Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszka5g

Gabi z racji tego ze owulacje mialam dwa,trzy dni szybciej niz zawsze to okres pewnie tez. Dzis mam 12 dni po IUI zrobilam test z allegro jedna kreska. Planowo mam zrobic bete w poniedzielek i jeśli okres nie przyjdzie to ja zrobie. Ale wydaje mi sie ze test powinien wyjsc ale nadzieje mam nadal.

Odnośnik do komentarza

Aga trzymam kciuki i czekam na wieści od Ciebie:-)
A ja byłam dzisiaj w klinice i jestem tak wkurzona ze szok. Lekarz bardzo fajny i rzeczowy . Ale okazalo sie ze ten lek ktory dawała mi poprzednia gin działa jak antykoncepcja. A pech chciał ze akurat chodziłam do niej jak ten lek się skończył i w tym cyklu którym nie brałam pecherzyk był... Ale jak można nie wiedzieć na to jest ten lek... oczywiście dzis nie było żadnego pęcherzyka bo przecież biorę ten lek:-( mam klika badań do zrobienia i mam się pojawić w nast cyklu ok 10dc. No i oczywiście odstawić ten lek . Mój M też ma zrobić jakiś marktest czy jakoś tak i od tego będzie zależało czy najpierw dostanie leki a potem inseminacja czy odrazu inseminacja ale nie wykluczył też ciąży naturalnej. Więc działamy od nast cyklu. Ważne że mam plan. A tak ogólnie to na moim usg nic niepokojącego nie było. Ufff ale się rozpisalam... miłego wieczorku Dziewczynki:-)

Odnośnik do komentarza

Malutka mama czemu nie zrobisz testu ciązowego tylko owulacyjne ??? Owulacja mogla sie przesunąć to nie jest nic dziwnego ja mam tez późno,daj spokój z tymi testami.
Aga jest jeszcze nadzieja wiec kciuki.
Bladyneczko to co to za ginekolog który przepisuje takie leki blokujące wrr może w tym tkwił problem a nie w tobie oby .

Odnośnik do komentarza

Gabi mam taki zamiar żeby o niej napisać ku przestrodze innym ... a mój M też się wkurzyl i powiedział ze powinnam do niej pójść i zarządzać zwrotu pieniędzy... Ale tego nie zrobię . Nie chce jej już widzieć.
Aga czytałam ta ulotkę ale najwidoczniej mało dokładnie bo przyznam się ze kilka linijek ominelam ale zaufalam lekarce bo powiedziala tylko ze to jest na plamienia bo przecież wiedziała ze chce zajść w ciążę... oj szkoda gadać...
Też mam nadzieję ze wkoncu slepnia się nasze marzenia z tym lekarzem:-)

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

Widzisz Blondyneczka i wez tu zaufaj lekarzowi masakra. Ale oby ten wam pomogl.
A ja dzis ide na bete przed praca. Tak jak lekarz kazal chociaż nie nastawiam sie bo piersi mnie przestaja bolec typowo jak przed @ i czuje ze idzie. Ale zrobie bete dla świętego spokoju pewnie bedzie wynik negatywny. Dam znać oczywiście jak dostane wynik.

Odnośnik do komentarza

Aga to badanie robi się z nasienia i wykrywa przeciwciala plemnikowe czy jakoś tak. Powiedział mi że jeżeli wyjdzie powyżej 30% to mój M dostanie sterydy i poprawiamy parametry nasienia a przedewszystkim ruchliwość bo powiedział ze im wiecj ruchliwych do inseminacji tym lepiej . A jak wyjdzie poniżej to chyba oznacza ze nic się nie da zrobić :-/ dopiero za dwa tyg idzie na badania więc zobaczymy co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

lekarz nam tego nie zlecił. Mimo slabej ruchliwosci.
Palan mamy takinze odpoczywamy do lutego i wtedy podejmujemy jakoś decyzje czy klinika czy kontynujemy u tego lekarza.
Jak narazie czekam na okres mam plamienia brazowe. A wyjeżdżam na weekend i pewnie przylezie na wyjazd i nie bede mogla skorzystać z basenu.

