Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Amme ja nie podnoszę wogole nic ciezkiego a spojnie to czasem mnie tak boli że masakra. W pierwszej ciąży to od 7 miesiąca tak mnie bolało i bardzo się rozeszło że lekarz obawiał się ze może pęknąć samoistnie dosłownie mogłam tam palce włożyć a na łóżku to mąż pomagał mi się przewrócić bo tak bolało i zgrzytalo coś że nie dałam radę nóg podnieść. Mam nadzieje ze tym razem będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

No ja niestety nie mam tego komfortu żeby nie dźwigać małego, ma 14 miesięcy i 13kg i nie rozumie że nie powinnam go nosić pozatym w domu mam dużo schodów i poprostu się nieda... Ale lekarz mówi że jak dziecko jest zdrowe i ciąża mocna to dźwiganie nie zaszkodzi...a tyle kobiet co na dzieci rok po o roku jest tego przykładem

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp0dw44u1w4gqc.png

Odnośnik do komentarza

Jagoda masz rację, gatunek ludzki by wymarł jakby kobiety nie mogły nosić swoich starszych dzieci ze względu na ciążę (czytałam o tym na blogu mamaginekolog). Ale zaskoczyło mnie to że po kilku minutowym noszeniu zakupów i dwukrotnym podniesieniu syna bolało mnie spojenie, tak chyba nie powinno być więc już sama nie wiem. Czasem muszę dziada podnieść- tak jak mowilam- wyjąć z wózka, wsadzić na blat czy wsadzić na wózek w sklepie. Nie wiem jak to obejść

Odnośnik do komentarza

Witamy kolejną mamusię.
Nie wiem co we mnie dzisiaj wstąpiło ale od rana mam jakieś leki i przerażenie, ryczeć mi się chce. wydaje mi się że cos jest nie tak. Co prawda rano miałam mdłości ale teraz już nic, mój brzuch zrobił się miękki, piersi mnie nie bolą tak mocno jak jeszcze niedawno a usg we wtorek dopiero. Osiwieje do tego czasu.

Odnośnik do komentarza

Anula90 dopiero 3.08. także jeszcze trochę ale wtedy to już USG genetyczne także mam nadzieję że wszystko będzie oki i będziemy mogli się cieszyć ciąża. Naradzie też się stresubezposrednio przed tą ciąża poroniłam ale odganiał zle myśli i staram się myśleć pozytywnie bo co mi pozostało innego? Anula90 musi być dobrze!!!!

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp0dw44u1w4gqc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny jeśli chodzi o dzwiganie córki to jeszcze ja podnosze czasami noszę ja na rękach ale staram się to ograniczyć chociaż też moja Michalina to taki szczypiorek bo waży nieco ponad 10 kga ma 20 miesięcy co do zakupów to większe robi mąż a ja jakieś nie duże jak wychodzę z pracy robię i staram się do pracy jeździć samochodem.

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki 9 tc i od 2 dni przywitały mnie mdłości nachodzą mnie wieczorem.. do tej pory nic, dopiero teraz.. na wizycie byłam w 7 tc i ważyłam 55 kg stanęłam na wagę dziś z ciekawości i dalej 55. U mnie brzuszek od popołudnia (wzdęcia) a rano nie widać.
Dziewczyny badania prenatalne zawsze są odpłatne ? I kiedy są obowiązkowe ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...