Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

stysiapysia
Cześć Oleńka , cześć Wanilijka!!!!

ja staram się być ,ale czasem tylko podczytuje

dziś moja córeczka miała by pół roczku heh :36_1_4::36_1_4::36_1_4:

ale mój Franek mi pomaga przeżyć ten dzień...

byłam dziś u lekarza prywatnie...nie skasowała mnie ... badanie ginekologiczne , bez usg, ksiązeczki ciąży nie chciała podwójnej zrobić ... chodzę jeszcze do poradni- chce byc sp-okojniejsza...

ale nie do konca ha ha , wyszzukuje co rusz jakies stronki gdzie zawsze jakies badania sa by wykluczyć wszystkie choroby ha ha

oj chciałabym, mieć Franka przy sobie:)

pozdrawiam Was wszytskie

Wiataj Stysiu :)))

wiesz co nie ma co rozpamiętywać tylko cieszyć się chwilą Masz nadzieje ze to synek co ? fajnie by było Ja też bym chchiała syneczka ale córeczke reż bym chciała ehhhhh Mój synek by już miał 15 miesięcy ehhhh staram sie o tym nie myśleć bo to tylko pogarsza u mie przynajmniej ja już mam taką fazę że wolę nie rozpamiętywać bo poźniej wielk dół i wszystko do dupyyyyyy Ja jedynie sobie myślę że Jest tam na górze i mi pomaga

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Oleńka
panterka

Wanilijko czekamy czekamy cierpliwie tylko wiesz ten czas jest bardzo długiiiii za bardzo.... ale czekamy :)

a co do serilai to ja też sie cieszę heheh wkońcu bedzei co oglądać :) aaaa i nie czytać nas tylko pisać z nami :)))))))))))))))))))))))))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękuję Panterko za poparcie;)
A jakie seriale oglądacie???
Ja wczoraj oglądałam "Teraz albo nigdy",a dzisiaj czekam na "M jak miłość":smile_move:
Ja zaczynam już seriale od 17
i koncze po 21

A co Ty o 17 oglądasz???

A jutro przyjedzie nam nowiutki telewizorek:36_2_25: i będę miała super,extra odbiór...więc nie odejdę od tv:hahaha: przyrosnę do kanapy z pilotem w ręku:hahaha:

Odnośnik do komentarza

panterka
stysiapysia
Cześć Oleńka , cześć Wanilijka!!!!

ja staram się być ,ale czasem tylko podczytuje

dziś moja córeczka miała by pół roczku heh :36_1_4::36_1_4::36_1_4:

ale mój Franek mi pomaga przeżyć ten dzień...

byłam dziś u lekarza prywatnie...nie skasowała mnie ... badanie ginekologiczne , bez usg, ksiązeczki ciąży nie chciała podwójnej zrobić ... chodzę jeszcze do poradni- chce byc sp-okojniejsza...

ale nie do konca ha ha , wyszzukuje co rusz jakies stronki gdzie zawsze jakies badania sa by wykluczyć wszystkie choroby ha ha

oj chciałabym, mieć Franka przy sobie:)

pozdrawiam Was wszytskie

Wiataj Stysiu :)))

wiesz co nie ma co rozpamiętywać tylko cieszyć się chwilą Masz nadzieje ze to synek co ? fajnie by było Ja też bym chchiała syneczka ale córeczke reż bym chciała ehhhhh Mój synek by już miał 15 miesięcy ehhhh staram sie o tym nie myśleć bo to tylko pogarsza u mie przynajmniej ja już mam taką fazę że wolę nie rozpamiętywać bo poźniej wielk dół i wszystko do dupyyyyyy Ja jedynie sobie myślę że Jest tam na górze i mi pomaga

Panterko na pewno jest na górze i patrzy na nas kochana:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Oleńka
stysiapysia
Ja nie wiem , nie mam pomysła
romantyczna kolacja, a potem w strój policjantki sie przebierz i męża do kaloryfera w kajdankach przypnij - niech siedzi do rana ha ha

Hahaha strój policjantki:hahaha::hahaha::hahaha:
Nie mogę ,zatrzymam Go na gorącym uczynku,kiedy będzie się do mnie dobierał:lup:
Musze o tym pomyśleć.......ciekawe czy On o czymś pomyśli????

