Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

witam babulce ale tu cisza dzisiaj kurcze !!!!!!!!!!!!!!

Ja już po pracy garki umyte obiad się rozmraża ehhehe ale i tak jemy dopiero ok 17 więc zdąży :)

Stocia Gratulacje :))))))))))))))) Nie wiem jaki konkurs bo jeszcze nie widziałam ale Ola napisała to i ja gratuluję :)

U mnie nadal pogoda zajebista dalej :hot: ale nie ma co narzekać lepsze to niż jak deszcze :36_27_5::36_27_5::36_27_5:

Dziewczynki jeszcze 1 tydzien i na wakacje wkońcu polecę już nie mogę się doczekać nawet m się śnia koszmary że nie spakowałąm się i nie zabrałąm kosmetyków ubrań a dziś mi sie śniło że jak przylecielśmy do hotelu to oni mówią że nie ma pokoju dla nas ehheheh chyba już za długo myślę o tych wakacjachj ale i tak się nie mogę doczekac :36_27_5::36_27_5::36_27_5::36_27_5::36_27_5:

Odnośnik do komentarza

witam babulce Pierwsza :36_3_15::36_3_15::36_3_15:

ja już po :kawa: i śniadanku ale mam zmartwienie otóż już od paru dni pojawiło mi się jakby uczulenie i myślałąm że to od jogurtów bo jadłąm je tonami więć zrezygnowałąm z nich a uczulenie dalej i juz wczoraj zaczeło się robić większe a dzisiaj w nocy tak strasznie mnie swędziało i wstaje rano i całą ręka obsypana a swędzie jak cholera Kurde a mój M. jeszcze w pracy dzisiaj i musze czekać jak wróci i jadę na pogotowie bo nei wiem co amm robić z tym sedzi piecze i wogóle A najgorsze że mieliśmy iśc na imprezkę i chyba nie podziemu teraz :le:

Odnośnik do komentarza

JG79
Panterko!
Czy byłaś już na pogotowiu ?
Kochana, skąd takie uczulenie?
Może z powietrza...
Tyle jest teraz wirusów w powietrzu....

Trzymaj się i nie drap za mocno!

:36_2_54:

jeszcze nei byłąm bo mój M. nie wrócił z pracy ale jak wróci to jeziemy od razu A to uczulenie to nie wiem może od słońca Kiedyś miałam takie ale na dekoldzie tylko że to jest ogromne teraz i nie wiem sam już czy to to bo narpierw myśleliśmy że to zwykłw potówki ale jednak nie bo to jeste treraz ogromne A z drapaneim to jest cholernie trudno się nie drapać ale staram się Dziękki :36_33_15:

Odnośnik do komentarza

JG79
Olenia!

Jak tam weenendzik u siostry?

Może w końcu uda nam się zejść razem na forum...
Coś ostatnio się mijamy....

Ale masz fajnie z tymi wakacjami - myślę, że wszystkie babeczki Ci zazdroszczą...

:hamak:
Relaksuj się więc ...

Owocnych starań KOBITKI!

Oj zazdroszczą zadroszczą ..... Amirankowi też :o_noo:

Odnośnik do komentarza

JG79
Olenia!

Jak tam weenendzik u siostry?

Może w końcu uda nam się zejść razem na forum...
Coś ostatnio się mijamy....

Ale masz fajnie z tymi wakacjami - myślę, że wszystkie babeczki Ci zazdroszczą...

:hamak:
Relaksuj się więc ...

Owocnych starań KOBITKI!

