Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w pierwszej ciąży glukozę robiłam ok 27 tc. Ciekawe jak w tej ciąży to zniosę. Wtedy wypiłam bez problemu, po wszystkim poszłam jeszcze na lody z mężem:-) teraz się bardziej martwię o kłucia, bo co chodzę na morfologię to przy ukłuciu w momencie robi mi się słabo. Nigdy tak nie miałam...
Dzisiaj w końcu lecę na wizytę :-) liczę na same dobre wiadomości...

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja po wizycie. Wszystko w porządku. Szyjka ma ponad 4cm i jest zamknięta, mojej dziewczynce jednak urósł siusiak:-) w 12 tyg były podejrzenia dziewczynki a dzisiaj się okazało że jednak będzie drugi synek. Na dowód mam nawet zdjęcie siusiaka:-) Trochę jestem zawiedziona, bo liczyłam na te wszystkie sukieneczki ale najważniejsza jest że zdrowo rośnie :-)

Odnośnik do komentarza

No, mąż od początku liczył na drugiego synka. W pierwszej ciąży mi powiedział, że chciałby synka, ale jak będzie dziewczynka to też pokocha jak swoje :-D teraz to mi się chyba udzieliło gadanie kobiet w rodzinie, żeby była dziewczynka a mąż na wieść o drugim chłopaku, stwierdził, że od początku wiedział co zrobił :-) totalnie nie mam pomysłu na imię, bo męskich w ogóle nie brałam pod uwagę. Ale i tak jestem szczęśliwa. Najważniejsze że zdrowo rośnie! A ja będę miała swoich chłopaków:-) no i skoro będę jedyna kobieta w domu to oni będą mnie musieli rozpieszczać, zwłaszcza mąż, że zgodnie z życzeniem dam mu dwóch synów:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...