Stysia świetny pomyśł wiesz ja może też skorzystam heheh bo też mam niedługo rocznicę

Odnośnik do komentarza

Oleńka
stysiapysia
Ja nie wiem , nie mam pomysła
romantyczna kolacja, a potem w strój policjantki sie przebierz i męża do kaloryfera w kajdankach przypnij - niech siedzi do rana ha ha

Hahaha strój policjantki:hahaha::hahaha::hahaha:
Nie mogę ,zatrzymam Go na gorącym uczynku,kiedy będzie się do mnie dobierał:lup:
Musze o tym pomyśleć.......ciekawe czy On o czymś pomyśli????

Oleńka
panterka
stysiapysia
Cześć Oleńka , cześć Wanilijka!!!!

ja staram się być ,ale czasem tylko podczytuje

dziś moja córeczka miała by pół roczku heh :36_1_4::36_1_4::36_1_4:

ale mój Franek mi pomaga przeżyć ten dzień...

byłam dziś u lekarza prywatnie...nie skasowała mnie ... badanie ginekologiczne , bez usg, ksiązeczki ciąży nie chciała podwójnej zrobić ... chodzę jeszcze do poradni- chce byc sp-okojniejsza...

ale nie do konca ha ha , wyszzukuje co rusz jakies stronki gdzie zawsze jakies badania sa by wykluczyć wszystkie choroby ha ha

oj chciałabym, mieć Franka przy sobie:)

pozdrawiam Was wszytskie

Wiataj Stysiu :)))

wiesz co nie ma co rozpamiętywać tylko cieszyć się chwilą Masz nadzieje ze to synek co ? fajnie by było Ja też bym chchiała syneczka ale córeczke reż bym chciała ehhhhh Mój synek by już miał 15 miesięcy ehhhh staram sie o tym nie myśleć bo to tylko pogarsza u mie przynajmniej ja już mam taką fazę że wolę nie rozpamiętywać bo poźniej wielk dół i wszystko do dupyyyyyy Ja jedynie sobie myślę że Jest tam na górze i mi pomaga

Panterko na pewno jest na górze i patrzy na nas kochana:36_3_15:

I mam nadzieję że pomaga Mamusi w staraniach i tatusiowi

Odnośnik do komentarza

panterka
Olenka ja też ogladam teraz albo nigdy a dzisiaj tez M jak miłość heheh ale jeszcze na współnej mnie czeka i oglaam tez na discovery miami Ink to jest o tatuażach hehehe już mi sie marzy kolejny tatuażyk

Mój M.też to ogląda,a wczoraj mnie ciągnął na Festiwal tatuaży na ząbkowskiej,ale wejściówki 50zł.to nich sobie sam idzie:lup:
ale wiecie co,jak urodzę dzidziusia,to zrobimy mi tatuażyk:smile_move: już mamy motyw wybrany i M.też sobie kolejny zrobi....super:)

Odnośnik do komentarza

panterka
Oleńka
stysiapysia
Ja nie wiem , nie mam pomysła
romantyczna kolacja, a potem w strój policjantki sie przebierz i męża do kaloryfera w kajdankach przypnij - niech siedzi do rana ha ha

Hahaha strój policjantki:hahaha::hahaha::hahaha:
Nie mogę ,zatrzymam Go na gorącym uczynku,kiedy będzie się do mnie dobierał:lup:
Musze o tym pomyśleć.......ciekawe czy On o czymś pomyśli????

