Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to przychodzi z czasem. Ale ja nie umiem nie spac. Wydaje mi sie ze czuwam, mam lekki sen ale mimo wszystko spie. I karmiac na lezaco po prostu zasypiam.
Moj nie jest z tych odbijajacych. Czytalam o tym, ze nie zawsze trzeba. Klade go na boczku jak go karmie. I nie ulewa sie mu prawie w ogole. On w ogole nie lubi lezec na plecach. Zawsze jakos sie tak na boczek przekreca i glowka tez na boku.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Nadrobilam.
W sobotę ochrzcilismy dziewczyn. Już byłam zmęczona przygotowaniami. Ale na szczęście od piątku do wczoraj była moja mama i trzy nocy spała z dziewczynami.
Córeczki dziś cały dzień śpią. Już bałam się że chore. Ale chyba nie. Po prostu odsypiaja.
Dziewczyny, moi jak nie robiły kupy to jednak podałam im syrop,bo już nie mogłam patrzeć jak się męczą. ale tak raz na kilka dni. Paulince z trzy razy, Lence dwa. I potem już nie mieli problemu.

Odnośnik do komentarza

Kawa może to początek miesiączki i się rozkręci
Gosia89 u mnie najpierw położna powiedziała nie odbijać bo nie trzeba bo kp po czym jak powiedziałam że mała chewta aż jej nosem idzie to powiedziała że trzeba ja odbijać jednak. Więc to sprawa bardzo indywidualna. Mała kolek nie ma ani problemow z kupa a muszę dawać kropelki na kolke z powodu wymiotów. Bo ponoć jej się powietrze zbiera i cofa pokarm z żołądka. Krople maja temu zapobiegać i faktycznie mniej mi ulewa, jak ostatnio zapomniałam jej dać, jakoś mi to cały dzień z głowy wylatywalo to zaczęła znów wymiotować jak kot.
Babeczqa85 ja nie mam gdzie tego przestawić nawet. Zauważyłam że ona nie lubi ciemności i muszę chyba jakaś lampkę kupić ktora będzie się stale świecić koło kołyski.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

A my mielismy ciezka noc. Mlody obudzil sie o 2.30 i do 6 nie chcial spac. A ja nie bylam w stanie nie spac i ciagle przysypialam. A on byl dosc grzeczny, nie to ze plakal. Po prostu mu sie spac nie chcialo. Troche mrukal, krecil nozkami. Co godzine go przystawialam zeby moze go zmulic i zeby zasnal.
Dzis mielismy pierwsza wizyte u lekarza z mlodym. Bioderka tylko recznie sprawdza. Do tego odsluchy i takie tam. A kluska wazy 4200g. W 15 dni przytyl 290 g wiec jest chyba spoko.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Hej:-) Dziś piękny dzień i w końcu czuć powiew wiosny. Moja mała zauważyłam nacisków zarzucanie pokarmu tzn odbijanie jak spi i znowu to połyka. Wybudza jà to ze snu. Ma którejś z Was dziecko tak? Co robicie z tym?

Odnośnik do komentarza

Hej
My dziś po wizycie w poradni rehabilitacji i u logopedy. Musimy iść na sprawdzenie wędzidełka do laryngologa dziecięcego. A tak wszystko w najlepszym porządku. Pani rehabilitantka stwierdziła że Masia nie wygląda na wcześniaka :)
W nagrodę poszliśmy kupić nowe smoczki i lżejszą czapkę.

Odnośnik do komentarza

misia21- Borys też musi miec konsultacje w sprawie wędzidelka.
Ale pediatra mi powiedziała że do chirurga...A ty masz do laryngologa...może faktycznie my też najpierw do laryngologa...co prawda Nie jestem za podcibanien, bo mam w rodzinie przykład że przycieli za dużo i niestety dziewczyna sepleni2.
Trzeba być a z tym ostrożnym.

https://www.suwaczki.com/tickers/dxomwn156a3o0whj.png

Odnośnik do komentarza

Hehe Babeczqa85 wiem o czym mówisz. Lubię to, że moja od pewnego czasu robi wieczorem przerwę od jedzenia tak 5-6 godzin (szkoda tylko, że nie śpi wtedy cały czas), ale jak już się obudzi to zmiana pampersa jest zadaniem ekstremalnym, a na pierś rzuca się jakby nie jadła tydzień. Oczywiście muszę się sprężać wtedy bo inaczej jest ryk.

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...