Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Kk24
Ja wczoraj też miałam zgage, aż zasnąć nie mogłam. A i ze snem znowu u mnie tragedia, od dwóch nocy spać prawie w ogóle nie mogę :/

Że snem u mnie też ciężko. W nocy jak się obudzę na siusiu to później nie mogę zasnąć. Jeszcze ciągle przebudzania się i leżę na wznak i się przekręcam na bok i się stresuje bo się naczytałam że nie wolno na wznak. A ja nie mogę tego kontrolować jak już zasnę. Masakra

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r87prjqphq.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie dziewczyny jak to jest z tym spaniem na wznak ja też staram się na bokach zasypiac i spać,ale budzę się często na wznak,czytałam,że słabo dotlenia się dzidzia jak się śpi na wznak ??? To prawda czy mity ,przecież brzuchol jeszcze nie taki duży.
Ja też ciągle się budzę w nocy ,a potem ciężko zasnąć....chyba taki okres.

Odnośnik do komentarza

Takie coś znalazłam na int.

"Leżąc na plecach lub na prawym boku w ciąży uciskana jest żyła główna dolna, która biegnie po prawej stronie kręgosłupa. Ucisk ten zaburza prawidłowe krążenie krwi w Twoim organizmie. Co może powodować słabsze dotlenienie rozwijającego się płodu, a ty możesz mieć zawroty głowy, słabe samopoczucie, mroczki a nawet omdlenia.

Leżąc na lewym boku w ciąży nie zaburzasz prawidłowego krążenia a dodatkowo wspomagasz pracę nerek. Prawidłowa praca nerek zapewnia usuwanie toksyn z organizmu oraz pomaga unikać obrzęków stóp."

Odnośnik do komentarza

hej ostatnio coś forum u mnie szwankuje u ws tez ?
co do lekarza to chodzę na NFZ ale od czasu do czasu tzw. w razie W kiedy nie ma szans by dostać sie do mojego lek.(bo jest na L$ urlopie czy na full pacjentów) idę prywatnie wtedy placę 80 zł z usg.
Kupiłam detektor i jak sprawdzam tętno dzidzi to ona jest strasznie nisko ( w miejscu gdzie zaczynają sie włosy łonowe) jestem w 16/17 tc u was też tak nisko dziecko jest? wizytę mam teraz 16 i nie wyjdę z gabinetu dopóki mi wszystkiego porządnie nie sprawdzi lekarz- od łożyska po tego mojego nieszczęsnego krwiaka itp.

Odnośnik do komentarza

Mi lekarz na wizycie mówił że jak będę czuła ruchy dzieciątka to też właśnie tak nisko :)
Mój mąż ostatnio stwierdził, że jak gdzieś jedziemy to same dziewczynki biegają i ogólnie wśród znajomych też większość dziewczynek się rodzi i że faceci są w mniejszości :) a ja się śmieje że synuś będzie miał ból głowy którą kobietke wybrać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...