Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla młodej mamy


Gość michałwojtysik

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że młodej mamie należy się chwila dla siebie i będzie bardzo zadowolona z jakiegoś masażu czy spa. Jako dodatek, możesz zrobić podarować jej także fotoksiążkę ze zdjęciami maluszka, z tego także na pewno się ucieszy, będzie to również pamiątka dla całej rodzinki :) Jeśli podoba ci się taki pomysł, to zerknij [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

A ja bym proponowała podarować coś od siebie.Najlepiej zaprojektowanego własnoręcznie:
poduszke
koszulke
ewentualnie torebkę
[reklama usunięta]. Jest bardzo duzo gotowych wzorów takich prezentów, jednak jest możliwośc zaprojektowania rówież czegoś od siebie. Jestem pewna,ze młoda mama docenilaby coś takiego o wiele bardziej niż nawet najdroższy gotowy już prezent!

Odnośnik do komentarza

Też myślę, że fotoalbum ze zdjęciami maluchów to super pomysł :) Dzieci szybko rosną, a taka pamiątka zostanie na długo. W kserkopie można sememu zaprojektować, jak to wszystko będzie wyglądało. Ja do swojego wybrałam ładna płócienną okładkę i na półce wygląda jak książka :) Wolę taką formę niż zdjęcia na telefonie

Odnośnik do komentarza

Jeśli prezent dla młodej Mamy to tylko torba [reklama usunięta]. Kobieta z nowej torebki zawsze się cieszy !! to jest świetny pomysł. [reklama usunięta] torby dla mam. Są piękne stylowe i funkcjonalne. Mieszczą akcesoria dla dziecka i mamy, można ją przyczepić do wózka lub zrobic z niej plecak gdy potrzebujesz miec wolne ręce, bo w zestawie ma zaczepy do wózka i szelki. Żona będzie zadowolona na 1000%. W sumie to torba nie tylko na wyjscia z dzieckiem.. Moze ją zabrać na spotkanie z przyjaciółką i nikt nie będzie wiedział ze w torbie są aksecoria dla dziecka bo ta torba jest poprostu piekna damska stylowa torebką.
U mnie sprawdziła sie idealnie. Na prawdę polecam ! 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Fajnym prezentem dla młodej mamy mógłby być na przykład album na chrzciny, łatwo w ten sposób uchwycić ważne chwile dla dziecka i zarazem rodziców. Z pewnością będzie to dobra pamiątka dla rodziców, a dla dziecka możliwość przypomnienia sobie młodzieńczych lat.

Odnośnik do komentarza

A może bransoletka Pandory? Mają bardzo ładne zestawy dla młodych mam:
[reklama usunięta]

Sama jestem posiadaczką bransoletki Pandory, z której jestem bardzo zadowolona. Przygoda zaczęła się w grudniu, kiedy jako pierwszy otrzymałam w prezencie bransoletkę od męża na urodziny.. Na gwiazdkę kupiłam sama sobie w prezencie pierwszego charmsa, a potem sobie po prostu kupowałam kolejne koraliki. Polubiłam się z Pandorą ze względu na jakość wykonania ( bransoletki są naprawdę porządne) i na możliwość stworzenia swojego włąsnego personalizowanego cacka

Podoba mi się również to ,ze sama bransoletka jest sztywna i dosc wygodna.

Odnośnik do komentarza

Ciekawa opcja , ale musisz sama zastanowić się czy młoda mama już czegoś takiego nie ma A bardzo duża szansa,ze już coś takiego ma. Tak więc takie prezenty odpuściłabym sobie. A sprezentowała coś bardzije standardowaego. Jak
jakieś zabawki
ksiażeczkę dla dziecka
smoczek
pościel dla dzieci [reklama usunięta]
Jeśli chcesz być bardziej oryginalna to zamów śliniak z własnym nadrukiem ( tak jest taka opcja ;)).

Odnośnik do komentarza

Ja mamie kupiłam kolczyki i jest mega zadowolona, pierścionek jest spoko ale musisz znać rozmiar, jak nie trafisz z nim to lipa 😉

Jeśli dziewczyny szukacie czegoś praktycznego, polecam zerknać sobie do sklepu [reklama usunięta]

W sklepie maja sporo fajnych narzut na łóżko.

Piękny jest ten musztardowy kolorek:

4251758668417-1.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ucieszy się, jak dostanei wydrukowane zdjęcie Wasze współne z fajnych wakacji oprawione w ramkę, albo koszulkę z napisem''kocham z kazdym dniem bardziej'' albo kubek z Waszym zdjęciem lub miłosnym wyznaniem itd Takie fajne rzeczy można zaprojektować i zrealizować [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Może mata do akumpresury? Przy maleństwie na pewno będzie nie raz wykończona, a taka mata i pomoże się zrelaksować i pomaga na ewentualne dolegliwości typu ból pleców 😉

Drugą opcją jest ładna narzuta na łóżko [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Może jakieś usługi kosmetyczne(hybryda, masaż) z dojazdem do domu skoro ma bliźniaki i ciężko będzie się wyrwać z domu, a jednak zawsze to jakies oderwanie i coś tylko dla niej.

Jeśli wolielibyście coś materialnego to może kubek termiczny? 

[reklama usunięta]

pol_il_Kubek-do-kawy-termiczny-z-powloka

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie catering lub wykupione obiady, może bon w jakiejś firmie sprzątającej na takie tip top wysprzątane mieszkanie. Poleca mama trójki 😉

Dieta pudełkowa staje się coraz bardziej popularna, jest obecnie dostępna w większości miast w Polsce:

[reklama usunięta]

Warto jest na pewno poczytać sobie o tym jak wybrać odpowiednia firmę. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...