Skocz do zawartości
Forum

SIERPNIOWE MALEŃSTWA 2018 :)


ewelina1989

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madzia000

Ja w pierwszej ciąży 20kg przytylam żarłam za przeproszeniem słodkie brzuch miałam ogromny, w drugiej ciąży 10 kg i o wiele mniejszy brzuch.

Hildegarda ja z pomorskiego jestem niedaleko gdańska ale rodzie w Tczewie, pierwsza córkę urodziłam w Starogardzie gdańskim druga juz w Tczewie i jest lepiej opieka i wogole

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna28

Hej dZiewczyny mam problem, zauwazylam ze mam jakiś gesty lekko zaróżowiony śluz, nie mam możliwośći skontaktować się dZiś z moim lekarzem. Nie wiem czy obserwować czy na pogotowie jechać,wizytę mam jutro u lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna28

W pierwszej ciazy też krwawilam kilka razy ale to była taka żywa krew,Ale w szpitalu dostałam leki i po kilku dniach puszczali do domu, wychodZilo na to że krwawilam w dniach na miesiączki, i teraz też jest dZień miesiaczki...A dZiś tylko śluz podbarwiony na różowo. Poleze do wieczora jak będZie coś wiecej to na pewno pojade na potowie, a jak nic nie będzie się działo to poczekam na wizytę do jutra.

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna28

Dzwonilam właśnie do mojego lekarza, kazał na spokojnie wziąć nospe i leżeć nie przemeczać się, żeby obserwować przez kilka godZin bo może być przejściowe. mówił że nie pracuje dZiś Ale jak by się coś dZiało więcej to na IP i mam dzwonić do niego.

Odnośnik do komentarza

A więc może ja ogarnę grupę na Facebooku. Kto chce to dołączy.
Grupa tajną to znaczy że tylko my należące do niej ja widzimy i nikt nie może jej wyszukać więc nawet jak nazwiemy ja sierpniówki 2018 czy sierpniowe mamuśki czy cokolwiek to NIKT nie zobaczy. Napiszcie do mnie wiadomość na priv tu na forum to podam Wam moje dane. Trzeba będzie mnie dodać do znajomych i dopiero mogę zrobić forum

Odnośnik do komentarza

Część. Jestem tu nowa. Chętnie dołączę do grupy FB również. Właśnie wracam z drugiej wizyty u ginekologa. Porób przewidywany na 8 sierpnia :) całkiem długo jak dla mnie się staraliśmy bo 7 miesięcy :) i w końcu jest.. urlop zrobił swoje :D maleństwo jest w 8tyg i 6dniu ma 2.16cm serduszko bije pięknie. Ja ciążę znoszę super praktycznie bezobjawowo (lekkie bóle tylko w podbrzuszu czasem.. hemoroidy się odezwały i cycki bolą.. zero mdłości wymiotów czy zawrotów głowy;)) witam was serdecznie i zabieram się za czytanie zaległych postów i poznanie was dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...