Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie Wy to luksusowymi furami się bujacie A tu kobieta-matka Polka tłucze się starym passatem i jeszcze trzeba byłoby w niego trochę kasy włożyć żeby pięknie śmigał. Mało tego to wczoraj skończył się przegląd i zaraz będę błagać Boga żeby przeszedł przegląd bo będę udupiona.
Co do imion u nas dwa. Ale dalej nie wiem jakie?:)
Marcel cały czas gada Amelka.
Stanęło na Martynce i pomysłów dalszych brak;/

Odnośnik do komentarza

Ha! ależ się uśmiałam.... Adam - dobrze wkładam:)

Weronika, Monika - w majtki sika. Taki standard. W liceum to już nie było zabawne, to skorzystano z ksywy i wymyślono Czarna, chcesz być ciężarna? :)
Zawsze się coś znajdzie.
Szukam teraz w głowie rymów z imieniem Basia i przychodzą mi tak nieprzyzwoite pomysły do głowy, że wstyd pisać :)
Co do wozów, na początku sierpnia zdam służbową skodzinę, zostanie nam na stanie seat Exeo, a że mój potrzebuje wozu w robocie, kupiliśmy WV Tourana - można imprezy na stojąco robić:)
Wejdzie wózek bez składania, nosidło, pół przedszkola i nie wiem co jeszcze. taka kolubryna, że zachodzi przy skręcie :)

Kurcze, jakaś mało estetyczna jestem, wszystko dopasowałam na oko do tego, co miałam i wyjdzie na to, ze w czerwono-czarnym wózku będzie zielony kocyk :D Żenuła :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

My jeszcze zastanawiamy się nad imieniem, będzie jedno. Na każdą naszą propozycję jest komentarz i kręcenie nosem. Odpowiadam, że miałaś/miałeś swoją szansę. Grześ nie, bo idzie Grześ przez wieś worek piasku niesie ... Agatka to bardzo ładne imię, znam i nie było takich tekstów. Takiego powiedzenia do Adama nie słyszałam.
Po cc po tygodniu miałam zdjęte szwy.
A ja uwielbiam jeździć swoją laguna kombi II. Jest olbrzymiaaa, wszystko się mieści, super się nią parkuje, najlepiej tyłem. Pod centrami handlowymi zawsze parkuję ciut dalej, bo nie mieć porysowanych/poobijanych drzwi. Nie należę do tych jakby mogli to by wjechali do sklepu samochodem haha
Milu do miętowego i turkusowego pasuje szary, róż, ingygo, róż biskupi, jasny niebieski. Jak myslisz?
KamKa miałam to samo. Przejrzałam ubranka po córce i z rozm 56-62 znalazłam dosłanie kilka sztuk nie różowych :) A szykując wyprawkę dla córeczki zarzekałam się, że nie bedzie tylko róż, a wyszło jak wyszło 99% różu haha. Tłumacze sobie że to efekt kupowania wyprawki na raty :)
Jassmine a może żółty, biały albo granatowy?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki! Znow dawno nie pisalam. Fajny ten rym do adama:) my mamy forda c-maxa kupowany dzien przed pierwszym testem ciazowym;) calkiem duzo sie do niego miesci i wozek z gondola plus bagaze dalo sie wlozyc.
Do tego turkusu to ta mieta chyba calkiem niezle bedzie pasowac. Raczej róż sie bedzie gryzl.
U nas jakos tez imienia nie moge wybrac. Przeszlam przez kilka propozycji i a nic sie ni moge zdecydowac. A tu juz torba powinna byc spakowana bo przeciez wszystko juz sie moze dziac. Ja tak od trzech dni miewam bole w dole brzucha takie jakby okresowe. No ale to pewnie po spacersch z corcią. Coraz mi ciezej bo brzucho porzadny.
Gratulacje dla pierwszej wrzesniowej mamusi. Zdrowka dla maluszka!
Ja mam chuste jagodową koronke od lenny lamb i nosidlo mei tai i drugie klamrowe te juz uszylam sama. Chodzilam z corcia na latino mama i czasem na spacerki ale ona w sumie nie musiala byc noszona w wozku tez piknie jezdzila. Nosilam bo lubilam.

