Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

panterka
Witam was kochane Dziewczynki :)))

miałam się jeszcze nie chwalić ale juz nie mogę się powstrzymać Oto moje Wyśnione II kreseczki które ujżałam w niedzielę Aż sie popłakałam i jak o tym myślę to tez mam łezkę w oku :))))

Panterka ogromnie się ciesze i serdecznie gratuluję!!!!!!!!!!!!!!
:smile_jump::smile_jump::smile_jump::smile_jump: super wiadomość!!!!!!!!!!!!!!

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam dziewczynki :friends_forever::friends_forever::36_3_19::36_3_19:

Trzymajcie kciuk za mnie i za moją fasolkę :))))

jutro wybieram się do lekarza bo dzisiaj mój m zapomniał mnie umówić heheh więć jutro idę i będę prosić o zwolnienie i zobaczymy co powie bo to ich angielskie podejście jak mi nie da to będe załatwiać z polski i tyle Jestem bardzo dobrej myśli

jak w niedzile zrobiłam test to norlmalnie szok i łzy potem jak pokazałam mojemu to norlmanie szok Cieszę się bardzo :))))) a już traciłam nadzieję a wiecie co jeszcze Dokładnie 2 lata temu tez się dowiedziałam że jestem w ciąży z gabrysiem I nawet miłam pierwszy dzień ostatnień miesiączki ten sam ehhehe Chyba synek czuwa nade mną i mi pomógł :)))

Odnośnik do komentarza

amirian
Panterko jak się czujesz? jakieś objawy? obliczyłaś sobie juz termin porodu???

Oh Amirianku oczywiście że tak Pierwsze to to że mnie wszystko dookoła wkurza potem cycki bolące nawet jak ide za szybko jak skaczą ehehhe :sofunny: i nie da się ich dotknąc i nabęczmiałe są też a po trzecie sikanie w nocy chyba że 4 razy normalnie ehhhh męczące to wstawanie jest i co bolo mnie podbrzusze A termin porodu jaki wyliczyłam sobie to na 14.06.2010 z gabrysiem miałam na 5 chyba połozna mi obliczyła także 2 lata będzie ehhhh

Odnośnik do komentarza

panterka
amirian
Panterko jak się czujesz? jakieś objawy? obliczyłaś sobie juz termin porodu???

Oh Amirianku oczywiście że tak Pierwsze to to że mnie wszystko dookoła wkurza potem cycki bolące nawet jak ide za szybko jak skaczą ehehhe :sofunny: i nie da się ich dotknąc i nabęczmiałe są też a po trzecie sikanie w nocy chyba że 4 razy normalnie ehhhh męczące to wstawanie jest i co bolo mnie podbrzusze A termin porodu jaki wyliczyłam sobie to na 14.06.2010 z gabrysiem miałam na 5 chyba połozna mi obliczyła także 2 lata będzie ehhhh

to ciesz się z tych objawów, bo przynajmniej wiesz, ze coś sie tam w środku dzieje hihi superowo!:smile_jump:
Bo widzisz ja mam wrażenie, ze nie mam żadnych objawów i to mnie martwi, ehhh :36_11_1:

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

amirian
panterka
amirian
Panterko jak się czujesz? jakieś objawy? obliczyłaś sobie juz termin porodu???

Oh Amirianku oczywiście że tak Pierwsze to to że mnie wszystko dookoła wkurza potem cycki bolące nawet jak ide za szybko jak skaczą ehehhe :sofunny: i nie da się ich dotknąc i nabęczmiałe są też a po trzecie sikanie w nocy chyba że 4 razy normalnie ehhhh męczące to wstawanie jest i co bolo mnie podbrzusze A termin porodu jaki wyliczyłam sobie to na 14.06.2010 z gabrysiem miałam na 5 chyba połozna mi obliczyła także 2 lata będzie ehhhh

to ciesz się z tych objawów, bo przynajmniej wiesz, ze coś sie tam w środku dzieje hihi superowo!:smile_jump:
Bo widzisz ja mam wrażenie, ze nie mam żadnych objawów i to mnie martwi, ehhh :36_11_1:

