Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Szoti korzystaj ile wlezie, bo potem to ciężko będzie;-) ja już też bym chciała urodzić, żeby odzyskać sprawność fizyczną, bo mnie wkurza że tak wiele prostych czynności sprawia mi trudności. A przez Dawida mam dużo wyrzutów sumienia, bo generalnie jest aktywny i żywy, a ja ostatnio nie mam do niego cierpliwości i tylko się wydzieram. Teraz mąż pierdziel dostał, bo też mu coś w korytarzu nie wychodziło i powiedział że tyle na dziś, to puściłam wiązankę że po co to rozwalił, a teraz już po frytkach.w szafach jeszcze nie poukładane, Adasiowerzeczy wszystkie w pudle popakowane, łóżeczko nie skręcone, wózki do prania. Szwagierka cały dół ogarnęła na błysk, teraz ogarnia górę, ale i tak szału nie będzie bo jak mąż będzie jeszcze ściany szlifował to będzie dużo kurzu. Ale, przynajmniej okna wymyte i firanki wyprane, a tam będę na bieżąco ścierać i tyle.
Edzia chłopaki podobno lenie i nie chcą wychodzić, z Dawidem się sprawdziło, zobaczę jak tym razem pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Olga123

Hej dziewczynki! Dziś mam straszny dzień, wszystko boli, wymioty i duszności :( w poniedziałek szpital a wtorek cc. Już nie daje rady psychicznie i fizycznie i dziś nawet płakałam tak z niczego. Miłego wieczorku i zaraz dziewczynki będziemy wszystkie już szczęśliwe.

Odnośnik do komentarza
Gość BędęMamą

Olga rozumiem Cię bez słów. Ty przynajmiej znasz termin A ja siedzę jak na bombie. I tylko narzekam.Chociaż dziś tfu tfu odpukac jest jakby dobrze.
Po ostatnich nocnych wymiotach przyszłam do męża prawie z płaczem i mówię że w następnej ciąży to on sobie będzie chodził

Odnośnik do komentarza

Szoti ja Ciebie i Cebulkę podziwiam nie wiem czy bym podołała jeszcze dodatkowo ze starszakiem (choć pewnie jakbym musiała to dała bym rady) masz racje jeszcze chwila jest żeby korzystać ze spokoju choć u mnie już każdy obrót małego przyprawia o ból więc chyba to jest najgorsze. Siedzieć ciężko chodzić też bo się wierci a ile można leżeć.
Tak tak nie ma to jak u mamuni ;)
Cebulka mam nadzieję że mój mężczyzna jednak aż taki leniuszek nie będzie i zechce szybciej wyjść
Olga jeszcze tylko 2 dni Ci zostało dasz radę ! :)
BędęMamą ja już też nie plamuję kolejnej ciąży, po prostu nie dam rady fizycznie i psychicznie

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze, wg listy to już po Oldze będzie wysyp, ale różnie to może być, u Magdy się nic nie zapowiadało, a tu niespodzianka:-)
Szwagierka pojechała, więc Adasiowi tłumacze żeby czekał do piątku, lub do 21 marca. Generalnie ostatnio tylko narzekam, Dawida zaczął kaszel dusić okropnie, boje się żeby alergią dalej nie ruszyła, z rana zamiast przedszkola do pediatry pojadę z nim, przy okazji uszy mu skontroluje, bo zapalenie ucha napewno od kataru ma. I w dzień Dawid spać nie chce, wczoraj padł o 19 i wstał o 5 30, ja co godzina pobudka na siku, więc nie pospałam znowu. No i padł o 15 20 i już 20 a on dalej śpi, więc będzie spał do rana, tylko jestem ciekawa o której obudzi się, bo jak o 3 rano to będzie wesoły dzień.
A co do porodu, to już traktuje jako mały urlop gdzie odpocznę po, poleze chwilę w spokoju:-) chociaż wiem że będę okropnie tęsknić, bo jeszcze nigdy Dawidka nie zostawiałam na noc samego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...