Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Kochane.
Ja w poniedziałek zaczynam 12 tydz, 5kg na minusie. A dziś się ważyłam i przez tydz przytyłam 0,5 kg. W pierwszej ciąży zaczęłam przybierać na wadze w 20 tyg. Przytyłam około 12 kg. Teraz mam bardzo duży brzuch w pierwszej ciąży taki miałam też gdzieś około 20 tyg.
Pierwsze ruchy poczułam w 18tyg.

Ćwiczeń w ciąży nie robię żadnych jestem w ciągłym ruchu w domu. W pierwszej coś tam cwiczylam ale nie za dużo.

Chrupki smierdzonce też bardzo lubię :)

U mnie dzieci z usg dwa, trzy dni wiksze niż z okresu. Są jednej wielkości. Czuję że będą to chłopcy. ( kochalismy sie codziennie) więc nie umie obliczyć kiedy co i jak :)
Płeć poznałam w 16 tyg.

Bierzecie już witaminy dla kobiet w ciąży?
Mi położna kazała od 12 tyg ale tak strasznie mi włosy zaczęły wypadac że nie mogę sobie z nimi poradzić. Mam nadzieję że te witaminy coś dadzą.
Mamusie bliźniakow a jak u was dzieciaczki i brzuszki?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Kasiu u mnie brzuch podobny a mam tam tylko jednego Malucha ;) tez wygladam jak z Synkiem w polowie.
Ja w zasadzie od poczatku bralam witaminy - Femibion1 do 12 tyg i jak skoncze to bede brala 2jke. Tez strasznie mi wypadaja wlosy i skora sucha, a w jedzeniu i warzywach marketowych niestety witamin malo.
Evil2 dziekuje za gratulacje :) Szybko robilas krzywa-zazwyczaj jest po 24tygodniu. Twoj wynik glukozy nie jest wysoki, wiec pewnie wystarczy ograniczyc weglowodany o wysokim ig. A ile mialas po obciazeniu? Mnie tez czeka niedlugo to badanie, bo ze wzgledu na cukrzyce w pierwszej ciazy bede miala wczesniej niz planowo.

Odnośnik do komentarza

Ja tam po 2 wizytach ważylam tyle samo co przed czyli 58kg. Teraz jestem pewna, że mniej bo rzygam jak kot.
Nie odżywiam się zdrowo. Chciałabym ale jak jakimś cudem coś mi podejdzie to się cieszę, że w ogóle coś zjem.
Mialam czesto przed ciążą brzuch wydęty, a teraz nie muszę wciągać hehehe.
Nam pod koniec lipca stuknie 1 rocznica ślubu. Ale jakby nie mój mąż to chyba bym zgniła w domu. Pierze, sprząta, myje okna, pracuje, grzeje na wieczór termofor na stópki ;)))) wstyd mi ale nie jestem jeszcze w stanie dać z siebie coś więcej...

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Sylwia tak jak pisze owca - jesli masz ochote sie z nami czyms podzielic to po prostu pisz! :) U mnie w 11 Dzidzia miala 42,7. Moze mialas pozniejsza owulacje tak jak czesc dziewczyn na forum i Malenstwo jest mlodsze niz wskazuje OM.
Owca maz na medal!! Do mnie powoli wraca zycie i moce.
Evil2 jak dla mnie to wyniki masz swietne!! Kto Ci powiedzial ze jest jakis problem? Jesli nie konsultowalas z lekarzem to nie martw sie prosze na zapas, bo jest wszytko ok.
Milego wieczorku

Odnośnik do komentarza

Ja bylam w 10+6 na badaniu i Bobo miał 3,0. Teraz na prenatalnym 12+6 i miał 5.4cm. Czyli jeszcze mniejsze niż u Ciebie. Nie ma co się przejmować. Jak serduszko bije i rośnie to jest ok ;) ja lubie sobie dodawać tych milimetrów i dni ;) 27 zacząl nam się 4-ty miesiąc. Jakaś taka dumniejsza się robię ;) siostra kazała mi nakleić zdjęcie Dzidziusia nad wc ( wiem-mało romantyczne) ale jak się męczę to mi lżej ;)

Odnośnik do komentarza

skorpionka wlasnie to jest to ze dokladnie wiem kiedy doszło do zapłodnienia dokladnie w 16 dniu cyklu przy moich 30 dniowych cyklach ponieważ mąż był na weekend wiec nie ma opcji żeby dzidziuś był młodszy. Lekarz mówił ze na prenatalnych będą patrzeć co i jak. Mimo że mam 26 lat to musze robić badania genetyczne i trochę się boję tego :/

https://www.suwaczek.pl/cache/dd63331289.png

http://s3.suwaczek.com/201711191770.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia nie bój się ja 28 skoncze dopiero w grudniu i tez robiłam. Ponoc nie ma takiego obowiązku ale ja poszłam na wszelki wypadek. Moim zdaniem Dzidziuś nie jest maly. Mój w 11 tyg był mniejszy. A bylam w 10+6, a tak realnie po usg to byl 10+0/10+1. Miał dokładnie 2.9cm. W 2 tygodnie prawie podwoil wielkośc ;))) nic sie nie martw !

Odnośnik do komentarza

Kochana dzieci tak mają że nas straszą, mój syn w 20 tyg miał bardzo duża głowę do obwodu brzuszka. Dużo badań strachu a nic mu nie jest. Ja miałam 25 lat i robiłam badania prenatalne teraz też a w tym roku skończyłam 30.
Naprawdę wiem z własnego doświadczenia że trzeba być spokojnym dzieci lubią straszyć a potem wszystko jest ok.
Już do końca Życia będziemy się martwić o nasze dzieciaczki. Trzymajcie się :*

Odnośnik do komentarza

Cześć.
Jak tam dziewczyny korzystacie z majówki? Bo ja nie bardzo.

Dzisiaj w nocy coś obudziło mnie kłucie z lewej strony nie wiem czy to od serca czy co, chwilę po kłuło i przestało, ale się wystraszyłam. Wcześniej też tak mi się zdarzało, że nie raz miałam takie kłucia, ale myślałam, że to nerwobóle.

http://fajnamama.pl/suwaczki/6dg3c0y.png

Odnośnik do komentarza

Ale tu cicho :)
Dziewczyny jak tam Wasze objawy? Piersi?
U mnie przestały boleć i zrobiły się miękkie :/ duże są jak były.
Oczywiście przewertowałam cały internet i różnie piszą, ale podobno w 2 trymestrze piersi się "uspokoją" by w 3 znów zacząć.
Ze względu na poprzednią stratę już sieję panikę.
Uspokójcie mnie proszę :D

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...