Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Brydziak chyba masz racje :-) bo to czekanie jak na szpilkach męczy i denerwuje tez troche. Mi jeszcze mąż teraz dzwonił z pracy, własnie dostał info że gdzies mają pilną robote i jutro rano jadą gdzieś daleko na awarie i wróci w piątek więc od jutra dobe go nie będzie więc juz nerwa mam co zrobie jak zaczne rodzić muszę ogarnąć w razie czego opieke do synka i kogoś kto byłby pod telefonem w razie porodu by zawieść mnie na szpital..

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5eirx1juuk.png

Odnośnik do komentarza

Witam, ja mam termin na jutro. Skurcze przepowiadające zaczęły się już kilka tygodni temu i myślałam, że poród będzie dużo przed czasem, a tu bez zmian. Już wariuję i podobnie jak Wy, chciałabym, żeby już się zaczęło. Z resztą wszyscy domownicy czekają i wciąż pytają kiedy to nastąpi?
Jestem już zmęczona i się denerwuję. Cierpliwość moja jest wystawiona na najpoważniejszą próbę ;)

Odnośnik do komentarza

Niestety muszę nockę wyleżeć. Spać na pewno nie będę, ciśnienie mam takie, że położne śmieją się że do jutra nie wytrzymam tylko dziś mi zrobią cc. Czekam na wyniki. Na szczęście ktg i przepływy ok. Mam nadzieje ze dotrwam do jutra bo maz pijechał córkę zawieźć do mamy i wróci dopiero w nocy a w bagażniku ma torbę z rzeczami dla dzidzi.
KasiaKa cesarkę mam dlatego że jestem już po jednej cesarce i wysokie ciśnienie na dużej dawcę leków. Boją się że jak bym rodziła SN tomogloby łożysko się odkleić

Odnośnik do komentarza

zandra brydziak ana Gratulacje!! <3<br />
kasiaka daj znać co u Ciebie? Pojechałaś na ten szpital? Wszystko w porządku?

aniołkowa daj znac jutro jak Wam poszło trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :-)

Ja się jeszcze męcze i siedze cała w strzępach nerwów bo mąż pojechał na tą delegacje dziś rano i wraca jutro wieczorem więc niech malutka poczeka lepiej za tatą bo bede musiała taksówkę wzywać by mnie na szpital wiozła w przypadku porodu.. a z malym nie wiem co bym zrobiła bo dzisiaj jest strasznie marudny nie chciał drzemki w ciągu dnia i teraz mu wyłazi na noc wszystko płaczem z zmęczenia usnął o 19.30 zaraz po kąpieli i obudził się o 20.30 z płaczem i wymiotywał trzy razy nie szło go niczym uspokoić ale teraz lezy spokojnie już i mam nadzieje że jakoś uśnie i jakoś nocka będzie spokojniejsza ehh ja mam dzien na wariata dzisiaj

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5eirx1juuk.png

Odnośnik do komentarza

Nie bój się Aniołkowa na pewno bedzie wszystko dobrze, jutro już będziesz tulić w ramionach swoje maleństwo :-)

Ja nie mogę spać więc wzięłam się za szycie takie o to cudeńko powstało zestaw do łóżeczka hehe :-p jakoś nie potrafię się z tą maszyną rozstać tak naprawdę, to mnie wycisza i uspokaja :-) choć obiecałam mężowi że nie sięgnę po maszynę hehe ale musiałam wypróbować nowy wzór bawełny nie lubię jak tak leży i sobie na mnie patrzy :-D a tak mam nowy wzór nowy komplecik do wystawienia na sprzedaż w sklepie allegro, bo już dawno nic nowego nie wystawiałam a te stałe wzory już mi brzydną ehh wiec bezsenność zmotywowała mnie trochę do szycia :-)

monthly_2018_11/listopadowki-2018_70102.jpg

monthly_2018_11/listopadowki-2018_70103.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5eirx1juuk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...