Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Wiola super ze polpasiec minął :)

Danuta bardzo dużo kobiet w pierwszych miesiącach chudnie także się nie martw. Mdłości, wymioty robią swoje... uwierz mi ze jeszcze będziesz miała czas przytyć :) wszytko przed nami. Ja 1kg na plusie

Angelikaprzyszłamama olejek kokosowy na pewno ci nie zaszkodzi bo ma świetne właściwości nawilżające. Juz ten temat był kiedyś. Ja polecam Perfect mama a dużo dziewczyn polegało tez Bio-Oli

Asia u mnie brzuch juz widoczny. 13 tydzien. Zdjęcie z tamtego tygodnia

monthly_2017_07/maluszki-na-luty-2018_59411.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta25

Tak ale nie mam wymiotować jedynie jem mniejsze porcję bo zaraz jestem pełna. Tylko co dwie godziny cos muszę jeść.. Prawie wszystko jem oprócz wędlin bo od razu mnie mdli. A co do brzuszka to zawsze mały miałam A teraz mam wrażenie że się ładnie zaokrągla.

Odnośnik do komentarza

Monka, wyglądasz obłędnie i jeszcze ta kiecka ;) a brzuch już faktycznie, nie da się pomylić z wzdęciem zwłaszcza że jesteś szczuplak :)
P.s ile masz lat? Bo wyglądasz baaardzo młodo

Danuta, ciesz się tym mniejszym apetytem i spadkiem wagi, tak jak monka mowi- zaraz zdążysz przytyć. I tak większość z nas będzie narzekała po porodzie na nadmiar kg . I póki ten spadek wagi jest spowodowany wymiotami/ mniejszym apetytem to wszystko w normie. Później organizm będzie miał większe zapotrzebowanie na kcal i będziesz miała większy apetyt. Póki co zapotrzebowanie się nie zmieniło bo dziecko nie pobiera pożywienia z Ciebie tylko z ciałka żółtego (poprawcie jeśli prawie banialuki!).

Ja w 1wszej ciąży miałam ostre przeziębienie w 17tc i straciłam zupełnie apetyt- zgubiłem wtedy ok 2kg ale potem wróciły z nawiązką bo był miesiąc że przybralam aż 4kg!!

Angelika, olej kokosowy przeciwko rozstepom jest rewelacyjny, też tym się smaruje i będę smarować ale nie wiedziałam że w biedronce jest do kupienia?? Najlepiej kupić NIERAFINOWANY i dobrej firmy.

In-ka, ja jestem chlejus i wypijam hektolitry wody. Ale mam tak od zawsze. Spróbuj może do wody dodawać lodu- bardzo zimna woda wchodzi lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Olej kokosowy świetna sprawa nie tylko na ciało ale i do włosów. Ja kupuje ale w sklepie zielarskim taki bio nirafinowany ekologiczny bo ma więcej składników odżywczych tego z biedronki nie znam. Mogę tylko powiedzieć że za swój zapłaciłam 30 zł i mam go że trzy miesiące i jeszcze połowy nie zużyłam jest go 0,5 kg.

monthly_2017_07/maluszki-na-luty-2018_59418.jpg

Odnośnik do komentarza

Jagoda ostatnio właśnie zastanawiałam się co u Cb :) tantum verde, prenalen tabletki do ssania dla kobiet w ciąży. Jeśli to przeziebienie polecam też z tej samej serii syrop prenalen. No i oczywiście domowej roboty syrop z cebuli. Ja mam przeziębienie w 7 tyg ciąży także tak właśnie się leczylam po konsultacji lekarskiej. Pomogło. Zdrówka dla Cb

Odnośnik do komentarza

Ja narazie z waga jestem na minusie ok 3 kg ale to u mnie sukces bo we wcześniejszych ciazach to przez pierwsze trzy miesiące to ok 7 kg na minusie przez wymioty. Myślę że teraz już powoli waga zacznie się zwiększać. A należę do raczej szczuplych osób i gin mnie trochę ochrzanila że powinnam trochę wagi nabrać przed ciąża wiedząc jak u mnie to na początku wygląda. Ale nie ograniczam się z jedzeniem a jakoś przytyć nie potrafię a i słodkości żadnych nie odmówię nigdy.

Odnośnik do komentarza

Jagoda no to faktycznie w moich stronach. Mam nadzieje ze nacieszyłas się widokami i pochodziła po górach. Mnie zawsze ciągnęło nad morze a w tym roku to raczej mogę tylko pomarzyć. Już kiedyś byłam na wakacjach w czasie ciąży i nie wspominam ich dobrze pamiętam tylko zmęczenie i wymioty. Raczej wybierzemy się gdzieś w nasze strony może jakieś baseny termalne.

Odnośnik do komentarza

Monka8999 mój lekarz zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz sam przeprowadza Usg genetyczne i nie pyta mnie czy chce czy nie tylko porostu każe przyjść dokładnie w tym czy w tym tygodniu. Dla mnie to Usg nie wiele się różni od zwykłego tylko jest dłuższe ale lekarz powie czy dziecko jest zdrowe czy mamy się przygotować na jakąś wadę lub chorobę. No i w pierwszej ciąży wiedzieliśmy już wtedy ze będzie chłopak :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp0dw44u1w4gqc.png

Odnośnik do komentarza

Sarunia teraz będzie dobrze, trzeba byc dobrej mysli. Trzymamy kciuki:)

Ja dzis ide do lekarza, u mnie juz 9tc i 3 wizyta. Ciekawe czy mi juz wkoncu zalozy karte ciąży bo na ostatnich mowil ze jeszcze czas. Macie juz karty zalozone? Przy pierwszej ciazy mialam od razu dlatego mnie to dziwiło. Przez cala pierwsza ciaze przytylam 9 kg i ciekawa jest jak teraz bedzie bo juz 1 mam do przodu ;) od poludnia jestem ciagle glodna, rano nie bardzo ale pozniej to juz co chwilę bym cos zjadla az sie cieszę ze idziemy dzis po lekarzu na grilla :):):)

Odnośnik do komentarza

Hejka. Doczytałam wszystko ale nie dam rady wszystkim odpowiedzieć :) ja tak na szybko bo syn (ten z rozcieta glowa) zaczął mi wczoraj goraczkowac (prawie 40stopni) raz zwymiotowal i boli go gardlo podejrzewam angine a dzis lekarz dopiero na 17:30 az sie boje isc do przychodni raz ze cos przyniose a dwa to ogolnie boje sie zeby sie nie zarazic od syna :(

Ja wczoraj bylam na pobraniu krwi na wr, toxo i odczyn coombsa bo wizyta dopiero 31go ale 30go wracamy z nad morza wiec juz nie zdaze zrobic badan. W pt wyjezdzamy a rano jescze na sciagniecie szwa.

Ja jestem z podkarpacia .

U mnie bylo 1kg na plusie przedwczoraj a dzis znowu 1kg w dol... Co do jedzenia rano mdlosci (bez wymiotow) a po poludniu caly czas bym jadla szczegolnie warzywa :o

Iwi mi gin zalozyla karte na 2 wizycie to byl 8tc

http://www.suwaczek.pl/cache/41d3ad0dd5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...