Na która idziesz ?
Natala137 czekamy też na wieści od Ciebie.
Kama a Ty jak się czujesz na która wizyta ?
Tyneczka zanim rano wstaniesz przegryz suchara lub kawałek bułki i popij jakaś słabą herbatka lub sokiem z cytryny i wody- pomoże.
Jeżeli chodzi o jedzenie to nie jem i nigdy nie jadłam wędlin więc na śniadanie i kolację 2 kanapeczki z serem lub teraz samym pomidorem . Na obiad zupy przeważnie choć ostatnio musiałam zjeść miecho i surówkę - jakoś mnie naszło. W między czasie zajadam owoce i podgryzam nieraz słodkiego ;) takie moje menu ...oczywiście musowo sok pomarańczowy i sok z brzozy choć ostatnio mi nie wchodzi.

https://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5ehcppzemr.png

Odnośnik do komentarza

Byłam dzis na becie hcg wyniki jutro około 14:( kurcze miałam nadzieje ze beda dzis i cos już bede wiedziała ehh.
Viviana też brałam Zinnat na anginę nie martw sie lepiej szybko wyleczyc infekcje antybiotykiem tym bardziej ze jest bezpieczny dla dzidziusia niż pozwolic na pogorszenie stanu zdrowia .
angel85 sama nie wiem czy dam rade spojrzec jutro na wyniki bety .Pewnie poczekam na meża i poprosze go żeby przeczytał wyniki i mi powiedział :/

Starania od 07.07.18
Aniołki:25.11.2018,13.11.19[*]

Leczenie immunoligiczne -Łodz On.teratozoospermia2%3%9%:) ,DFI20%

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny. Nieczęsto tu zaglądam bo jestem zbyt zmęczona by wogóle ruszać noga. Mam teraz tygodniowe zwolnienie z powodu złego samopoczucia i mdlosci które nie pozwalają mi normalnie funkcjonować w pracy. Czekam aż mi się poprawi. To 10 tydzień więc pozostało jeszcze 2 tygodnie męki. I raczej pierdzielne tym wszystkim i pójdę na zwolnienie. Męczą mnie dojazdy 160km dziennie i drażni mnie cały świat. Za 12 dni wizyta, wtedy liczę że znajdę w sobie odwagę by powiedzieć "dość" i w końcu usiąść na tyłku. Amen!
Ktoś pytał powyżej: mam 33 lata mieszkam Rzeszow/ Iwonicz Zdroj mam syna 11 i córkę 9 lat.

Odnośnik do komentarza

Biska03 sama byłam pewna że wyniki beda tego samego dnia widocznie tam sie tyle czeka . Pacjent przede mna miał odebrac też jutro tylko że około 12 .
Mt_85 160 km w jedną strone? ja mam ponad 50 i też daje sie we znaki a 160 to nawet sobie nie chce wyobrażać.Mysle że lekarz powinien dać ci zwilnienie a gdzie pracujesz?.
Izu88 Pozdrawiam :) do Puław przeprowadziłam sie jakis rok temu wtedy jeszcze do narzeczonego:) a wczesniej mnieszkalam w okolicach Garbowa .A gdzie rodziłas pierwsze dziecko ? bo ja sie własnie zastanawiam Puławy czy Lublin i jak na razie wygrywa Lublin bo lekarza też mam z Lublina a opinie o Puławskiej porodowce troche odstraszają :/.Może troche za wczesno już myslec o porodowce ale cóż zrobic jak taki charakter ze wszystko musze wczrsniej zaplanowac ;)

Starania od 07.07.18
Aniołki:25.11.2018,13.11.19[*]

Leczenie immunoligiczne -Łodz On.teratozoospermia2%3%9%:) ,DFI20%

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny Chciałam do Was dołączyć, więc witam się ze wszystkimi i ściskam mocno wszystkie mamusie! Jestem w 6-tym tygodniu, na stanie już dwulatka ;P W poprzedniej ciąży również tu na forum poznałam mamusie i stworzyłyśmy fajną wspierającą się grupę i pomyślałam,że teraz też dobrze by było mieć z kim pogadać o naszych ciążowych sprawach :P Mam pytanie- czy nie chciałybyście się przenieść na tajną grupę na fb? Tam się i tak zawsze jest i łatwiej i czytelniej się piszę, no i nikt z zewnątrz nie zaglądnie, można pisać bez obaw ja chętnie taką założę i będziemy nowe mamy zgarniać tam. Dajcie znać. Pozdrawiam Was i brzuszki, Gosia ps.jeszcze nie czytałam wstecz Waszych wpisów, może już była taka propozycja?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...