Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość patrycha018

Szkoła policealna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycha018

Hej dziewczyny :) Wiem, że wiele z Was chodzi do szkoły policealnej zaocznie i też bym się chciała zapisać. Niestety nie udało mi się zrobić nic poza technikum, bo wiadomo, dzieci, rodzina i tak wyszło :) Teraz chciałabym nadrobić zaległości. Do jakiej szkoły chodzicie? Jaką polecacie, jaką nie? Jaki kierunek? :) Zdobyłyście pracę po tym kierunku? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ilonkadd9

Lepiej zapisać się na jakiś kurs, nie szkoła policealna. Ja byłam w żaku i bardzo nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość polinkaaaaaaa

W żaku też są kursy, to nie tylko szkoła policealna :) I oferta jest całkiem szeroka. Byłam na kursie opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym i polecam :) Duży plus za to, że są w całkiem dobrych cenach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ttedixa

najgorsza szkoła, połowa zajęć odwoływana, praktyk szukasz na własną rękę, nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość konkretnaa

~ttedixa
najgorsza szkoła, połowa zajęć odwoływana, praktyk szukasz na własną rękę, nie polecam

Gdzie niby połowa zajęć jest odwoływana? Ja chodzę do żaka już na 3 semestr i zajęcia były odwołane chyba z 2 razy dotychczas. Co do praktyk - to normalne, że się ich szuka na własną rękę, niby dlaczego miałaby to robić szkoła? Tak jest w każdej szkole, tak samo też na studiach. Mi to pasuje, można znaleźć miejsce, w którym chce się popracować i można się wiele nauczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 045-6094iga

Weźcie przestancie, na zapisalam sie na wizazystke i to był bardzo słaby pomysł. W Całym listopadzie mieliśmy jeden raz zajęcia. I jak sięwypisałam to sie nagle okazało, że musze jeszcze 3 miesiace płacić a nie bede chodzic juz tam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość matyldziaaaa

Wizażystka to kurs roczny, nie kierunek. Jeśli jakieś zajęcia nie odbywają się w danym miesiącu, to odbędą się później, bo oni muszą zrealizować cały plan. Przecież wiadomo, że nauczyciel może się rozchorować. Z doświadczenia wiem, że zajęcia są później odrabiane. Lepiej zapytać, chwilę poczekać, a nie od razu się wypisywać. A co do tych trzech miesięcy, to przecież już w umowie masz zapis o trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia, więc nie wiem co Cię tak zdziwiło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AngelikaGro

Ja chodzę do szkoły Cosinus, wybrałam kierunek kosmetyczny. Jeszcze realizuję naukę, ale już widzę że salony chcą mnie przyjąć na praktykę z możliwością pozostania do pracy. 😀Zależy jaki Ciebie kierunek interesuje, jakie masz zainteresowania. Jeśli lubisz dokładność, precyzję i ciekawi Cię branża Beauty to możesz realizować ten kierunek w Cosinus - 2 lata nauki. Szkoła stawia na wiele ćwiczeń i praktyki, a to ogromny plus. 😉 

Jak sprawdzić stronę www.cosinus.pl  to można tam znaleźć zakładkę z kierunkami. Naprawdę jest w czym wybierać. 😉 Warto poczytać i zobaczyć co dany kierunek oferuje oraz spojrzeć na rynek na co teraz jest popyt, ale zawsze warto robić to co nas interesuje. 😉

Szkoła oferuję naukę również za darmo oraz otrzymanie kwalifikacji. W trakcie szkoły lub po zdanych egzaminach można szukać pracy. 

Ja z doświadczenia powiem, że to był dobry wybór szkoły! POLECAM COSINUS!

AngelikaGro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia

Ja polecam szkołę cosinus.Moim zdaniem kierunek trzeba wybrać pod zainteresowania. Ja wybrałam masażystę i jestem bardzo zadowolona. Dużo praktyki i przygotowania do zawodu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota

Ja kończyłam kosmetykę w cosinusie i też mogę polecić. Zajęcia są w weekendy więc spokojnie pogodzisz dom z nauką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry!

Jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat decyzji macierzyńskich ;)

Mój post jest całkowicie prywatny i mam nadzieję, że nikogo on nie urazi i nie odbierze go za ofensywny lub naruszający regulamin, liczę jedynie na empatię i pomoc, ponieważ mój temat nie należy do najprostszych, próbuję w  nim łączyć biologię z psychologią więc znalezienie badanych graniczy z cudem. Niezmiernie dziękuję, jeśli zdecydujesz się mi pomóc 😊

Bardzo mi zależy na jak największej liczbie odpowiedzi, żeby moje badania były rzetelne, proszę o pomoc i wzięcie udziału w krótkiej ankiecie na ten temat. Udział jest całkowicie anonimowy i dobrowolny ;)

Bardzo dziękuję! ;)

https://ankiety.uksw.edu.pl/index.php/926257?lang=pl&fbclid=IwAR273pqVPeAAZp0GyTcoZ1oTJjUb5czWhwGom6YGXjn0cg69FPb9ikY9SmA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lucyna

Z kierunków w szkole policealnej polecam higienistkę stomatologiczną. Bardzo fajny kierunek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wioletta

Kosmetyka jest bardzo fajnym kierunkiem. Możesz otworzyć swój salon w przyszłości. Dużo się nauczyłąm w cosinusie, zajęcia bardzo praktyczne więc ich mogę polecić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aleksandra

Ja również postawiłam na szkołę policealną 🙂 Masz zawód uczysz się praktycznie więc moim zdaniem lepiej szkoła policealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kinga

Moim zdaniem próbuj zawsze jak nie dasz rady to przerwiesz. Polecam, przynajmniej masz fach w ręku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ilona

Moim zdaniem  warto się kształcić.  Teraz szkoły policealne nawet w rok możesz zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jesica

Zgadzam się wykształcenie i praktyka to podstawa. Szkoła policealna daje taką możliwość nawet zapracowanym. Ja kończyłam administrację w cosinusie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Miałam podobnie. Skończyłam tylko LO. Zapisałam się do cosinusa na administrację. Bardzo mocno polecam tę szkołę. Nauczyciele są bezproblemowi, zajęcia w weekendy i bezpłatnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hannia

Ja również kończyłam szkołę policealną. Najlepsze rozwiązanie dla osób pracujących bądź mam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna

Fajnym kierunkiem jest opiekunka dziecięca. Zajęcia też w życiu codziennym się przydają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Samkaa

ja myślałam z kolei o tym, żeby sie przekwalifikować na asystentkę stomatologiczną.  Podobno w niektórych prywatnych praktykach mozna niezle zarobic w tym zawodzie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria

Ja zrobiłam szkołę policealną i dodatkowo kilka kursów specjalistycznych w mojej szkole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna

Ja skończyłam liceum w szkole policealnej też w między czasie robiłam w szkole dodatkowe kursy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Żaneta

Moim zdaniem teraz jest super moment bo zajęcia są zdalnie. Wybierz sobie jakiś fajny kierunek i do dzieła. Ja mogę polecić florystę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...