Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny.No my czekamy na wyniki moczu,w razie złych wyników wracam do domu i na wizytę,tak mi nakazał lekarz,a tak jestem wciąż u mamusi.
Piję dużo,latam co chwilę do WC,kolor w ciągu dnia wraca jakby do normy,ale jak przetrzymam do 3 h i nie siusiam to mocz znowu jest jakby zabarwiony krwią. Czuję dyskomfort i takie dziwne "ciągnięcie" tam na dole.
Czekam jak na zbawienie na te wyniki .
A co do brzuszków to może się pochwalimy wielkością :P ? Wstawimy zdjęcia i tydzień ciąży ? Ja mogę zacząć ;)

Odnośnik do komentarza

Mamuśka ,ładny brzuszek :)
Dziewczyny możemy sobie pogratulować połówkowych i naszych pociech.Najwazniejsze,że wciąż jesteśmy w tym samym składzie i tego nam życzę aż do rozwiązania :)
P.s Wyniki moczu wskazują na wystąpienie erytrocytów i szczawianów więc wracam jutro do domu na wcześniejszą wizytę (w rezultacie będzie albo antybiotyk albo szpital)

Odnośnik do komentarza

hej. nie pisalam wczoraj bo nie bylam w stanie.
na konsultacji nic pozytywnego. wrecz przeciwnie.
szyjka zrobila sie miekka, ale siedzi w pessarze.
mam pozbyc sie skurczy i infekcji bo powiedziala ze inaczej nic z tego nie bedzie.
dalej antybiotyk do tego jakies globulki. 6 razy na dobe czopki rozkurczowe 3x2 nospy male bo podobno ta max nie dziala zamienila mi luteine na jakis lutenol 3x 1 i musze lezec z nigami do gory. po wybraniu antybiotyku i tych globulek mam 10 dni odczekac i zrobic wymaz znowu. w zasadzie to powiedziala ze w kazdej chwili moge urodzic.

jestem zalamana ze ta szyjka zmiekła. fuck

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...