Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Konga..strasznie Wam współczuję!!
Cokolwiek zdecydujecie..zdecydowaliście- to na pewno była najtrudniejsza decyzja w Waszym życiu.
Trzymacie się dzielnie..

Nie ma słów pocieszenia- mam jedynie nadzieję i tego Wam życzę, aby jeszcze się los do Was usmiechnął:*

A kontynuując temat odczuwania ruchów..ja nie czuję nic jeszcze :/

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzuay3z87t4tjb.png

Odnośnik do komentarza

Kinia pewna znajoma tez miała mieć córeczkę zespół downa. Badania w Warszawie w Krakowie najlepsi lekarze itd chodziła do psychologa bo postanowiła ze urodzi ze tak Bóg chce ... i wiecie co mimo ze wszystko wskazywało na chore dzieciątko ona urodziła zdrowa córkę !!! Nie wiem jaka decyzje podejmiesz ostatecznie ale pamiętaj ze musisz być silna ! Los bywa przewrotny . Nie zawsze jest tak jak marzymy chcemy i oczekujemy ... straciłam córeczkę w 9 miesiącu ciazy , później poroniłam , i tez każdego dnia boje się o to dzieciątko ale wiem ze taki nasz los :( nieoczekiwany.... trzymaj się kochana ! Bardzo mi przykro ale pamiętaj zastanów się dobrze i skontaktuj się z jakimś innym specjalista ! Czasami coś jest mylne bardziej niż myślimy ! Powodzenia ! I trzymaj się !!

Odnośnik do komentarza

Kinga2017
Kość nosowa widoczna. Przeziernosc 2.1 i wiek.34. Pappa 2:541 i zrobiliśmy amnio. No i dziś odebrałam wynik.
Piszecie że ktoś trz miał mieć zd i okazało się zdrowe dziecko. Czy amnio dało taki wynik?

Moj brat ma obecnie ponad 30 lat i nie wiem jakie testy wtedy wykonywali.
Jakakolwiek decyzje podejmiecie serduchem jestem z Wami

https://www.suwaczek.pl/cache/beb0b51d54.png

Odnośnik do komentarza

Kinga, trzymaj sie i powiem szczerze ze jakbym była w twojej sytuacji nie wiem co bym zrobiła :(

Ja wczoraj miałam wizytę, niunius leżał pięknie z rolozonymi nogami jakby wiedział ze mamusia chciałby podejrzeć płeć, No i jest synuś, doktor nawet zmierzył wielkość jajek hihi :D
Ogólnie wszystko dobrze, pozniej zaczął sie tak wiercić ze nie dał posłuchać żył, ale 7.08 mam połówkowe u innego lekarza wiec wtedy moze zbadamy.
Serce jak dzwon, wazy 327g No i ma mniej wiecej 20 cm z nóżkami bo nie bardzo chciał dac sie zmierzyć :D
Dzis 19t4d pozdrawiamy:*
P.S. Wybieramy sie w przyszłym tygodniu do aqaparku i zapomniałam lekarza zapytać czy powinnam sie jakoś zabezpieczyć przed basenem, słyszałam o tabletkach dopochwowych przeciw zakażeniom, stosowalyscie ?

monthly_2017_07/grudniowe-mamusie-2017_59581.jpg

Odnośnik do komentarza

Kinga2017 trzymaj sie kochana bardzo ciezka decyzja przed toba ale tak jak dziewczyny pisaly jest duzo przypadkow ze z badan wychodzo chore a rodzi sie zdrowe nawet moj ginekolog mi opowoadal jak chodzilam z cora w ciazy ze mial pacjentke ktorej wszystkie badania wskazywaly ze zespol downa ona nawet zalatwila sobie szpital w ktorym dziecko bedzie mialo po porodzie odpowiednia opieke i cud dziewczynka urodzila sie calkiem zdrowa. Ale jak przeczytalam wiadomosc od Kingi2017 to az mi sie slabo zrobilo i nie krytykuje niczyjej decyzji ale ja chyba nie potrafilabym usunac ciazy z powodu zespolu downa wiadomo sa gorsze przypadki z dziecko np nie ma mozgu no to juz cos innego ale wiem ze dzieci z zespolem downa maja cos w sobie przynajmniej ja tak uwazam. A u nas ok upaly ale tylko do jutra hehe bo od jutra znowu deszcze. 31 jade na polowkowe. Wkoncu skonczylismy remont.

http://olus2011.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqgzu36e9c7qcr.png

Odnośnik do komentarza
Gość reNiferr

Dziewczyny jestem po polowkowym. W brzuchu zadomowil się chłopak. Jakoś nastawiona byłam na drugą córkę wiecie o co chodzi wszystko mam po dziewczynie a teraz kompletowac musze na nowo. No nic będzie parka:) i tak jestem przeszczesliwa, może zmotywuje nas to do zmiany mieszkania na wieksze. Termin się nie zmienił 01.12. Martucha pamiętam że Ty też dziś masz badania dawaj znać jak u ciebie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...