Stysia świetny pomyśł wiesz ja może też skorzystam heheh bo też mam niedługo rocznicę

Tylko gdzie takie stroje dostaniemy????:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Oleńka
panterka
Olenka ja też ogladam teraz albo nigdy a dzisiaj tez M jak miłość heheh ale jeszcze na współnej mnie czeka i oglaam tez na discovery miami Ink to jest o tatuażach hehehe już mi sie marzy kolejny tatuażyk

Mój M.też to ogląda,a wczoraj mnie ciągnął na Festiwal tatuaży na ząbkowskiej,ale wejściówki 50zł.to nich sobie sam idzie:lup:
ale wiecie co,jak urodzę dzidziusia,to zrobimy mi tatuażyk:smile_move: już mamy motyw wybrany i M.też sobie kolejny zrobi....super:)

tak jaki masz motyw ?

Odnośnik do komentarza

Oleńka
panterka
Tak wogółe to mi dzisiaj zarz przylezie @@@@ bo tak mnie brzuch bolliiii że szkok Już z brązowego zamienia sie na czerwone buuuuuuuu a jeszcze miałąm nadziję ehhhhhhh

Ja dostałam w piątek wieczorem....ale ostatnio też plamiłam na brązowo przed @ i się zastanawiałam co jest.....ale podobno po Luteinie tak może być

Powiem ci że ja miesiąc temu to sie wystraszyłąm ale teraz zażywałąm duphaston i prawie już nie było tych plamień było bardzo malutko i krócej

Odnośnik do komentarza

panterka
Oleńka
panterka
Olenka ja też ogladam teraz albo nigdy a dzisiaj tez M jak miłość heheh ale jeszcze na współnej mnie czeka i oglaam tez na discovery miami Ink to jest o tatuażach hehehe już mi sie marzy kolejny tatuażyk

Mój M.też to ogląda,a wczoraj mnie ciągnął na Festiwal tatuaży na ząbkowskiej,ale wejściówki 50zł.to nich sobie sam idzie:lup:
ale wiecie co,jak urodzę dzidziusia,to zrobimy mi tatuażyk:smile_move: już mamy motyw wybrany i M.też sobie kolejny zrobi....super:)

tak jaki masz motyw ?

Takiego małego aniołka....albo taki motyw kwiatów,liści......na przegubie sobie trzasnę;)chyba w tym miejscu,ale jeszcze nie wiem dokładnie.A Ty gdzie masz??

Odnośnik do komentarza

panterka
Oleńka
panterka
Tak wogółe to mi dzisiaj zarz przylezie @@@@ bo tak mnie brzuch bolliiii że szkok Już z brązowego zamienia sie na czerwone buuuuuuuu a jeszcze miałąm nadziję ehhhhhhh

Ja dostałam w piątek wieczorem....ale ostatnio też plamiłam na brązowo przed @ i się zastanawiałam co jest.....ale podobno po Luteinie tak może być

Powiem ci że ja miesiąc temu to sie wystraszyłąm ale teraz zażywałąm duphaston i prawie już nie było tych plamień było bardzo malutko i krócej

Duphaston to to samo chyba co Luteina,co???tylko,że Luteina tańsza......ja nie wiem,ale moja gin.powiedziałą,że Luteina ma lepszą wchłanianość (ta podjęzykowa lu dopochwowa),ale nie wiem....

Odnośnik do komentarza

Oleńka
panterka
Oleńka

Mój M.też to ogląda,a wczoraj mnie ciągnął na Festiwal tatuaży na ząbkowskiej,ale wejściówki 50zł.to nich sobie sam idzie:lup:
ale wiecie co,jak urodzę dzidziusia,to zrobimy mi tatuażyk:smile_move: już mamy motyw wybrany i M.też sobie kolejny zrobi....super:)

tak jaki masz motyw ?

Takiego małego aniołka....albo taki motyw kwiatów,liści......na przegubie sobie trzasnę;)chyba w tym miejscu,ale jeszcze nie wiem dokładnie.A Ty gdzie masz??

