Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Wiola86 jak powoli sama odstawiasz luteine czy duphaston? A nie odstawia się dopiero od 14tc?chociaż jak kiedyś czytałam to i kobietki potrafią brać do 5 m-ca.. oby nie..bo ja np za duphaston 2op place 63zl..:/ i mam na 3 tyg..2×1..

Odnośnik do komentarza
Gość Monka8999

IwaneczkA spróbuj dodawać do herbaty imbir. Ja jak miałam takie mdłości jakiś czas to nawet pomagało. Te mdłości to byla moja zmora bo juz chyba lepsze jest wymiotowanie. Zwymiotujesz i ci na jakiś czas ulży a tak to chodzi za toba cały czas

Odnośnik do komentarza

Jej, dziewczyny, przebijam piątkę wszystkim mdłosciowo-wymiotujacymi. Od tygodnia nie robię praktycznie nic innego. Zaczyna się od około południa aż do zaśnięcia wieczorem. Mdlosci tak silne że wymiotuje. Potem umieram z głodu, jem coś i znów mi niedobrze... mdli mnie nawet po suchej bułce.
Konieczni3 muszę spróbować tego imbiru

Odnośnik do komentarza

Anula, ja miałam wstręt do imbiru dluuuuugo po porodzie że względu jak mi się kojarzył (z rzyganiem jednym słowem :D)

Co do duphastonu- nie jestem po poronienia ale przy pierwszej ciąży gin kazała mi brać przez 1 trym. Do dziś nie wiem dlaczego bo niby wszystko było ok. Teraz mi nie zaleciła. Ale jest coś w tym że lekarze często to zalecają "prewencyjnie". W sumie nic zlego- czysty progesteron

Odnośnik do komentarza
Gość Asia30-85

Hejka dziewczyny macie tak ze jak dlugo chodzicie Czy jak sprzatacie to pobolewa was kregoslup??. Bo ja dzisiaj pojechalam do galeri na zakupy i pozniej troche posprzatalam i tak mnie kregoslup boli ze masakra..

Odnośnik do komentarza

Iwi00
Jest tyle już stron że nie zdołam tego przejrzeć :d
Własnie są zdania podzielone, pochodze z wiejskiej rodziny wychowałam sie na swojskim mleku i jajkach dlatego tak ciężko bedzie teraz z tego zrezygnować tzn. z jajek na miękko bo mleko od krowy pije przegotowane.
Jak sie czuje ? odziwo bardzo dobrze, znajome straszą że bedą wymioty mdłości, wstręt zapachowy a tu nic, chyba ze jescze mnie dopadnie. :O jestem w 9 tyg. jedynie przespałabym najchętniej cały dzień i cycki mam jak po operacji plstycznej wielkie i bolesne :D

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia12345

Asia z tym kregoslupem to bedzie jeszcze gorzej ja od 5 miesiaca gdzies ze specjalna poduszka dla kobiet w ciazy spalam bo byl dramat, dodatkowo spojenie sie zaczelo rozchodzic, teraz sie boje ze wszystko przyjdzie jeszcze szybciej.
Ja ta ciaze przechodze inaczej i w glowie mi zaswitala mysl ze to moze na syna tak, jakie macie odczucia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia12345

A ja z jajkiem to jem na miekko, z pewnego źródla i tez nie za bardzo na miękko w sensie bialko calkiem ścięte a żółtko już zaczynajace się. Mysle ze co ma byc to bedzie, nie wiedzialam jeszcze ze jestem w ciazy i zjadlam tatar i sushi no mam wyrzuty sumienia ale czasu nie cofnę :-(

Odnośnik do komentarza
Gość Asia30-85

No to niezle... Ja wlasnie nie wiem nic o zadnych bolach bo to moja pierwsza ciaza. Ale tak mysle czy mozna jakims masciami smarować jak kregoslup boli czy raczej nie?. Ja na dodatek jeszcze mam troche pokrzywiony..

Odnośnik do komentarza

Klaudia ja też wcinałam sushi jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży a co gorsza dalej mam ochote ale z trudem się powstrzymuje.
Asia Co do bólu kręgosłupa to byłam w tamtym tyg na zakupach w auchanie i powiedziałam sobie że wiecej nie ide do wielkich sklepów. Umęczyłam się jak nigdy i właśnie kręgosłup mnie bolał tak samo jak dziś odkurzyłam mieszkanie też mnie pobolewa i trochę jakby brzuch mi się twardy zrobił ale nie wiem czy to od sprzątania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...