Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina23

Witam! U mnie 5 tyg.5 dni termin z miesiączki 01.11. Niestety w sobotę trafiłam do szpitala z plamieniem k bólem brzucha. Podejrzewali ciążę pozamaciczna jednak fasolka chce być ze mną:) czekam na wyniki beta hcg i na badanie USG. W domu czeka córcia 2.5 roku.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina23

Beta w sobotę 2900 dziś 6100:) więc jestem spokojna! Ciąża bardzo upragniona i wyczekana dlatego tak się martwię :) tym bardziej, że nie mam żadnych objawów ciąży poza brakiem miesiączki i częstym odwiedzaniem toalety. Pozdrawiam Was kochane listopadowe mamusie!:*

Odnośnik do komentarza
Gość Owca123

Laski ale sie ciesze Waszym szczesciem ;)))))!!!! Paulina23- wszystko bedzie dobrze. Fasolka się Ciebie trzyma. Beta rośnie. Dacie rade ! Jaki mialas termin ostatniej miesiaczki, że wyliczyl termin na 1.11?

Odnośnik do komentarza
Gość RóżaA

Czesc dziewczyny. Dolaczam do grona listopadowych mam :) W pt zrobilam test, pokazaly sie 2 kreski, dzisiaj beta ponad 700. Cieszymy sie a jednoczesnie stresujemy czy bedzie dobrze. Z objawow jak na razie to czeste wizyty w toalecie i lekki bol w okolicy macicy
Paulina bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina23

Owca123 termin miesiączki miałam 25.01. lekarze powiedzieli, że jeśli wszystko będzie ok to 01.11 urodzę dzidzie. Jutro ostatnie wyniki beta hcg USG i do domu:) doczekac się nie mogę!:)
Ann1ee gratulacje! Teraz trzeba się oszczędzać w szpitalu mówią, że 5-7 tydzień trzeba najbardziej uważać na siebie i odpoczywać, później też ale teraz najwazniejszy czas jest.
RóżaA gratulacje! Czym się stresujesz? Powinnyśmy unikać stresów :) pozdrawiam Was cieplutko!:*

Odnośnik do komentarza
Gość Owca123

Pena89 powodzenia. My staraliśmy sie od lipca. W koncu kupilam testy owulacyjne i udalo sie za drugim cyklem;) dziś bylam w sklepie i taaaakie słodzitkie ciuszki byly;) liczymy na synka ale najwazniejsze by bylo zdrowe ;)

Odnośnik do komentarza

Pena89 trzymam kciuki. Ja byłam wczoraj na wizycie bo z ostatniego cyklu wychodził 7 tc. Oczywiście nic nie było jeszcze widać, więc lekarka potwierdziła mój 4tc i termin narazie na 7.11. Mam przyjść 24.03 zobaczyć serduszko;) mogłabym już w przyszłym tyg ale jedziemy na narty

Odnośnik do komentarza
Gość RóżaA

MoniB z moich obliczen tez wychodzi 7.11:)
Paulina23 podczas pierwszej ciazy w pierwszym trym praktycznie lezalam. Nie byla to latwa ciąża.
Dzis po poludniu padlam, pachwiny bolaly mnie. Koniec z niszeniem na rekach dwuletniej coreczki :)
Czy ktoras z was ma w domu kota?

Odnośnik do komentarza
Gość Owca123

RóżaA ja mam 3 futra w mieszkaniu ;) same znajdy. Wychodzi tylko 1. Wszystkie wysterylizowane. Slyszalam o toksoplazmozie ale nie chce wpadać w panikę. Czytałam, że to nie czeste i wystarczy 1 dziennie wymienic kuwete i nawet jak jest zarazony kot to uniknie sie choroby. Cieżko mi ich nie miziać z dnia na dzieñ ;)

Odnośnik do komentarza

Paulina23 ja też miałam termin ostatniej miesiączki 25.01. I wychodzi mi na 01.11.2017 wg moich obliczeń. Niestety nie mieszkam w Polsce tylko w Uk i na spotkanie z lekarzem ani betę nie mam co liczyć. Pierwsze spotkanie z położna za tydzień. A pierwsze usg dopiero ok 12 tydz ciąży. Bo do końca pierwszego trymestrze nikt tu nie traktuje ciąży poważnie. Tak się martwię bo to pierwsza ciaza i to po 30-stce. Nie mam mdłości ani zapachy miesiąca nie przeszkadzaja i tak myślę czy wszystko ok? Byłam u lekarza rodzinnego to mnie nawet na spotkanie nie chcieli umówić tylko zapytali czy robiłam domowy test. Jak powiedziałam że tak to pani w recepcji powiedziała:" jak 2 kreski to napewno jesteś w ciąży, gratulacje! Lekarz cie nie przyjmie. Na spotkanie z położona musisz poczekać jeszcze 3 tygodnie ". Ręce opadają ;(
Pozdrawiam wszystkie listopowe mamusie.

Odnośnik do komentarza
Gość Ann1eee

Dziewczyny ale się cieszę, że jest nas coraz wiecej :) mam wizytę na 23 marca umowioną, mam nadzieję że już bedzie słychać serduszko :) no i dzisiaj zaczelam 6 tc :) jak sie czujecie? Ja calkiem ok, ale ciagle jestem zmęczona i chce mi sie spać. I czuje sie jak balon, mam wrażenie że zatrzymala mi sie cała możliwa woda w organizmie...
Co do kotów to toxo latwiej sie zarazic jedzac np brudne warzywa, owoce, surowe mięso itp. Dlatego nie pozbawialabym kotow miłości tylko po glaskaniu dokładnie myla ręce no i wiadomo zachowywala szczególną higienę po sporkaniu z kuweta ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...