Ja mam na szyi i na plecach na lędźwi

Odnośnik do komentarza

Oleńka
panterka
olenka ja co do stroju to mam ułatwione bo mam taki sklepik z takimi gadżetami hehehe i zawsze chciałąm kupic coś tam i teraz chyba kupie

Może ja też poszukam....a jak nie znajdę,to kupię coś wystrzałowego i sexi i sznur zamiast kajdanek:hahaha::hahaha::lup:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Oj Kochane ale sie rozpisałyście... aj sie nie wyrabiam - ciągne jednocześnie 3 wątki hehe

no o 17 na axn 'dr house'
w miedzy czasie 'klan' i 'plebania' na tvp1
na polsacie 'pierwsza miłość'
na tvn 'fakty', bo trzeba wiedzieć co w świecie sie dzieje
potem na polsacie 'samo życie'
no i na tvp 2 'barwy szczęścia' ,a potem' M jak Miłosć!'

Panterko i Oleńko i wszystkie mamusie Aniołków - MUSIMY SIĘ TRZYMAĆ RAZEM I WIERZYĆ ZE NASZE DZIECI BĘDĄ KIEDYŚ ZDROWE , BĘDĄ NASZYM SZCZĘŚCIEM I RADOŚCIĄ !!!!

Panterko [*][*][*] dla Twojego Aniołka!!!!!

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Oj Kochane ale sie rozpisałyście... aj sie nie wyrabiam - ciągne jednocześnie 3 wątki hehe

no o 17 na axn 'dr house'
w miedzy czasie 'klan' i 'plebania' na tvp1
na polsacie 'pierwsza miłość'
na tvn 'fakty', bo trzeba wiedzieć co w świecie sie dzieje
potem na polsacie 'samo życie'
no i na tvp 2 'barwy szczęścia' ,a potem' M jak Miłosć!'

Panterko i Oleńko i wszystkie mamusie Aniołków - MUSIMY SIĘ TRZYMAĆ RAZEM I WIERZYĆ ZE NASZE DZIECI BĘDĄ KIEDYŚ ZDROWE , BĘDĄ NASZYM SZCZĘŚCIEM I RADOŚCIĄ !!!!

Panterko

  • [*][*] dla Twojego Aniołka!!!!!

  • No to rzeczywiście cały arsenał seriali:hahaha:
    ale jak się siedzi w domu, to tak się robi,bo co innego pozostaje:):):)
    Stysiu wszystkiego naj,naj,naj...dla Ciebie i fasolki:36_3_15:
    Uciekam na razie,wpadnę jeszcze później:36_2_53:

    Odnośnik do komentarza

    stysiapysia
    Oj Kochane ale sie rozpisałyście... aj sie nie wyrabiam - ciągne jednocześnie 3 wątki hehe

    no o 17 na axn 'dr house'
    w miedzy czasie 'klan' i 'plebania' na tvp1
    na polsacie 'pierwsza miłość'
    na tvn 'fakty', bo trzeba wiedzieć co w świecie sie dzieje
    potem na polsacie 'samo życie'
    no i na tvp 2 'barwy szczęścia' ,a potem' M jak Miłosć!'

    Panterko i Oleńko i wszystkie mamusie Aniołków - MUSIMY SIĘ TRZYMAĆ RAZEM I WIERZYĆ ZE NASZE DZIECI BĘDĄ KIEDYŚ ZDROWE , BĘDĄ NASZYM SZCZĘŚCIEM I RADOŚCIĄ !!!!

    Panterko

  • [*][*] dla Twojego Aniołka!!!!!
  • Stysiu a to masz zajećia z serialami :)))) no ale możesz sobie na to pozwolić teraz :)

    :23_30_126::23_30_126::23_30_126::36_3_18::36_3_18::36_3_18:

    stysiu aż mi się łezka zakręciła w oku ale to chyba te hormony na mnie teraz działają bo @ przylazła

    Stysiu dla Twojej Gabrysi

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...