Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

U nas na placz taki juz okropny, a ostatnio zdarza sie coraz czesciej, noszenie na raczkach. I to stanie. Nie wiem jak on wyczuwa jak sobie przysiadam...
Ale tez nie zdarzylo sie by plakal dluzej niz 45 minut (dwa razy, raz jak mu te za ciasne body zdejmowalam i w zeszlym tygodniu, chyba na zeby). Wczoraj nam strasznie plakal w samochodzie, jak jechalismy na zakupy, to tatus niosl w sklepie na rekach. Przed chwila tez mielismy akcje, ale bo bardzo byl zmeczony, w autobusie wzielam go na rece, ale usiadlam, to byl ten sam placz, a przeciez stac nie bede. Ale mielismy przesiadke i wzielam na raczki czekajac na nastepny autobus i zasnal.

Ja chce tak na cztery godziny oddawac od lutego. Czy jako jedyna malo to przezywam? Moze mnie pozniej najdzie jak bedzie plakal i w ogole.

A i mamy dwa ząbki. Drugi ledwo sie przebil..ale juz wiem co znaczy ugryzienie kp. Auuc.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę się doczekać aż pójdzie do przedszkola. Nie mam planu na jak długo będzie tam zostawać. Tydzień trwa okres adaptacyjny. A potem 8h. W praniu zobaczymy jak będzie, Roberta długo odbierałam wcześniej, nawet teraz już po 15 go odbieram a zapisany jest do 16:30. Bedzie miała już półtora roku jak pójdzie. Wątpię by szybciej się dostała. Podchodzę do tego na luzie. Będzie chodziła tam gdzie Robert był. A on się w przedszkolu bardzo dobrze czuje i ja byłam naprawdę zadowolona. Wiedziałam że jest pod dobrą opieką.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Kasia835 czy Ty szczepilas swoją od meningokoków? Nimenrix kiedy planujesz podać? Po roku zeby 1 dawka była czy juz teraz?
Moze do alergologa warto sie wybrac? Nie wiem czy juz można testy skórne robic. Wiem ze w diagnostyce są panele na alergeny z krwi :-)

Odnośnik do komentarza

Mam ciocie (lat 42), urodzila w zeszlym roku blizniaki. Ma syna 4 lata. I wlasnie puscila blizniaki do zlobka, wczesniaki z maja, to maja teraz 1 rok i 3.5 miesiaca. I ma zamiar je puszczac na 10 godzin. Ze starszym bylo to samo. I znow jestem w szoku. I mi przykro. Wydaje sie, ze wieczorem z rodzicami to tylko kolacja, kapanie i lulu. Ale takie zycie... ah

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...