monthly_2018_07/wrzesniowe-2018_68439.jpg

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Hahaha nie znałam tymi do Adama, ani do Iwony...ale wymiataja ! Hahaha
Jeśli chodzi o Basię, to też proponowalam mężowi...a on, że absolutnie nie!! Bo to Barabara beda mówić wszyscy zamiast Barbara ... przedszkole :P
Ja mam seata ibize, wszystko jest ciasne, bagażnik mały... już ponad 2 lata jeżdżę z domontowanym boxem/bagaznikiem dachowym. Już nawet zapomniałam, jak ten samochód wygląda bez ;) ciekawe czy 2 dzieci się zmieści... będę próbować, nie uśmiecha mi się kupować samochód teraz :P

Odnośnik do komentarza

Amanalka, piękne kolory ♡

Jassmine , kocyk może być szary, zielony (tylko koniecznie dobrze dobrany) czy żółty, możesz też iść w brązy jak lubisz kolory natury , albo totalnie odważnie coś przeciwstawnego z palety barw - granat/indygo . Ja do zielonej gondoli miałam czarny kocyk w białe groszki. I teraz też mi będzie pasował:)

Zawiszka , to nosidło Twojej roboty? Super:)))

Odnośnik do komentarza

Amanalka, ale cudne kolory chusty ♡ ja mam elastyczną, fuksja z fioletem, właśnie ją wyprasowałam i wrzuciłam do komody

Zaraz Wam pokażę kąt młodej u nas w sypialni. Materaca jeszcze brak, więc oczami wyobraźni musicie sobie wyobrazić szare prześcieradło jeszcze ;)

Nie pogryzie się pudrowy delikatny róż, bo całość wtedy będzie pastelowa. Ale czy ja chcę ten róż? Jakoś takoś nie mam przekonania. Oprócz kilku ciuszków młodsza panienka podobnie jak starsza siostra nie będzie miała nic różowego.

Przyszedł mi za to już ten bambusowy kocyk w papugi i arbuzy, nawet krawcowa mi go obszyła czerwonymi pomponikami, cała nasza trójca domowa jest w nim zakochana :)

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Milu, czyli jednak mąż mniam rację ;) aczkolwiek ja jestem zdania, że nie ma co patrzeć na rymowanki, bo chyba każde imię coś ma ;P
Bardzo mi się podoba ten kocyk! A jeszcze z pomponami robi piorunujące wrażenie!
Ja łóżeczko będę składać pewnie w sierpniu jakoś... W czerwcu wyprowadził się z niego mody, więc chce aby była jak największą przerwa...coby się nie pchal do środka hahaha

Odnośnik do komentarza

Milu, ale czaderski kocyk :D
Jak malowaliscie to łóżeczko, bo my też musimy odświeżyć, jakieś specjalne farby dla dzieci?
U nas ruszy wszystko w sierpniu jak mąż będzie miał urlop.
Mały leniwy dzisiaj, jak nigdy, aż zaczęłam się martwić. Ale pojadłam. Spagetti i już jest szaleństwo :D

Robiłyscie Cmv? Będziecie powtarzac przed porodem? Moja gin mówiła, że sens badać to przed ciąża, bo i tak się nie leczy. Ale dla pewności zrobię komplet przed porodem. Bratowa męża przeszła w pierwszej ciąży zakazenie pierwotne (gorączka, wysypka, złe próby watrobowe- na szczęście w II trym), w drugiej miała reaktywację, na szczęście dzieci zdrowe :)

Odnośnik do komentarza

Co do imienia Adam - chciałam tam nazwać synka ;) To u mojego M. w pracy padł teskt "Adam - rucham i spadam" :P I tak skutecznie nas zniechęcili więc mam Karola :)

U nas nie ma leżaczka i raczej nie będę kupować. Nad chustą się zastanawiam ale zobaczę jaka dzidzia będzie. Bo jak będzie taka jak Karol że śpi tylko na mamie to chusta bez dwóch zdań a jak będzie spała w wózku/łóżeczku to nie będę raczej inwestować :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

No przegląd auta wykonany mogę jeździć:))) ale i tak coś tam trzeba poreperować;/
Śliczny kocyk Milu i kącik również piękny:))) A ten hicior to taaaaki życiowy od razu skojarzałam siebie i moją córkę:))) Bo inteligentna dziewczyna i chętna do nauki aleee najlepszym jej przyjacielem jest syf w jej pokoju;)
Zawiszka że tak się dopytam zdjęcie aktualne? A gdzie brzuszek?:))):* Marysia przykryła?;)
Silvara tak samo zrobiłam z cmv zapytałam wujka Google i po dwóch zdaniach wyłączyłam stronę:))) hahaha strach się bać;)
A Ty kochana imię już wybrałaś?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...