Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Elwira u mnie też był w dolnym biegunie przy ujściu szyjki macicy. Nie wiem jeszcze gdzie jest łożysko lekarz mi jeszcze nie mówił. Musisz być cierpliwa i odpoczywac. Ja leżałam tylko po pierwszym krwotoku później dużo odpoczywalam zero przemęczenia.Martwi mnie tylko,że krwiaka lekarz nie widzi,a U mnie plamienie trwa już tydzień,ale bobas jest już duży i wierzę,że da sobie radę z tym i U Ciebie też tak będzie;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny planujecie wizytę u dentysty w ciazy? To już nie tajemnica ze zeby w ciazy się psuja;/ ja dziś z przymusu czekam właśnie na wizytę u stomatologa bo wypadło mi wypelnienie;/ boli jak cholera jeżeli chodzi o wrażliwość na cieplo-zimno;/ mam stresa jak przed każdą wizyta;/ jak tam dziewczyny czujecie juz ruchy? To nie jest moja pierwsza ciaza i dziś jak wychodziłam z basenu to poczułam pierwsze fikolki Fasoli;)

Odnośnik do komentarza

Myślę że ta 1 słabsza można pić spokojnie;) ja nie mam ochoty na kawę a jak drażnily mnie zapachy to mąż miał zakaz wchodzenia z kawą do salonu;p teraz to mam tylko ochotę na mrozona kawę w gorące dni i na taką się skuszę od czasu do czasu;) no to moja 3 ciaza ( z tym ze druga straciłam w 10 tyg) leci mi teraz 15 tydz i ruchy dziś poczulam;)

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna 133

U mnie zaczął się 13 tydzień więc jeszcze trochę do poczucia :D to moja druga ciąża.
Co do kawy to obowiązkowo pije jedną rano no i ze dwa razy zdarzyły mi się wypić dwie z myślą że pomoże na ból głowy :/ nie popadam w paranoje pije słabą i do tego dużo mleka

Odnośnik do komentarza

Julita, super :)
Ja dopiero zakończyłam na krótki okres czasu przygode z dentysta. Leczylam ubytki przed powrotem do pracy, a jak się okazało byłam już w ciąży. Kolejna wizytę planuje po wakacjach. Trzeba tego pilnować bo głębokie ubytki mogą wiązać się z leczeniem kanałowym. Dwie szóstki doprowadziłam do takiego właśnie stanu i żałuję. Teraz bolą mnie niestety dziasla. Podwyzszone chormony powodują ich rozpulchnienie i akurat u mnie, ból i dyskomfort. Myje zeby po każdym posiłku lub płacze planami do ust. Mam też wybrana szczoteczkę soniczną, tylko zamówic i zapłacić ;)

Kawy dziennie pije dwie. Każda słaba bo z jednej łyżeczki i z mlekiem. W pierwszej ciąży, jak pracowałam, piłam ich sporo więcej. Nie wyobrażam sobie poranka bez kawy!

Też chcę zacząć chodzić na basen i na fitness dla mam. Dziś tak mnie bolał kręgosłup że chyba juz powinnam. Jedyne czego się boję to infekcje po basenie. Wystarczy probiotyk po?

Odnośnik do komentarza

JUSTYNA są takie specjalne tampony z kwasem mlekowym ale oczywiście drogie bo napieczetowane mianem "dla ciezarnych" wiec jak się bardzo boisz infekcji to wystarczy zwykły tampony a ja używam tylko płynu do higieny intymnej z Ziaji bo w składzie ma właśnie kwas mlekowy. Cała pierwsza ciaze przechodzilam na basen i teraz tez mam taki zamiar. Nie wiem co to ból kręgosłupa i liczę ze kondycja skóry dzięki temu będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza

Kupie probiotyk, strój mam z pierwszej ciąży i może w weekend uda się wyskoczyć ;) Nie wiedzialam ze jest cos takiego jak tampony na basen. Mają różne opinie, nie będę ryzykowala. Oprocz bolu kregoslupa motywuje mnie moj apetyt, jest ogromny. Nie jestem głodna a bym jadła jadła i jadła... tragedia :( postanowienia prysly wraz z nadejściem 4 msca.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) Ja mam jutro genetyczne. Zakładam, że dzidziuś zdrowy, nawet nie biorę pod uwagę, że mogłoby być inaczej, ale chciałabym już płeć poznać. Ciekawe czy się uda. Widzę, że póki co u nas sami chłopcy, jakaś wojna idzie czy co?;)
Kawę też piję, choć nie codziennie jak wcześniej, bo czasem mnie sam zapach odrzuca.
W tamtej ciąży ruchy poczułam dopiero w 22tc, ciekawe jak teraz będzie, czy coś wcześniej.
Pozdrawiam!

http://fajnamama.pl/suwaczki/bhygue3.png

Odnośnik do komentarza

Emma, życzę Ci żeby wszystko było dobrze :)! U nas płeć potwierdziła się na kolejnej wizycie, po usg genetycznym i będzie chłopiec. Bardzo chcielismy miec parke... i wiesz... zapadły mi w pamięci Twoje słowa nt dzieci tej samej płci - będzie ekonomiczniej, będą mieli ze soba lepszy kontakt - i chyba ten taki lekki "zawód", nie potrafię tego uczucia nazwać inaczej, zniknął;) Obecnie cieszymy się zdrowa fasolką, a może kiedyś, świadomie hehe ;), postaramy się o siostrzyczke dla naszych urwisow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...