Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Będę mamą dawaj znać jak tam po wizycie.
Coreczki dobrze że coś się rozkręca, to napewno ruszy.
Szoti a u Ciebie coś się rozkręca? mi też ciężko chodzić, do bioder doszedł ból w kroczu, wiązadła bolą i chodzę jak z gumy, będę brać męża w obroty, bo do poniedziałku kolejnego to padnę że stresu, no i by pasowało teraz urodzić bo teściowa do 9 jest, to bym miała ogarnięty dom, obiad i Dawida. A jak pójdę na wywołanie to wyjdę po tygodniu pewnie tak jak z Dawidem było w poniedziałek zaczęli we wtorek o 15 30 urodziłam i w piątek wypisali. To by tylko 4 dni zostało z teściowa,vs tu jeszcze babcia do ogarnięcia. Więc codziennie proszę Adasia żeby wychodził już no i ja się uspokoję dopiero jak zobaczę że jest cały i zdrowy.

Odnośnik do komentarza

Cebulka u mnie nadal cisza. A czuje się jeszcze gorzej niż wczoraj, bo nie mogłam spać w nocy i przed 5 wstałam z łóżka żeby się napić itp. położyłam się chwilkę przed 6 żeby dospać z godzinkę, ale Wojtek o 6 już był na nogach. Jeszcze obudził się z katarem, ale wysłaliśmy go do przedszkola.
Też już bym chciała być po, ale zawsze na wszystko dłużej czekam, więc już się przyzwyczaiłam ;) ale wiadomo obawa, czy wszystko jest i będzie ok mnie też towarzyszy.

Odnośnik do komentarza

Szoti i mnie to samo, Dawid już w nocy budziłam się, bo z nosa mu się lało, ja wstawałam chyba 3 razy, potem o 5 przyszedł do nas, o 6 wstał. Ale też go dałam do przedszkola. Katar ma od przegrzania, bo nie daje cienkiej czapki sobie założyć, a ma zimowa bardzo gruba i ja lubi i jak próbuję mu ubrać inną to kończy się awanturą i darciem że chce ta z pomponem. Więc teraz pojadę po sklepach szukać z pomponem cienkiej

Odnośnik do komentarza

Cebulka podobne charaktery mają nasze starsze dzieci! Mój ostatnio nie chce zakladac czystych skarpetek, bo go gryzą i najchętniej chodziłby na okrągło w jednej parze :/ A co do czapek, butów itd. to zawsze miał swoje zdanie. Najgorsza była czapka z daszkiem z psim patrolem przepalona przez słońce. Kiedyś zostawił u znajomych, to się cieszylam. Ale musiał jechać z mężem i ją odzyskać ;)

Odnośnik do komentarza

Szoti no przecież czapka z Psim Patrolem to nie byle co:-)ja już nawet jak coś tobie to nucę sobie Patrol nasz radę da:-D kupiłam nową bez pompona, a tą zimową schowam i tyle, ewentualnie będzie granda.
Jestem taka wymęczona, mam ambicje posprzątać, ale nie mam siły. Kupiłam majtki bezszwowe, bo już tak nisko mam brzuch że nawet majtki ciążowe mnie uwierają, i Adaś cały czas taranuje dół.

Odnośnik do komentarza
Gość _anonimowa_

Hej wątek czytam od założenia przez glammour, ale nie mam czasu się udzielać. Też jestem marcówką- już jestem po porodzie. Piszę tutaj w konkretnej sprawie.
Edzia987-ogromna prośba do Ciebie. Ponieważ czytam też ebobasa, zorientowałam się, że i Ty tam jesteś ;) i stąd prośba. Ponieważ nie chcę się rejestrować, a chciałabym pomóc. Przekaż Justyna198323 i adziulka28, że gotowe mleko w buteleczkach jest w rossmannie, ale korzystniej jest kupić w puszce-sama je stosuję (od szpitala) i jest ok.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wy sobie nie żartujcie bo tu ostatni tydzień marca został. Cebulka,Szoti nie myślcie teraz o badaniach prenatalnych trzeba się modlić żeby chłopaki były całe i zdrowe.
My wczoraj walczyliśmy z pierwszą kolką- dramat. Całą noc czuwałam bo nie mogłam zasnąć potem. A dziś musiałam się wybrać do pracy, głowa mi pęka nie wiem czy z niewyspania czy z braku kofeiny w organiźmie- bo od tygodnia nie pije kawy
anonimowa przekazałam ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza
Gość BędęMamą

Przez cały czas podawania oksytocyny mialam podłączone ktg i wyszły nawet delikatne skurcze których nawet nie czułam. Ale raczej nic z tego nie wyniknie..
Rano kolejna konsultacja. Mój syn boi się chyba lekarzy i normalnie brzuch aż mi podskuje od kopniakow a teraz taki spokojniutki

Odnośnik do komentarza

Będę mamą trzymamy kciuki, a miałaś jakieś rozwarcie? I wywołują tak szybko ze względu na wagę maluszka?
Wzięłam w obroty męża, zobaczę czy coś to da czy będzie taki uparty jak Dawidek. Niby mam częstsze te skurcze i częściej mi twardnieje brzuch, w sumie co chwilę, ale nie są bolesne więc jutro znowu będę atakować męża.

Odnośnik do komentarza
Gość BędęMamą

Całą noc nic się nie wydarzyło

Cebulka podobno też ze względu na wysokie ciśnienie. Bo zaczęło mi skakać. Ani skurczy ani rozwarcia no nic. Czekam na obchód i niech coś działają.
No to meza atakuj meza atakuj..z tego co tu mówią to najlepsza opcja.

Dziewczyny A jak u Was ? Nic się nie zmieniło?

Odnośnik do komentarza

Cebulka teraz trzeba się łapać każdej opcji, u mnie dzieciątko się przestraszyło jak mówiłam że będę ojca molestować :) bo nie zdążyłam.
coreczki pewnie dla swojego spokoju pojedź i sprawdź.
szoti ale u Ciebie coś jednak się pojawia.

Dziewczyny ja codziennie rano wchodzę z nadzieją że któraś napisała że jedzie na ip :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...