Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

stokrotka_87
hahahaha :sofunny:
1) czuje się średnio na jeża...nie za dobrze,ale tragedii też nie ma
2) mam mdłości :usmiech:
3) rosnę... nie mieszcze się w stare ciuchy.. w spodnie nie dopinam... bluzki obcisłe... chcesz zobaczyć brzuchol?
4) zachcianki mam na słodkie... od rana myślę o pączkach
5) widziałaś maleństwo i za tydzień już kolejne USG

co u Ciebie oprócz testowania ?

No przesyłaj zdjątko brzuszka:smile_move:

A u mnie nic ciekawego,wróciłam do pracy,więcstara bida....czekam teraz na @ i zaczynam od początku:bocian:

Odnośnik do komentarza

Śliczny:):):)Gratulacje,już cosik widać,ale fajnie.....
wiem,wiem...jeszcze mam taka malusieńka nadzieje (chyba jak każda z nas miałaby w tej sytuacji),ale jak nie....to próbuje dalej....w końcu się uda:bocian:

A ja mam takie przeczucie co do Cieie,że dziewczynka będzie:smile_move: ciekawe co z tego wyjdzie:)

Oki,uciekam do wanny a później lulu.....do juterka.Mam nadzieję,że pojawią się kolejne "zguby"

Pozdrawiam i życzę miłej nocki Stokrotko

Odnośnik do komentarza

witam was kochane :)))

kurcze tu cisza DO cholerki juz przecież wrzesien Chyba że potrzebujecie sie jeszcze rozkręcić ehhehe

Ja nie zagladaąm tak długo bo dzisiaj miałam testy teoretyczne i sie uczyłam a jak bym tu zaglądła to bym szybko nie odciągneła sie ehhehe Ale pochwale sie ZDAŁAM BEZ BŁĘDU :taniec1::taniec1::taniec1::taniec1::taniec1:

Zafubdowałam sobie w nagrodę piękną koszulkę filletową i biustonoszek a przede wszsytkim nagrodę słodyczową Pyszną czekoladkę którą właśnie wcinam i piję :kawa:

jeszcze przede mną egzamin praktyczny ale to jeszcze troszkę potrwa ehhehe

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
pamiętaj że dopóki @ nie ma to zawsze jest nadzieja mimo negatywnego testu !
to w ogóle powinno zostać naszym mottem przewodnim..

a oto mój bebzonik!

Stokrotko piękny brzusio :) Oby ci sie sprawdziło że dziewczynka Całuję

Odnośnik do komentarza

Oleńko KOchana dopóki nie ma @ jest jeszcze nadzieja I oby ci się udało Mam nadzieję że teraz ci się uda a jak nie to napewno już niedługo zobaczysz

Moniczka a ty nie odpuszczaj swojego męzusia na krok :)))) i potem masz nam sie chwalić II krechami :)))

Ja wam powiem że zażywałam teraz duphaston i znowy pojawiły mi się plamienia wczoraj to już myślałąm że @ przyszła bo było czerwono jak normalna @ a dziś już brąż już sama nie wiem Muszę iśc znowu na badania hormonó i sprawdzić czy wszystko ok

Odnośnik do komentarza

panterka
Oleńko KOchana dopóki nie ma @ jest jeszcze nadzieja I oby ci się udało Mam nadzieję że teraz ci się uda a jak nie to napewno już niedługo zobaczysz

Moniczka a ty nie odpuszczaj swojego męzusia na krok :)))) i potem masz nam sie chwalić II krechami :)))

Ja wam powiem że zażywałam teraz duphaston i znowy pojawiły mi się plamienia wczoraj to już myślałąm że @ przyszła bo było czerwono jak normalna @ a dziś już brąż już sama nie wiem Muszę iśc znowu na badania hormonó i sprawdzić czy wszystko ok

Panterko gratuluje zdania egzaminu !!!!! może powinnaś odwiedzić lekarza , by zobaczyć jak to jest z tymi Twoimi hormonami - powodzonka życzę !!!!!