Odnośnik do komentarza
Gość Malutka_mama

Cześć kobietki. U mnie dziś 31 dc i @ nadal brak. A miała przyjść w poniedziałek. W sobotę 27 dc, na dwa dni przed planowana @ zrobiłam z rana test i tylko jedna kreska. Więc spokojnie czekam na @.Objawów żadnych nie mam ani na ciążę ani na @. Obawiam się że hormony mi wariuja. W nocy budzę się znana potem. Dosłownie mogłabym włosy wykrecac jak po kąpieli :-( Od poniedziałku na wkladce co wieczór jest brązowo :-( Coś czuję że gin wlepi ma tabletki anty skoro po luteine dalej nic nie jest jak powinno :-(

Odnośnik do komentarza

hej :)

blondyneczko mam nadzieję że ten lekarz Wam pomoże, nie to co poprzedni. Szkoda że tyle Waszego czasu zmarnował, ale teraz pewnie szybko Wam pójdzie :)
agnieszka głowa do góry, jesteście w rękach fachowców więc pewnie niebawem będą efekty :)
kamyczku będę trzymać kciuki żeby Twój mąż rozważył jednak opcje in vitro, pisz czasami co u Ciebie
malutka_mama może idź do lekarza? możesz mieć faktycznie problemy z hormonami, albo może masz jakąś torbiel czy coś? lepiej sprawdzić
u mnie nic nowego, czekam na okres do 2-3 lutego a od następnego cyklu znów spróbuję z clo :)
dziewczyny co u Was? która teraz testuje? jak tam humory?
pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

atomka83 tabletki odstawiłam w połowie września, a okres przyszedł w Sylwestra, mimo że karmiłam nadal małą 2-3 razy dziennie. Był zwyczajny, taki jak przed ciążą. Byłam w połowie cyklu u lekarza i powiedział że mam pęcherzyk w prawym jajniku i może coś z niego będzie, ale jakby nie wyszło, to jak chcę, to mogę sobie wziąć w następnym cyklu clo na zwiększenie szansy. Jak nie zajdę w ciągu trzech miesięcy to żebym przyszła to zrobi monitoring i zobaczy czy hormony ok itp.
A co u Ciebie? :)

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

za tydzien mam wizytę u swojego lekarza musimy z mezemnz nim porozmawiać co mysli jak dalej dzialac. Dzwonilam po klinikach zeby zapytac jak to wyglada co prawda nie czeka sie dlugo ale koszty na wejscie sa duze. Dodatkowe badania wizyta pierwsza i kolejna inseminacja to jakies 2 tys. Wiec chcemy jeszcze raz porozmawic z moim ginem i zrobic badania nasienia po odstawieniu zupelnie alkoholu przez meza i wtedy cos zdecydujemy.
Blodyneczka a kiedy twoj maz idzie na to badanie?
Maomi szybko twoj organizm doszedl do siebie tylko sie cieszyć!

Odnośnik do komentarza

Agnieszka najważniejsze, że macie plan, w końcu musi się udać, szkoda tylko,że to tyle kosztuje i pieniędzy i nerwów.
Maomi u mnie ok, synek skończył pół roku, nadal karmię piersią, biorę tabletki, mam jeszcze receptę na dwa opakowania i jak je wezmę to już kończę z tabletkami, dalej będę karmić piersią, planuję do roku, ale się okaże. zobaczę jak to będzie jak odstawie tabletki, ale to gdzieś dopiero w kwietniu, jeszcze dużo czasu. A u Ciebie rzeczywiście szybko się organizm pozbierał, rozumiem,że starania były i jest szansą na dwie kreseczki na początku lutego :-)
Blondyneczko nie wiem, czy pisałaś, ale jestem ciekawa nazwy tych tabletek, co brałaś. Długo ta lekarka kazała Ci je zażywać? nie mogę zrozumieć, dlaczego tak robiła, wyjaśniłaś to z nią jakoś? Niech się wytłumaczy, w końcu to Wy straciliście czas i pieniądze. Normalnie aż się nie chce wierzyć, człowiek ufa lekarzowi a tu taki zonk :-/ oby teraz było już z górki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...