Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość wanilijka

Kaja jutro też idę do pracy aaaaaaaaaa umieram:Histeria:
ale Italka faktycznie kasa będzie większa hihi, mężuś też zmienił pracę więc też podwójna wypłatka ale będziemy dziani hahahahaha chociaż raz w tym roku na 5 min :hahaha:
Stocia heh nie chwalę się bo póki co nie ma czym, na @ czekam a przyjść przyjdzie... bo ten cykl olałam krótko mówiąc i nie smutam się ani nie dołuję, że cykl do bani bo nie mam po prostu czasu na myślenie, coś mi się we łbie pozmeniało i aż sama jestem w szoku :Padnięty:
będzie dzidzia to będzie, nie ma jej to przyjdzie później :36_2_25:

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
wanilijka
Kaja jutro też idę do pracy aaaaaaaaaa umieram:Histeria:
ale Italka faktycznie kasa będzie większa hihi, mężuś też zmienił pracę więc też podwójna wypłatka ale będziemy dzianbi hahahahaha chociaż raz w tym roku na 5 min :hahaha:
Stocia heh nie chwalę się bo póki co nie ma czym, na @ czekam a przyjść przyjdzie... bo ten cykl olałam krótko mówiąc i nie smutam się ani nie dołuję, że cykl do bani bo nie mam po prostu czasu na myślenie, coś mi się we łbie pozmeniało i aż sama jestem w szoku :Padnięty:
będzie dzidzia to będzie, nie ma jej to przyjdzie później :36_2_25:

wanilka Ty tak jak ja masz dostać jakoś nie ?? ja jutro się spodziewam i tak jak pewnie już czytałaś to czuje,że się wredota zbliża wielkimi krokami... niestety... eh szczerze mówiąc to mam już powoli dość... a stary mnie dołuje.. mówi,że mu dzidzi nie chcę dać...i że pewnie za 3 lata zajdę...

jeśli to żarty jego to kiepskie :Trudy:
bo Cię zblokuje przez to i z 6 będzie czekał:hmm:

sama nie wiem czemu to tak długo trwa ..
raz olewam cykl.. raz się sprężam a efekty ???
jedna krecha :noooo:

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33472.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33471.png

Odnośnik do komentarza

ta to jest nie zła szczęściara

artykuł

47-letnia Australijka, matka ośmiorga dzieci i dwukrotna babcia, urodziła w szpitalu w Brisbane trojaczki - trzech zdrowych chłopców.

Dzieci - Cooper, Kyle i Jordan - zostały poczęte z sposób naturalny. Ich mama, Janelle Perry przed czterema laty urodziła córeczkę - pierwsze dziecko w swym drugim związku. Inne dzieci - w tym czwórka w wieku 20-30 lat - pochodzą z jej poprzedniego małżeństwa. Dwoje z nich ma już własne dzieci.

Janelle i jej obecny partner Robert od kilku lat chcieli powiększenia rodziny. Ze względu na wiek kobiety, lekarze jednak sceptycznie podchodzili do możliwości realizacji takich planów. Szansa na to, że ponownie zostanie matką wynosić miała nie więcej jak pięć procent.

Jedyną osobą, która nie traciła nadziei na rodzeństwo była ich mała córeczka Rebecca. W listopadzie zeszłego roku zakomunikowała, że chce mieć trójkę rodzeństwa: "jedno dziecko dla mnie, jedno dla ciebie i jedno dla taty".

David Molloy, położnik ze szpitala w Brisbane sądzi, że szanse, by kobieta w tym wieku w sposób naturalny poczęła trojaczki, "w praktyce są równe trafienia najwyższej wygranej na loterii".

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33472.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33471.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

:Hi ya!::Hi ya!::Hi ya!:

Wiatm Dziewczynki :) :36_15_9::36_15_9::36_15_9:

Ja już po pracy i mniałam bardzo nerwowy dzien ale już nie chcę o tym myśleć Bo jest weekend :36_1_21::36_1_21::36_1_21: i trzeba myśleć o relaksie co prawda pogoda sie zapowiada do dupyyyyy noa ale cóż.....