Odnośnik do komentarza

Hej kochane:)
Widze,że dzisiaj w końcu zajrzałyście,bo wczoraj tylko ja i Stokrotka

Panterko gratuluję zdanych testów....teraz tylko praktyka i masz z głowy:36_2_25:
Zdjatka i widoki sliczne,rzeczywiście można się zakochać:in_love2:

Ja dzisiaj pracuję na kompie...muszę papiery do pracy zrobić:(pewnie cały weekend na to jeszcze przeznacze....a niedawno tak było fajnie.....laba totalna....ale co dobre szybko się kończy i czas wracać do rzeczywistości:lup:

Byłam ostatnio w kinie na "Kac Vegas" polecam każdej,która chce się zdrowo pośmiać:smile_move:

Odnośnik do komentarza

No może troszkę
powiem szczerze jestem prawie cały dzien na necie...no czasem poprostu mam włączony :) i tu cisza na maxa... jeszcze przedtem jak chekałyśmy an II kreseczki to szło ,a teraz już się po watkach "porozchodziliśmy" ... u mnie wsio oki, widziałam swoą fasolke, jutro ide na wizyte na nFZ ,a w poniedziałek prywatnmie

chce być pewna ze jest wsio oki, choć nie dokońca czasem tak bywa, jestem dobrej nadzieji :) ...

zdjęcia z usg nie dostałam , bo ma facet ma przestarzały sprzęt...mam nadzieje ze w poniedziałek bede miała swoją fasoleczke, Franka na zdjęciu:)

a Ty kochana jak sie tam czujesz?

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
No może troszkę
powiem szczerze jestem prawie cały dzien na necie...no czasem poprostu mam włączony :) i tu cisza na maxa... jeszcze przedtem jak chekałyśmy an II kreseczki to szło ,a teraz już się po watkach "porozchodziliśmy" ... u mnie wsio oki, widziałam swoą fasolke, jutro ide na wizyte na nFZ ,a w poniedziałek prywatnmie

chce być pewna ze jest wsio oki, choć nie dokońca czasem tak bywa, jestem dobrej nadzieji :) ...

zdjęcia z usg nie dostałam , bo ma facet ma przestarzały sprzęt...mam nadzieje ze w poniedziałek bede miała swoją fasoleczke, Franka na zdjęciu:)

a Ty kochana jak sie tam czujesz?

To super,że u Ciebie ok i u Waszej fasolki:36_2_25:
To koniecznie wstaw zdjęcie:)

Zauważyłam,że wszystkie się gdzieś porozchodziły...przed wakacjami było ok.a jak wróciłam po wakacjach to nikogo już prawie nie ma....może się jednak jeszcze zejdą;)

A u mnie ogólnie ok.Wczoraj miałam doła...po tym teście,ale juz mi przeszło....zaczne od początku:smile_move:

Odnośnik do komentarza

Hejo kobietki:11_9_16:
Panterku gratuluje a Walia piekna jest...
Jak ja Ci zazdroszczę,świetne widoki...:11_9_16:
Oleńko razem od nowa zaczniemy:36_3_15:
Stysiu pisz jak tam po wizycie u lekarza?
Stokrotko,brzusio idealny...ja mam większy choc to nie ciąża...
Wyglądam jak w 6 mc ehhhh...
A tak wogóle witam się z wszystkimi i przesyłam buziaczki o takie:36_3_15::36_3_15::36_3_15:
Miłego dnia kreseczki.....

Odnośnik do komentarza

Witam ,witam...jest kto???

Dzięki Asiorku w "kupie" raźniej,więc zaczynamy;) Ja chyba @ dostałam,ale coś niewyraźna,od wczoraj brązowe plamienie....jak do poniedziałku normalnej nie dostanę to jeszcze raz testa zrobię,a może coś się ukryło:lup:

Stysia czekamy na wieści:):)

A co tam u naszych ciężarówek Waniliowej, Italy, Kakuni,Martityolivi,Stoci??Jak samopoczucie dziewczynki??Dajcie znać o sobie:smile_move:

Odnośnik do komentarza

dzisiaj rano byłam u lekarza ... heh , od 8mej do około 10:30 byłam... najpierw czekałam aż dostane sie do położnej , która założy mi karte ciąży ... trwało to jakieś półtora godziny... jedna karta ciąży, potem wypisywała ksiażeczke ciąży , potem sie pgmatwała jak zadała pytanie która moja ciąża, a jak jej powiedziałam ze była martwa , to cisza była przez chwile... no ale w końcu ...na drogę dostałam zestaw dla mam :) kilka broszurek i gazetek ...

u lekarza - fasolka ma się dobrze ...a jak urosła to nie wiem... bo ma lekarz takie pismo ,ze mnie zaraz szlag trafi heh ... a najepiej jak ja do niego mówie zechciałabym dostać skierowanie na badania prenatalne i do kardiologa ... szok zrobił , on ni wie do kogo mam mnie wysłać ??? no to ja mu powiedziałam ze jeżdziłam do dr Mrozinskiego - "proszę przyjść 18 .09 ja w tym czasie znajde koos kto przyjmuje na nfz " heh , pacjentka mądrzejsza od lekarza... najważniejsze ze moja fasoleczka żyje i ma się dobrze ...

