Skocz do zawartości
Forum

Wrzesniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Mialam powtorzyć glukozę dziewczyny i nie mialam w tym miesiacu możliwości wyskoczyc rano. Najpierw zapomnialam! Wiem wstyd! A pozniej nie dosc ze bylam sama z synem to jeszcze mi chorował. Pocieszam sie tym, że sie napchalam slodkiego dzien wczesniej. Ale wiem. Muszę zrobić!
A wogole- tylko sie nie smiejcie snilo mi się, że zabilam kobiete w jakims hotelu i zacieralam slady zbrodni i w senniku bylo ze to zwiastuje nieszczęście i tragedię. I juz se wkrecam w zwiazku z USG dzisiejszym :(

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Wadera nie przejmuj sie takimi snami! Z dzieckiem napewno wszystko bedzie dobrze:)
Mi tez sie takie glupie rzeczy snia, ba snilo mi sie ze zaczelam plamic a osoba z najbliższego otoczenia w snie powiedziala mi ze poronilam na bank i nie ma co latac po lekarzach. Obudzilam sie cala spocona i wystraszona ale czuje ze jest dobrze :) musze tak myslec bo oszaleje :) trzymam kciuki na dzisiejsze usg dziewczyn !!! Dajcie znac pozniej jak malenstwa urosly:))

Odnośnik do komentarza

Wadera jestem pewna ze z malentwem bedzie wszystko dobrze:) nie stresuj sie niepotrzebnie, Twoje malenstwo to czuje..
A jak tam wasze zachcianki żywieniowe? Macie jakies czy od czegos was odrzuca?
Dla mnie mieso mogloby nie istniec, zjem dla dobra obu stron ale rzadko, ale slowo fast-food to sprawia u mnie mdlosci :D chyba tak musialo byc bo przed ciaza uwielbiałam jedno o drugie :)
Za to od poczatku ciazy ciagnie mnie do napojow gazowanych hihi

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :) dawno mnie nie było ale to przez brak czasu :) musiałam nadrobić zaległości i poczytać co tam się u was dzieje :) co do brzuszka to każdy mi mówi jak bym była w 5 miesiącu :) zachcianek jako tako nie mam ale pomidorówkę mogła bym jeść cały czas choć kiedyś w ogóle jej nie lubiła:) a na myśl o słodyczach to mi niedobrze :) wizytę mam 10 marca i trochę się martwię bo nocne mdłości minęły a spać mogę non stop :) po sobotnim weselu trochę boli mnie brzuch i to najbardziej mnie martwi :(

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9ctgf6xiwiq4of.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...