Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

stysiu a no siedzę sobie w domku z tą mją nieszczęsną ręką i kuje testy bo narazie nie moge wychodzic na słońce a nie jeździć samochodem bo moje antybiotyki powodują sennośc i jedyne co mi pozostaje kuć testy ehhe Już troszkę sie spakwałąm na wakacje a i jeszcze planuję wieczór panieński dla koleżanki na piątek i nic ceikawego nie moge wymyślić a u ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

czeeeeść :)))))))

Stocia wywołałaś wilka z lasu. Wanilia nic nie zapomniała ale wanilia miała męża 2 tygodnie w szpitalu i ten wziął sobie lapika ze sobą i tak Wanilia została pozbawiona wirtualnego świata:36_11_23:

przyznam, że nie wiem co u Was, nawet nie mam za dużo czasu by na necika wejść jedynie teraz z pracki na szybciora wskoczyłam....

ale i tak mocno Was dopinguję:Kiss of love: i myślami nie opuszczam :D

Odnośnik do komentarza

panterka
stysiu a no siedzę sobie w domku z tą mją nieszczęsną ręką i kuje testy bo narazie nie moge wychodzic na słońce a nie jeździć samochodem bo moje antybiotyki powodują sennośc i jedyne co mi pozostaje kuć testy ehhe Już troszkę sie spakwałąm na wakacje a i jeszcze planuję wieczór panieński dla koleżanki na piątek i nic ceikawego nie moge wymyślić a u ciebie ?

Moje prawko narazie stoi ... dziś już byłam z sąsiadką na lotnisku po jej syna, przyleciał z dublinu, potem gin , a pod wieczór jadę na spotkanie klasowe do Trzemeszna ... kula się powoli, z mężem się pokłóciłam - nie rozmawiam z nim ... a tak poza tym jest cudownie - jestem ja , jest mój anioł i muzyka dookoła:)

Odnośnik do komentarza

wanilijka
czeeeeść :)))))))

Stocia wywołałaś wilka z lasu. Wanilia nic nie zapomniała ale wanilia miała męża 2 tygodnie w szpitalu i ten wziął sobie lapika ze sobą i tak Wanilia została pozbawiona wirtualnego świata:36_11_23:

przyznam, że nie wiem co u Was, nawet nie mam za dużo czasu by na necika wejść jedynie teraz z pracki na szybciora wskoczyłam....

ale i tak mocno Was dopinguję:Kiss of love: i myślami nie opuszczam :D

A co twojemu M sie stało że w szpitalu biedaczysko

Odnośnik do komentarza

wanilijka
czeeeeść :)))))))

Stocia wywołałaś wilka z lasu. Wanilia nic nie zapomniała ale wanilia miała męża 2 tygodnie w szpitalu i ten wziął sobie lapika ze sobą i tak Wanilia została pozbawiona wirtualnego świata:36_11_23:

przyznam, że nie wiem co u Was, nawet nie mam za dużo czasu by na necika wejść jedynie teraz z pracki na szybciora wskoczyłam....

ale i tak mocno Was dopinguję:Kiss of love: i myślami nie opuszczam :D

3maj się cieplutko i samych przyjemnośći!!!!:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
panterka
stysiu a no siedzę sobie w domku z tą mją nieszczęsną ręką i kuje testy bo narazie nie moge wychodzic na słońce a nie jeździć samochodem bo moje antybiotyki powodują sennośc i jedyne co mi pozostaje kuć testy ehhe Już troszkę sie spakwałąm na wakacje a i jeszcze planuję wieczór panieński dla koleżanki na piątek i nic ceikawego nie moge wymyślić a u ciebie ?

Moje prawko narazie stoi ... dziś już byłam z sąsiadką na lotnisku po jej syna, przyleciał z dublinu, potem gin , a pod wieczór jadę na spotkanie klasowe do Trzemeszna ... kula się powoli, z mężem się pokłóciłam - nie rozmawiam z nim ... a tak poza tym jest cudownie - jestem ja , jest mój anioł i muzyka dookoła:)

Oj Stysia nie awrto się kłócić z M. potrzebujecie siebie na wzajem i dajcie spokój z Kłótniami :) nie warto

Odnośnik do komentarza

panterka
stysiapysia
panterka
stysiu a no siedzę sobie w domku z tą mją nieszczęsną ręką i kuje testy bo narazie nie moge wychodzic na słońce a nie jeździć samochodem bo moje antybiotyki powodują sennośc i jedyne co mi pozostaje kuć testy ehhe Już troszkę sie spakwałąm na wakacje a i jeszcze planuję wieczór panieński dla koleżanki na piątek i nic ceikawego nie moge wymyślić a u ciebie ?

Moje prawko narazie stoi ... dziś już byłam z sąsiadką na lotnisku po jej syna, przyleciał z dublinu, potem gin , a pod wieczór jadę na spotkanie klasowe do Trzemeszna ... kula się powoli, z mężem się pokłóciłam - nie rozmawiam z nim ... a tak poza tym jest cudownie - jestem ja , jest mój anioł i muzyka dookoła:)

Oj Stysia nie awrto się kłócić z M. potrzebujecie siebie na wzajem i dajcie spokój z Kłótniami :) nie warto

o nie , nie znosze jego kłamstw... to mnie boli, kłamie mnie w żywe oczy...ja staram się spędzać z nim jak najwięcej czasu- on chyba tego nie chce...