jak ja się cieszę .... BĘDĘ PONOWNIE MAMĄ!!!!!! HURA HURA HURA

Odnośnik do komentarza

Stysiu my też się cieszymy bardzo, bardzo, bardzo:36_2_25: świetnie,że rośnie maluszek,oby szybko przybierał na wadze:)

Widzisz jacy lekarze są...trzeba im powiedziec co mają zrobić,gdzie nas wysłać,bo inaczej mają Cie głęboko w du... oczywiście mówie o tych z NFZ (zdarzają się sporadycznie inne egzemplarze,ale to raczej żadkość,przezemnie nie zauważana)

Odnośnik do komentarza

witam was Kochane :)))

Ja już po pracy i odpoczywam Obiadek zrobiony ale sie nie chce jeść ale :kawa: wypita To najważniejsze :)

A!!!! Nie pisałam wam Moja Kuzynka urodziła synka w Niedzielę i nie zgadniecie gdzie się zaczeło ???????????

Wody jej odeszły w kościele !!!!!!!!!!! Po 5 godzinkach urodziła synka Kacperka Tylko mały ułożył sie pupcia do wyjścia i groziła jej cesarka ale naszczęscie urodziła naturalnie Jutro idziemy go zobaczyć bo nas zaprosili wieć już oczywiście pokupowałam troszkę słodziutkich ciuszków z tygryskiem i takei tam inne :))))

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
dzisiaj rano byłam u lekarza ... heh , od 8mej do około 10:30 byłam... najpierw czekałam aż dostane sie do położnej , która założy mi karte ciąży ... trwało to jakieś półtora godziny... jedna karta ciąży, potem wypisywała ksiażeczke ciąży , potem sie pgmatwała jak zadała pytanie która moja ciąża, a jak jej powiedziałam ze była martwa , to cisza była przez chwile... no ale w końcu ...na drogę dostałam zestaw dla mam :) kilka broszurek i gazetek ...

u lekarza - fasolka ma się dobrze ...a jak urosła to nie wiem... bo ma lekarz takie pismo ,ze mnie zaraz szlag trafi heh ... a najepiej jak ja do niego mówie zechciałabym dostać skierowanie na badania prenatalne i do kardiologa ... szok zrobił , on ni wie do kogo mam mnie wysłać ??? no to ja mu powiedziałam ze jeżdziłam do dr Mrozinskiego - "proszę przyjść 18 .09 ja w tym czasie znajde koos kto przyjmuje na nfz " heh , pacjentka mądrzejsza od lekarza... najważniejsze ze moja fasoleczka żyje i ma się dobrze ...

jak ja się cieszę .... BĘDĘ PONOWNIE MAMĄ!!!!!! HURA HURA HURA

Stysiu bardzo sie cieszę że wszystko jest Ok i masz rację lepiej się upominać o swoje bo ci lekarze to szkoda gadać Lepiej im pokazać że my też cos wiemy i chcemy wszystko kompletnie wiedziec i mieć wszystkie badania bo jak oni widzą że ktoś nie kumaty to zero zainteresowania :) Zdrówka dla ciebie i fasolinki kochana :) Ale cie fajniutko :love together:

Odnośnik do komentarza

asiorek352
Hejo kobietki:11_9_16:
Panterku gratuluje a Walia piekna jest...
Jak ja Ci zazdroszczę,świetne widoki...:11_9_16:
Oleńko razem od nowa zaczniemy:36_3_15:
Stysiu pisz jak tam po wizycie u lekarza?
Stokrotko,brzusio idealny...ja mam większy choc to nie ciąża...
Wyglądam jak w 6 mc ehhhh...
A tak wogóle witam się z wszystkimi i przesyłam buziaczki o takie:36_3_15::36_3_15::36_3_15:
Miłego dnia kreseczki.....

Pamiętajcie o mnie KOchane ja też jestem z wami :))))) :love together:

Odnośnik do komentarza

panterka
asiorek352
Hejo kobietki:11_9_16:
Panterku gratuluje a Walia piekna jest...
Jak ja Ci zazdroszczę,świetne widoki...:11_9_16:
Oleńko razem od nowa zaczniemy:36_3_15:
Stysiu pisz jak tam po wizycie u lekarza?
Stokrotko,brzusio idealny...ja mam większy choc to nie ciąża...
Wyglądam jak w 6 mc ehhhh...
A tak wogóle witam się z wszystkimi i przesyłam buziaczki o takie:36_3_15::36_3_15::36_3_15:
Miłego dnia kreseczki.....

Pamiętajcie o mnie KOchane ja też jestem z wami :))))) :love together:

Ja pamiętam.Buziaki:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...