Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

hej..mnie podbrzusże boli praktycznie codziennie. albo po całości albo kuje po bokach w pachwinach. biorę nospe czasem rano i wieczorem. jutro mam wizytę to się wypytam. oprócz tego mam straszne wzdecia przeważnie nocą i spać nie mogę przez to. i spadek nastroju mam też. wogole z mężem się nie dogaduje

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny u m n ie tez ciąża kolo 10tyg a już lekki brzuszek mam , wieczorem bardziej się pokazuje :-) w poniedziałek mam druga wizytę :-) a dziewczyny powiedzcie mi bo mam w sobotę wesele a więc tańce zabawa nie powinny mi zaszkodzić prawda ? Nie mówię o jakiś nie wiadomo jakich szaleństwach ale po prostu teraz to wszystkiego się boje :-)

Odnośnik do komentarza

Magda, myślę że nie masz co z góry zakładać żeby siedzieć i nic nie robić. Sama. Zobaczysz jak się będziesz czuć, i na pewno intuicyjnie będziesz wiedzieć na ile sobie pozwolić. W domu też się nie siedzi ciągle na pupie tylko chodzi, czy normalnie pracuje. Na pewno odpuściłabym sobie podskoki ale bujanie z nóżki na nóżkę jeśli będziesz się dobrze czuć pewnie w niczym nie zaszkodzi.

https://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3kvcy62t1q.png

Aniołek - 15.05.2017, 8 tc

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :) u mnie termin wskazuje na 01.04.2018 :) To moja pierwsza ciąża bardzo, bardzo długo wyczekana. Staraliśmy się 4 lata i jak sobie już psychicznie odpuściliśmy to zdarzył się cud i 2 kreski:) i aktualnie 12 tydzień.
W sumie nie wiem czego się spodziewać bo jak pytam lekarza o moje dolegliwości to ciągle słyszę że to normalne w ciąży. A ja nie wiem co powinno być normalne a co nie.
Niestety w moczu wyszły mi liczne erytrocyty i bakterie i trochę się obawiam bo lekarz przepisał mi antybiotyk :/ mam nadzieję, że to szybko minie i nic nie zagrozi maleństwu.
I też już widzę zmiany brzuszka urósł ale jeszcze mieszcze się w swoje spodnie.

Odnośnik do komentarza

didi ja akurat wyniki miałam ok . ale większość osób mówi że infekcje niestety bardzo łatwo złapać i niestety to normalne ;/
mnie od 2 dni bardziej brzuch boli prawa pachwina :( aż w nocy się obudziłam :( i to mnie czasem przeraża ale lekarz mi powiedział że takie bóle to normalne jeśli nie ma plamienia to wszystko jest w porządku.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlp07w522hu293.png

Odnośnik do komentarza

Hej. To tez moja pierwsza ciąża. Dzisiaj jest dokladnir 12t 5d. Lekarz na usg podczas badań prenatalnych tak mi wygniotl brzuch ze teraz to czuje w podbrzuszu jakby mi ktos porządne kuksance dał. Ale ze cialka troche jest to lekarz musiał sie jakoś dostać do dzidziusia. Jako ze to 1 pierwsza ciąża to staram sie uwazac na siebie ale ilez można leżeć. Troche ruchu nie zaszkodzi a pomoże w dobrym krążeniu krwi. Takze dziewczyny powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny trochę mnie tu nie było :) chce się was o coś doradzić ponieważ mam bardzo szczegółową pania ginekolog zawsze zleca badania o których inni nawet nie słyszeli co w sumie ja odbieram dobrze . Tak też zleciła mi badanie genu MTHFR - najdroższy wymaz z policzka 350 zł ale to nie ważne.. po 2 tygodniach otrzymałam wyniki w kilku pozycjach są nieprawidłowe. Możne któraś z was też miała takie badanie i wie z czym wiażą się nieprawidłowe wyniki ?? podobno głównie chodzi o to by sprawdzić czy przyswajamy kwas foliowy. Wogóle nie umiem sobie sama zinterpretować tych wyników a wizyta dopiero za tydzień

Odnośnik do komentarza

didi ja w pierwszej ciąży miałam często bakterie w moczu antybiotyki niestety przynosiły efekty na krótko. Na szczęście posiew moczu nic nie wykazywał. Brałam często furagine. Infekcje przeszły dopiero po porodzie. Ale może u Ciebie będzie lepiej :) Teraz mam podejrzenie cukrzycy ciążowej i czekamy na wizytę u diabetologa żeby zdecydował co dalej :(
Czy wszystkie mamy robią test pappa? Zapomniałam o to dopytać moja lekarkę na ostatniej wizycie a sama nic na ten temat mi nie wspomniała... jak to wyglada u Was? W poprzedniej ciąży miałam samo usg. Teraz jednak zastanawiam sie nad testem wiem ze zwiększa czułość badania genetycznego usg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...