Hej Kochane dziewczynki:)
Ja już w domku,ale mam gości.....moja siostra z dzieciaczkami przyjechała teraz do mnie:)

JG mam nadzieję,że niedługo pogadamy i poopowiadamy sobie wszystko....
Ja też się cieszę ,że mam wakacje....nie wyobrażam sobie w te upały pracować

Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie:)

Odnośnik do komentarza

witam dziewczynki :))))

u mnie nie ciekawie :(

ręka nadal czerwona gorąca i czasami swędzi Byłam a tym pogotowiu i dostałam antybiotyk ale nadal nic dzisiaj idę do lekarza naszczęście nic się nie powiększa ale rękę mam napuchniętą i czerowna mam takie wrażenie jakby ważyła 100 kg nawettrudno mi się pisze na klawiaturza ogólnie siedzę teraz an wolnym i odpoczywam rękę mam mieć cały czas w górze Lipa normalnie lipa A w niedzilęclecimy na wakację mam nadziję że mi to zejdzie A doktor na pogotowiu mi powiedział że to jakaś reakcja alergiczna tylo teraz pytanie na co ? w każdym bądz razie żażywałąm te witaminy femifertil to je odstawiłam tez jadłam kurczaka angileksiego faszerowanego codziennie to też odtawiłąm a kazali mi nie jeść ryb ani truskawek ale truskawki przestałąm jesć już od tamtego tygonia i teraz zgadul zgadula heheheheeh Mam tylko nadziję żeby mi przeszło do niedzilei bo tak to będzie lipa norlmalnie :o_noo::o_noo::o_noo::o_noo: Pozdrawiam

życzę wam miłego dzionka

A teraz idę na :kawa:

Odnośnik do komentarza

Cześć kobitki!

Dawno mnie tu nie było... ostatnio dużo miałam na głowie, ale już od 1 lipca mam 1,5 miesiąca wakacji!!!! Niestety dyrektorka dała mnie w lipcu na 2 tygodnie na dyżur do innego przedszkola, oby się udało nie isć! :Szok:

Panterka... no nieciekawie z tym co piszesz... ale wiesz, przypomniało mi się, ze w marcu chyba mialam coś podobnego... Wprawdzie nie tak mocno jak ty, po 2 dniach samo zeszło, piłam wtedy wapń na wzmocnienie... Wtedy brałam te leki na cytomegalię i podejrzewałam, ze to on nich, ale potem do maja je brałam tez i wszystko było dobrze, także nie wiadomo skąd to się wzięło...

A tymczasem idę się szykować do pracki. papa

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki!!!

witajcie serdecznie.....cisz i cisza ....gdzie wszystkie jesteście? nie mam z kim pisać ...

szlag mnie trafił jak przyjechałam z pracy, drzwi otwarte (o 1 w nocy) ...mój M w cuchach w łóżku...na stole buteleczka i kieliszki... rano dziś poszedł na miasto po zakupy i przyszedł wstawiony ...ja pierdo... ja tu kurka się staram by z nim być , sprzatam gotuje piore , aon traz spi zamiast sie poprzytulać do mnie .... zaraz zwariuje ... obiad gotowałam , obudziłam go - zjadł i dalej poszedł spać ....

teraz idzie duża burza, we mnie też burza już jest :36_1_4::36_1_4::36_1_4: na to wszystko jeszcze tęsknota za Gabrysią - nie byłoby takiej sytuacji gdyby żyła :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witam laseczki :)

z moją rączką troszkę lepiej już nie jeste taka czerwona ale jeszcze lekko opuchnięta i troszkę swędzi ale się poprawia :) byłam u lekarza kazał mi nadal brac te antybiotyki comi przepisali na pogotowiu i mówił że powinno do pątku juz całkowicie zzejść Mam nadzieję Bo nie chhce lecieć na wakacje z czerowno opuchniętą ręką :36_33_15::36_33_15::36_33_15:

stysia nie smutaj się każdy z nas ma słabsze dni my potrzebujemy bliskości i :le: a facecie chyba kieliszka by odreagowac Przesyłam mnóstwo :36_3_15::36_3_15::36_3_15::36_3_15::36_3_15::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

panterka
witam dziewczynki :))))