Odnośnik do komentarza

Stysiu Kochana Nie wiem co ci napisać sama wiesz o co wam poszło i wiesz co co zrobił Napewno w jakis sposób cię zranił ale myśl sobie tak że on nie chce przebywać z tobą to jest zgubne ja wiem co czujesz bo to samo miałam uwież to jest jego reakcja na wasze prpblemy on tak reaguje i musicie się zrozumieć i pomóc nawzajem bo faceci naprawdę są słabsi niż my i oni nie pokazują na zewnątrz co czują i że im też jest cięzko i mają swoją reakcję odreaguwującą i trzeba ich też zrozmieć jak i nas oczywiście Życzę powodzenia z zażegnaniu konfliktu pamiętaj jesteście dla siebie podporą Całuję i ściskam

Odnośnik do komentarza

Panterko!
Trzymaj się i nie daj się chorobie?
Czy już mniej swędzi!!!!

:36_2_15:

Wpadłam się tylko przywitać, a tu widzę, że puuuuuuuuuuuuustki....
Wiem wakacje.....

:36_1_76:

Asiorku, jak tam dzieci ?

Stokrotko cz już po remoncie ?

Mjk - jak tam mężulek ?

Olenia- jak tam spędasz wolny czas...
Tyle czasu...

Wanilia6868 - czemu znowu milczysz ?

Kleo - jak wytrzymujesz w Norwegii, czy u Was jest w ogóle lato ?

A dla pozostałych dziewczyn
przesyłam buziaka!

:zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki:)
Wpadłam się tylko przywitać,bo zupełnie nie mam czasu....jak na ironię:)
Dzisiaj byłam w ZOO ,a potem u lekarza (alergia nie daje o sobie zapomnieć).....wróciłam i dalej z dzieciakami i siostrą maszerować.....ufffff......żar i pot...normalnie przesada...

JG trzymaj sie kochana:)

Panterko mam nadzieję,że już lepiej z tą ręką i na wakacje dojediesz do siebie:)

Stysia nie martw się nic.....czasami kłótnia dobrze robi.....potem będziecie się czule godzić;););)......a na razie baw się na imprezce i trzymaj się:*

Waniliowa widzę,że Ty kobietko "rośniesz",już 10 tydz,nieźle......trzymam kciuki i modlę się za Was:)

Kochane buziaczki dla Was ode mnie:*

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

witam laseczki :)

widze że wszystkie sie wakacjują bo kikogo nie ma ehheheh

ja dzisiaj byłam na zakupkach i kupiłąm sobie parę żeczy ale ile wydałam szok szkoda gadać :)

Z moją ręką już naprawdę coraz lepiej plama czerwona znikła i nie widać tak ale czasami jeszcze zaswędzi ale już miodzio mam nadziję że do piątku zejdzie bo chciałabym odstawić antybiotyk bo idzę na wieczór panieński koleżanki z pracy i chciałabym się coś napić a nei przy coli siedzieć :36_33_14:

Ale już wiem od czego mam to uczulenie Dzisiaj jak byłąm za zakupach dzwoni do mnie mój M . już myślałam że mnie sprawdza co robię ehheeh a on do mnie że jemu też wyszło uczulenie takie samo jak mi tylko owiele mniejsze I mamy to po filetach z kurczaka Piepszone faszerowane anglielskie żarcie Teraz będę kupować wszytko organicznee bo aż strach jeść to ich faszerowane żarcie

Odnośnik do komentarza

WPADŁAM I JA POWIEDZIEĆ ŻE ŻYJĘ , JESTEM ZALATANA ..
MAMY MĘŻA SIOSTRĘ W KRAJU , A ROK JEJ NIE WIDZIELIŚMY .. JEST TU Z DZIEĆMI .. WIĘC KAŻDĄ CHWILKĘ Z NIMI SPĘDZAMY .
POZA TYM PRACA I JAZDY , PO PRACY JEŹDZIŁAM DZIŚ 3 GODZ. PARKOWANIE NA RÓŻNE SPOSOBY A WCZORAJ PLAC - - - MNIE WYKOŃCZA TO UFFFF ZMĘCZONA JESTEM ..
POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO , BARDZO MOCNO KIBICUJĘ MAMUŚKA I TYM CO SIĘ STARAJĄ , TERAZ WAZNE DNI MA WIELE Z NAS :16_12_9:
OBYŚMY ZA DWA TYG. POCHWALIŁY SIĘ REZULTATEM :Podziw:

CAŁUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘE I DO NAPISANIA :Podziw::Podziw:

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33472.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33471.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

witam laseczki :))))

u mnie dzisiaj znowu wspaniała :pogoda: ale zrządzenie losu hehehe a ja nie moge na słoneczku wole jeszcze sie wstrzymać ehhehe :hamak::hamak:

Ja już po pysznej :kawa: i po śniadanku i nawet poleżałam sobe na kanapie i oglądałąm tv i nic mi się nie chce :( a na dodoatek mój M. dzisiaj leci do Polski oderbrać paszport i będe sama do jutro w nocy bo przyleci już z moimi rodzicami i w niedzilę znowu kolejny lot dla nich bo na wakacje :lol::lol::lol::lol::lol: już się nie mogę doczkeać

życzę wszytkim miłego dzionka i upałów :36_1_73::36_1_73::picnic::sun::36_27_5::lezak::hamak::solar::pool::basen: wszytkiego co możlwe

:36_1_11::36_1_11::36_1_11::36_1_11::36_1_11:

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Witam Kobitki :) :in_love:

widzę że tu totalna cisza Niemożlie ? !

u mnie spoczko dzionek mija właśnie skończyłam sprzątać i jestem cała spocona normalnie taka duchota że się nie da wytrzymać Także domek przygotowany na gości ja teraz tylko idę pod :wanna: a potem na małe zakupki a wieczorem idę na wieczór panieński :36_1_15::36_1_15::36_1_15:

życzę wsztkim Panią miłego dzionka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...