Olivcia masz racje to ty stawiaj warunki a nie jakś wredna zgorzchniała baba będzie cię straszyć Kurde ale ludzie

Mi dzisiaj pezyjechała @ bo ostatnio miłąm tylko lekkie ppamienie i dziś juz jestem zalana i sie ciesze bo bedę się wkońcu mogła już starać a nie ... Co ma być to będzie wkońcu

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

karolineczka84
ta to jest nie zła szczęściara

artykuł

47-letnia Australijka, matka ośmiorga dzieci i dwukrotna babcia, urodziła w szpitalu w Brisbane trojaczki - trzech zdrowych chłopców.

Dzieci - Cooper, Kyle i Jordan - zostały poczęte z sposób naturalny. Ich mama, Janelle Perry przed czterema laty urodziła córeczkę - pierwsze dziecko w swym drugim związku. Inne dzieci - w tym czwórka w wieku 20-30 lat - pochodzą z jej poprzedniego małżeństwa. Dwoje z nich ma już własne dzieci.

Janelle i jej obecny partner Robert od kilku lat chcieli powiększenia rodziny. Ze względu na wiek kobiety, lekarze jednak sceptycznie podchodzili do możliwości realizacji takich planów. Szansa na to, że ponownie zostanie matką wynosić miała nie więcej jak pięć procent.

Jedyną osobą, która nie traciła nadziei na rodzeństwo była ich mała córeczka Rebecca. W listopadzie zeszłego roku zakomunikowała, że chce mieć trójkę rodzeństwa: "jedno dziecko dla mnie, jedno dla ciebie i jedno dla taty".

David Molloy, położnik ze szpitala w Brisbane sądzi, że szanse, by kobieta w tym wieku w sposób naturalny poczęła trojaczki, "w praktyce są równe trafienia najwyższej wygranej na loterii".

Karola takei to mają szczęście Kurdeeee :36_1_4:

Odnośnik do komentarza

panterka
:Hi ya!::Hi ya!::Hi ya!:

Wiatm Dziewczynki :) :36_15_9::36_15_9::36_15_9:

Ja już po pracy i mniałam bardzo nerwowy dzien ale już nie chcę o tym myśleć Bo jest weekend :36_1_21::36_1_21::36_1_21: i trzeba myśleć o relaksie co prawda pogoda sie zapowiada do dupyyyyy noa ale cóż.....

Olivcia masz racje to ty stawiaj warunki a nie jakś wredna zgorzchniała baba będzie cię straszyć Kurde ale ludzie

Mi dzisiaj pezyjechała @ bo ostatnio miłąm tylko lekkie ppamienie i dziś juz jestem zalana i sie ciesze bo bedę się wkońcu mogła już starać a nie ... Co ma być to będzie wkońcu

SIEMKA PANTERKA ..

pytanko ????

@ zaczyna Ci się plamieniem .. ilu dniowym , bo mi ostatnio 1 ale wcześniej wiecej dni a się tym martwiłam troszkę .. no ale piszą , jak dwa dni wcześniej to spoko ..
tylko mi kiedyś się zaczynała tak od razu czerwoniasto

OLEŃKA HELLO

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33472.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33471.png

Odnośnik do komentarza

panterka
karolineczka84
ta to jest nie zła szczęściara

artykuł

47-letnia Australijka, matka ośmiorga dzieci i dwukrotna babcia, urodziła w szpitalu w Brisbane trojaczki - trzech zdrowych chłopców.

Dzieci - Cooper, Kyle i Jordan - zostały poczęte z sposób naturalny. Ich mama, Janelle Perry przed czterema laty urodziła córeczkę - pierwsze dziecko w swym drugim związku. Inne dzieci - w tym czwórka w wieku 20-30 lat - pochodzą z jej poprzedniego małżeństwa. Dwoje z nich ma już własne dzieci.