u mnie nie ciekawie :(

ręka nadal czerwona gorąca i czasami swędzi Byłam a tym pogotowiu i dostałam antybiotyk ale nadal nic dzisiaj idę do lekarza naszczęście nic się nie powiększa ale rękę mam napuchniętą i czerowna mam takie wrażenie jakby ważyła 100 kg nawettrudno mi się pisze na klawiaturza ogólnie siedzę teraz an wolnym i odpoczywam rękę mam mieć cały czas w górze Lipa normalnie lipa A w niedzilęclecimy na wakację mam nadziję że mi to zejdzie A doktor na pogotowiu mi powiedział że to jakaś reakcja alergiczna tylo teraz pytanie na co ? w każdym bądz razie żażywałąm te witaminy femifertil to je odstawiłam tez jadłam kurczaka angileksiego faszerowanego codziennie to też odtawiłąm a kazali mi nie jeść ryb ani truskawek ale truskawki przestałąm jesć już od tamtego tygonia i teraz zgadul zgadula heheheheeh Mam tylko nadziję żeby mi przeszło do niedzilei bo tak to będzie lipa norlmalnie :o_noo::o_noo::o_noo::o_noo: Pozdrawiam

życzę wam miłego dzionka

A teraz idę na :kawa:

Panterko jak kiedyś na takie uczulenie dostałam Hydrokortizon w zaszczyku i pomogło:)może o takie coś się spytaj tego doktorka:)
Mam nadzieję,że Ci niedługo przejdzie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
hej dziewczynki!!!

witajcie serdecznie.....cisz i cisza ....gdzie wszystkie jesteście? nie mam z kim pisać ...

szlag mnie trafił jak przyjechałam z pracy, drzwi otwarte (o 1 w nocy) ...mój M w cuchach w łóżku...na stole buteleczka i kieliszki... rano dziś poszedł na miasto po zakupy i przyszedł wstawiony ...ja pierdo... ja tu kurka się staram by z nim być , sprzatam gotuje piore , aon traz spi zamiast sie poprzytulać do mnie .... zaraz zwariuje ... obiad gotowałam , obudziłam go - zjadł i dalej poszedł spać ....

teraz idzie duża burza, we mnie też burza już jest :36_1_4::36_1_4::36_1_4: na to wszystko jeszcze tęsknota za Gabrysią - nie byłoby takiej sytuacji gdyby żyła :(

pozdrawiam

Stysiu kochana moja................nie smutkaj się
Faceci są słabsi od nas psychicznie i nie dają rady......
Ale w sumie nic Go nie tłumaczy....musicie pogadać jak dojdzie do siebie
Życzę Ci dużo siły kochana.................nie zazdroszczę sytuacji,bo czuję jak jest Wam ciężko................ale dacie radę.
Myślami jestem z Tobą.Całuski

Odnośnik do komentarza

witam laseczki :))))

u mnie już lepiej z ręką Wczoraj jeszcze sobie ją obożyłam babka nanoc i dzisiaj juz nie jest taka gorąca i wileka plama czerwona znika ale jeszcze czasem swędzi ale ważne że przechodzi i tak mnie zastanawia od czego to I naprawdę nie wiem mozę jednak te witaminy femifertil albo to że jadłam codziennie filety z kurczaka a u nas niestety one są faszerowane chemilakiami i juz słyszałam nie jedne historie na ten temat Ale przynajmniej mam wakacje przedłużone ehehhe chyba sobei wykrakałąm bo zazdrościłam Amirankowi i Oleńce heheheeh

Stocia a co tam u ciebie ? widzę że dobry humorek masz To fajnie

Jedyny minus mojego uczulenie Nie moge jeździć samochodem bo moje antybiotyki wpływają na jazdę i czuje sie senna niestety ehhhh ale przynajmniej mam czas teraz nan testy Wkuwam eheheh

Pogoda u nas dzisiaj zajebista Można sobie :hamak: ale ja nie mogę ehhhh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...