Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość panterka

u mnie niestety nie zabardzo pogoda ale sie poprawia bo rano jeszcze padało a teraz słoneczko gdzie stam wychodzi może wyjdzie jeszcze

ja mam wieczorkiem gości znajomi wpadaja na :grilla: ale chyba będzie house party ehheheh

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

moni27
A ja własnie wróciłam z zakupów (hmm ... to dużo powiedziane), bo kupiam sobie tylko bieliznę:) a łaziłam 3 godziny...
No i jak przystało na Irlandię pogoda do dupy... wieje i pada brrrr....

I głowa mnie boli...

u nas tez wieje jak zawsze hehe nie jeste sama :Cherlipanii::Cherlipanii::Cherlipanii:

Odnośnik do komentarza

A u nas dzisiaj ładna pogoda:)byłam na pierwszym testowaniu mojego autka...cudnie się prowadzi:36_1_11:
Teraz M.ogląda mecz...chyba jakiś głupi,bo klnie hihihi,no ale czego się można spodziewać:o_noo:
A ja dorawałam się na chwilke do kompa.....sałatke zrobiłam i mam na nią smaka,ale poczekam na gości,nie będę obżartuchem:8_5_12:

Odnośnik do komentarza

JG79
Witaj Oleńka!
Już myślałam, że na cały weekend zostawisz nasze forum ????????
Ja też za godzinkę zbieram się na lotnisko, odbieram ciotkę, ale do tej pory to sobie z Wami chętnie pogadam!!!!!!!!!!!!!!
Masz może jakąś szczególną okazję na tych gości ????

Szczególnej okazji to nie....to pierwsza wizyta naszych sąsiadów;)mieszkamy tutaj już od roku,więc czas się poznać.Zaprosiliśmy Ich i zobaczymy co z tego wyniknie:36_1_11:
Na cały weekend to bym Was nie zostawiła,co to to nie:):)jak jestem w domku,to zawsze zajrze,chyba że gdzieś będę wyjeżdżała....na przykłąd w przyszłym tyg.wyjeżdżam do mamusi:)
Ej...wiecie że jutro jest w Polsce Dzień Dziękczynienia!!!! Słyszałyście o tym???przed chwilą mówili w TV

Odnośnik do komentarza

JG79
Ale o co chodzi z tym dniem dziękczynienia!
A daleko masz mamusię?
Moja mieszka aż 50 km ode mnie.
Nie narzekam...
Teściowa też w oddali, więc spoko.
Tylko ja, mój M i nasze mieszkanko!
Właściwie do szczęścia to potrzeba nam tylkko dzidzi!

No podobno u nas jutro Dzień Dziękczynienia jest i trzeba wszystkim "dziękować":36_1_11:
Moja mama mieszka ok.200 km ode mnie,więc dalekooo
Papa

Odnośnik do komentarza

magdaszynkiewicz
Witam wszystkich jestem tutaj nowa ale mam nadzieje ze tu bede mogla chciaz troszeczke przestac myslec o bolu!pozdrawiam wszystkich

Witaj wśrod nas... Jak Stocia napisała w grupi raźniej...
Jak możesz napisz coś o sobie...

Hmmm Asiu u mnie nudy!!! Zimno, witrznie i pada - więc przymusow siedzenie w domu, ale za to z małżem... Mamy zamiar wypic sobie piffko i może jakiś filmik???

Co tam u Was???? Stocia jak samopoczucie????

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...