Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Mamuśka1985,my 3 tygodnie temu mieliśmy 280 g,a teraz 320 g,mogłabym się martwić,ale sęk w tym,że USG było robione przez dwóch różnych lekarzy,w dwóch różnych szpitalach i miastach :)
Wagi oblicza komputer na podstawie wymiarów.Wczesniej martwiłam się,że waga jest astronomicznie duża w porównaniu do tygodnia,ale waga z wczorajszego połówkowego jest już właściwą dla danego tygodnia ciąży. Jeżeli dziecko właściwie przybiera na wadze,my przybieramy to nie ma co się martwić :)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Jestem mamą dwóch dziewczynek oraz właścicielką nowej polskiej marki Handle with Care. Jeśli szukają Panie pomysłu na pościel dla Maluszków oraz tych starszych dzieci zapraszamy do naszego sklepu: www.handlewithcare.pl

Wszystkie kolekcje projektujemy sami, na naszą wyłączność, tkaniny mają wszystkie niezbędne testy (Oeko-Tex). W swojej ofercie posiadamy pościel, akcesoria do łóżeczek (rożki, ochraniacze, prześcieradła) oraz produkty z bambusa.

Jeśli nie są Panie zainteresowane proszę o zignorowanie/usunięcie mojej wiadomości. Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza

Karolina dobrze ze z dzidzią ok :) super
może właśnie przy tym passer będziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki :)
no jakoś cicho :)
ale mam jakiegoś lenia ;p miałam posprzątać i jakoś cały dzień przesiedziałam :)
ale jak pochodzę więcej to napina mi się ten brzuch . A dzidzia szaleje jak już się dobrze ułożę ale nie czuje aż tak mocno

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlp07w522hu293.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...