Amirian nie zamartwiaj się tak....
Napewno jest wszystko w porząsiu...
Ja w ciąży z Czarkiem czułam się świetnie (rzadnych objawów) i nawet mały ruszał się rzadko....
Taki śpioszek z niego jest do dziś...
A córcia to dała mi juz w brzusiu ostro popalić...,
nawet teraz mi tu psoci jak do Was pisze:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

asiorek352
amirian
panterka

Oh Amirianku oczywiście że tak Pierwsze to to że mnie wszystko dookoła wkurza potem cycki bolące nawet jak ide za szybko jak skaczą ehehhe :sofunny: i nie da się ich dotknąc i nabęczmiałe są też a po trzecie sikanie w nocy chyba że 4 razy normalnie ehhhh męczące to wstawanie jest i co bolo mnie podbrzusze A termin porodu jaki wyliczyłam sobie to na 14.06.2010 z gabrysiem miałam na 5 chyba połozna mi obliczyła także 2 lata będzie ehhhh

to ciesz się z tych objawów, bo przynajmniej wiesz, ze coś sie tam w środku dzieje hihi superowo!:smile_jump:
Bo widzisz ja mam wrażenie, ze nie mam żadnych objawów i to mnie martwi, ehhh :36_11_1:

Amirian nie zamartwiaj się tak....
Napewno jest wszystko w porząsiu...
Ja w ciąży z Czarkiem czułam się świetnie (rzadnych objawów) i nawet mały ruszał się rzadko....
Taki śpioszek z niego jest do dziś...
A córcia to dała mi juz w brzusiu ostro popalić...,
nawet teraz mi tu psoci jak do Was pisze:36_3_15:

Amirianku nic się nie mart Napewno jest Ok i każda z nas jest inne więc każda inaczej czuje więć się ciesz że masz bezobjawowo :))) Buziaczki

Odnośnik do komentarza

panterka
Witam was kochane Dziewczynki :)))

miałam się jeszcze nie chwalić ale juz nie mogę się powstrzymać Oto moje Wyśnione II kreseczki które ujżałam w niedzielę Aż sie popłakałam i jak o tym myślę to tez mam łezkę w oku :))))

GRATULACJE PANTERKO:):):)
SZCZĘŚLIWYCH DZIEWIĘCIU MIESIĘCY ORAZ SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA:):):)
Strasznie się cieszę:smile_move: kapitalna wiadomość:36_2_25:
Buziam mocno:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

amirian
Justa
Panterko gratulacje bardzo się cieszę i życzę powodzenia :36_7_8::36_7_8::36_7_8:

o cześć Justa! dawno cię nie było! Co słychać?

Przez ten czas pracowałam a teraz w tym cyklu staram się o dzidzię od poronienia minęło już 8 miesięcy więc mam nadzieję ze będzie wszystko dobrze :Nieśmiały:

http://www.suwaczek.pl/cache/0bc0174b26.png
*************:36_2_58:*************
:Aniołek: - 2.05.2008_ok. 8 tyg. c. ektopowa
:Aniołek: - 12.12.2008_10 tyg. poronienie
:Aniołek: - 26.11.2009_ok.11 tyg. c. ektopowa

Odnośnik do komentarza

Dzień dobryhttp://sztoudi.ovh.org/images/buzie/1126.gif
Witam sie w czwartek jako pierwsza.
Ależ straszna burza u nas była nad ranem i całą noc tak padał deszcz...
Oleńko gdzie jesteś?Wracaj do nas proszę:11_9_16:
U mnie w porządku,tylko autko oddalismy do naprawy i nie możemy nigdzie sobie jechać...
Buziam Was kobietki i mocno trzymam kciuki za Wasze staranka:36_3_15:
Miłego i słonecznego dzionka:36_4_20:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...