Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

asiorek352
ola8101
No ja jestem w trakcie drugiej @ po zabiegu. Jest strasznie długa, bolesna, i obfita. CZekam do czwartku jak się nie skończy to idę do lekarza. Pierwsza nie była taka

Przykro mi,że masz bolesna @...bo wtedy oszaleć idzie...Ja pierwszą @ po zabiegu dostałam 5 kwietnia,nie była bolesna,ale bardzo obfita...Druga @ powinnm dostac 16 dni temu i nic...Pusto czekam i czekam a testy wyszły z jedną krecha...Trzymaj sie,będzie dobrze...
Ja pierwszą dostałam 20 dni po zabiegu, a tą tydzien za wcześnie, ale doszłam do wniosku że cykle muszą się wyregulować, bo organizm jeszcze nie doszedł do odpowiedniej formy.:no1:

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

ola8101
asiorek352
ola8101
No ja jestem w trakcie drugiej @ po zabiegu. Jest strasznie długa, bolesna, i obfita. CZekam do czwartku jak się nie skończy to idę do lekarza. Pierwsza nie była taka

Przykro mi,że masz bolesna @...bo wtedy oszaleć idzie...Ja pierwszą @ po zabiegu dostałam 5 kwietnia,nie była bolesna,ale bardzo obfita...Druga @ powinnm dostac 16 dni temu i nic...Pusto czekam i czekam a testy wyszły z jedną krecha...Trzymaj sie,będzie dobrze...
Ja pierwszą dostałam 20 dni po zabiegu, a tą tydzien za wcześnie, ale doszłam do wniosku że cykle muszą się wyregulować, bo organizm jeszcze nie doszedł do odpowiedniej formy.:no1:

Ola miałam tak samo, pierwsza szybko i nieodczuwalnie... ale druga i trzecia taaak mi dały w kość, że już wyobrażałam siebie wykrwawiającą się, umierającą i co tylko... ból raz taki był że po prostu płakałam, łzy same leciały. Też wtedy baardzo się martwiłam i ciągle na telefonie z lekarzem wisiałam :Niewiniątko:

Odnośnik do komentarza

ola8101
Właśnie ja w dwa dni opakowanie nurofenu zjedłam. Mój M juz mi chowa tabletki. Ale ja wyję z bólu i sie nademna lituje i tabletki wydziela jak dziecku

W sumie mąż ma rację ale rozumiem co czujesz...A jezeli pytasz o to dziękuję,to jest tu na dole po prawej stronie...obok szybkiej odpowiedzi...początki są trudne ale nie długo wszystko tu wyda Ci się łatwiejsze i jaśniejsze:)

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

haha oj Ola :)))

jak dziewczyna napisze post to pod nim masz kilka opcji i m.in. opcja "dziękuję!"
ale z czasem Ci to przyjdzie, ja początkowo też nie dziekowałam haha i nie wiem co dziewczyny sobie o mnie myslały :D

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

ale Ola nie w Twoich postach a dziewczyn, hmmm dziwne troszkę ...

ja sobie nic nie pomyślę bo nie klikam z Toba byś mi dziękowała tylko odpowiadam na pytania i dzielę się różnymi informacjami :))))

Odnośnik do komentarza

asiorek352
Oleńka
Witaj Olu moja imienniczko:)
Dziękować będziesz mogła dopiero po przekroczeniu 20-go posta,a narazie msz 17;):36_15_9: chyba o to Wam chodziło?!

Cześc Oleńka...co słychac i jak badania,robiłas już jakieś?Mnie się też wydawało,że trzeba mieć jakąś liczbę postów,zeby móc dziekować...

Na razie mam zrobić tylko te podstawowe,a później hormonalne (progesteron i coś tam) ale dzisiaj dostałam @ i chyba po niej pójdę dopiero zrobić:)
Coś mój organizm szwankuje,bo powinnam dostać na początku czerwca@,no ale nie wiem czy ta pierwsza @ to była "prawdziwa" czy tylko plamienie......matko jakie to skąplikowane......my jesteśmy skąplikowane dziewczyny!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...