Janelle i jej obecny partner Robert od kilku lat chcieli powiększenia rodziny. Ze względu na wiek kobiety, lekarze jednak sceptycznie podchodzili do możliwości realizacji takich planów. Szansa na to, że ponownie zostanie matką wynosić miała nie więcej jak pięć procent.

Jedyną osobą, która nie traciła nadziei na rodzeństwo była ich mała córeczka Rebecca. W listopadzie zeszłego roku zakomunikowała, że chce mieć trójkę rodzeństwa: "jedno dziecko dla mnie, jedno dla ciebie i jedno dla taty".

David Molloy, położnik ze szpitala w Brisbane sądzi, że szanse, by kobieta w tym wieku w sposób naturalny poczęła trojaczki, "w praktyce są równe trafienia najwyższej wygranej na loterii".

Karola takei to mają szczęście Kurdeeee :36_1_4:

NO WIEM ..ALE Z DRUGIEJ STRONY DAJE TO NADZIEJĘ ŻE MY BABECZKI JESTEŚMY W STANIE CUDA OSIĄGAĆ :smieszne:

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33472.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33471.png

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

panterka
Wanilka Nie przepracuj nam sie bo sie jeszcze rozchorujesz i co będzie ? :36_6_3::36_6_3::36_6_3::36_6_3:

HEHH jeszcze nie wiem co będzie :lup: będę chora :)))

Panterka to co, za chwilę zaczynasz staranka, świetnie to już teraz życzę dobrego, udanego startu :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

panterka
:Hi ya!::Hi ya!::Hi ya!:

Wiatm Dziewczynki :) :36_15_9::36_15_9::36_15_9:

Ja już po pracy i mniałam bardzo nerwowy dzien ale już nie chcę o tym myśleć Bo jest weekend :36_1_21::36_1_21::36_1_21: i trzeba myśleć o relaksie co prawda pogoda sie zapowiada do dupyyyyy noa ale cóż.....

Olivcia masz racje to ty stawiaj warunki a nie jakś wredna zgorzchniała baba będzie cię straszyć Kurde ale ludzie

Mi dzisiaj pezyjechała @ bo ostatnio miłąm tylko lekkie ppamienie i dziś juz jestem zalana i sie ciesze bo bedę się wkońcu mogła już starać a nie ... Co ma być to będzie wkońcu

Panterko powiedz mi Kochana jak to z tą Twoją @???Po jakim czasie od zabiegu dostałaś@
Bo ja się zastanawiam jak u mnie będzie....2 tyg.temy miałam plamienie (raczej to było plamienie) ,na początku myślałam,że to @,ale teraz myślę,że to było tylko plamienie......więc teraz czekam na właściwą @

Odnośnik do komentarza

karolineczka84
panterka
:Hi ya!::Hi ya!::Hi ya!:

Wiatm Dziewczynki :) :36_15_9::36_15_9::36_15_9:

Ja już po pracy i mniałam bardzo nerwowy dzien ale już nie chcę o tym myśleć Bo jest weekend :36_1_21::36_1_21::36_1_21: i trzeba myśleć o relaksie co prawda pogoda sie zapowiada do dupyyyyy noa ale cóż.....

Olivcia masz racje to ty stawiaj warunki a nie jakś wredna zgorzchniała baba będzie cię straszyć Kurde ale ludzie

Mi dzisiaj pezyjechała @ bo ostatnio miłąm tylko lekkie ppamienie i dziś juz jestem zalana i sie ciesze bo bedę się wkońcu mogła już starać a nie ... Co ma być to będzie wkońcu

SIEMKA PANTERKA ..

pytanko ????

@ zaczyna Ci się plamieniem .. ilu dniowym , bo mi ostatnio 1 ale wcześniej wiecej dni a się tym martwiłam troszkę .. no ale piszą , jak dwa dni wcześniej to spoko ..
tylko mi kiedyś się zaczynała tak od razu czerwoniasto

OLEŃKA HELLO

Witam,witam Karolinko;):36_15_9:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...