Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Karolina889, też mam takie uczucia i też nie potrafię rozszyfrować czy to dzieciątko rozrabia czy to moje jelita :) ja dzisiaj spałam chyba z 12 godzin, ale jestem po weselu :) normalnie mam naprawdę duże problemy ze spaniem, a na początku też bardzo długo spałam i w ciągu dnia potrafiłam nawet pół dnia przespać :)
U mnie w końcu chłodniej się zrobiło i też odetchnęlam trochę bo w upały się mega męczyłam :)

Odnośnik do komentarza

myszka12313
Witam mamusie jak sie czujecie? U mnie wczoraj i dzis dzidzius sie tak rozpychal...juz nie jest to delikatne pukanie ale czuje jak sie wierci czasem :) dzisiaj z lewej str czulam jakby glowke pokazalo albo pupke hehe tez tak macie? :)

Ja tak miałam w pierwszej ciąży ale ja już brzuch miałam większy pewnie coś koło 7- 8 miesiąca.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r87prjqphq.png

Odnośnik do komentarza

Oj nie było mnie tu ok 2 tygodni. A to już 6tc. Nadal nic nie przytyłam, ok 1,2 kg.
Uwaga przeszły mdłości. To były najgorsze 3 miesiące mojego życia pod względem samopoczucia. Ja na L4 byłam od 5 tygodnia jak tylko się dowiedziałam. I od tego czasu prawie nie wychodziłam z łóżka.
A wczoraj byłam nawet na zakupach :D
Oczywiście na razie dla mnie nie dla dziecka.
Z narzeczonym miałam cięzki tydzień kłótni, brzuch bolał mnie prawie codziennie, w różnych miejscach. Nie wiem czy to ze stresu, czy po prostu rozpycha się wszystko. No i palilam papierosy, chyba z 6 sztuk :(
Wcześniej nie palilam wcale, rzuciłam w zeszłym roku. Mam ogromne wyrzuty sumienia, ale nerwy zrobiły swoje ;(
Brzuch już nie boli, dziś troche gorzej się czuje.
A wizyta dopiero 23 :(
Chodzę prywatnie, płacę 150 zł za wizytę

Odnośnik do komentarza

A ja tą ciążę prowadzę na NFZ, wizyty co 2 tyg. Poprzednia ciążę oraz 10lat po porodzie chodziłam prywatnie ale na początku tej ciąży tak się zawiodłam na moim lekarzu, że postawiłam na dobrą zmianę i nie żałuję. Wizyty mam w bardzo dobrze wyposażonym klimatyzowanym gabinecie, na każdej wizycie usg, na miejscu dostępne ktg. Jestem bardzo zadowolona, na NFZ nie znaczy gorzej.

Odnośnik do komentarza

Nonka 81
A ja tą ciążę prowadzę na NFZ, wizyty co 2 tyg. Poprzednia ciążę oraz 10lat po porodzie chodziłam prywatnie ale na początku tej ciąży tak się zawiodłam na moim lekarzu, że postawiłam na dobrą zmianę i nie żałuję. Wizyty mam w bardzo dobrze wyposażonym klimatyzowanym gabinecie, na każdej wizycie usg, na miejscu dostępne ktg. Jestem bardzo zadowolona, na NFZ nie znaczy gorzej.

Ja w pierwszej ciąży też chodziłam na NFZ do tej samej gin co teraz ale już od jakiegoś czasu nie przyjmuje ona na fundusz więc sama zdecydowałam że chce do niej chodzić prywatnie. Zgodzę się bo jak chodziłam do niej w pierwszej ciąży na NFZ tak samo mnie traktowała i robiła USG na każdej wizycie. Wcale nie znaczy gorzej.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r87prjqphq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...