Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

blondyneczko bardzo Wam kibicuje i mam nadzieje ze wkrotce doczekacie sie dwoch kreseczek na tescie i zdrowego dzieciaczka :)
ja w sumie wrocilam do staran we wrzesniu bo odstawilam tabletki, ale karmie jeszcze piersia i nie mialam okresu, wiec raczej te moje starania nie maja jeszcze szans na sukces :) po swietach odstawie mala i moze cos sie ruszy :)

Odnośnik do komentarza

Hej jestem i ja, mimo, że się nie udzielonam to śledzę Wasze losy a szczególnie Blondyneczki i Agi :-*
Agus, ja tak miałam. Nahpierw biała, później blada i dopiero ok 6-7 tc ciemna krecha.
Ale miałam tak również jak w ciąży nie byłam więc na dwoje babka wrozyla.
Ja jednak jestem myslir, że mogło się udać i z niecierpliwością czekam do wtorku.
Całuję Was mocno :-)

Odnośnik do komentarza
Gość DigitalGirl

Nie wiem czy jeszcze ktoś mnie pamięta ale ja też jestem dziewczyny, regularnie czytam i śledzę i niezmiennie trzymam kciuki.
Agnieszka, może spróbuj zrobić test dziś czy jutro jeszcze raz? Chyba, że chcesz poczekać na wtorek i być pewna.
Blondyneczka, super że nasienie się poprawiło! Teraz tylko podejmować próby :)

Odnośnik do komentarza

Aga,dziwne z tym testem. A ile jestes po inseminacji? Moze powtorz test,chyba ze juz do wtorku wytrzymasz. Ale bym chciala,zeby sie udalo :-)
Xxx
Blondyneczko,no w koncu... :-) Dobrze,ze poszedl i wyniki sie poprawily. Z tym,ze zwrocilabym uwage na ilosc prawidlowych. U nas tez bylo tylko 3% i lekarz zalecil suplementacje. Ktoras kiedys tu pisala,ze jak jest mniej niz 5%,to szanse znacznie spadaja. Ale jak pojdziecie do kliniki,to lekarz na pewno cos doradzi. Do inseminacji to pewnie wystarczy :-)
Dziewczyny,wszystkie Wam tu kibicuja,wiec musi sie udac. Musi!:-)

Odnośnik do komentarza

Druga sprawa jest taka że mój M to tak różnie brał leki. Często zadarzalo mu się zapomnieć, a pozatym lubi piwo więc bałam.się ze się wyniki pogorsza :-/ dodatkowo nasienie było dowiezione a nie na miejscu więc obawy miałam ogromne... Ale na szczęście nie jest tak źle :-) w styczniu pójdę na wizytę do kliniki i zobaczymy co powiedza:-) na inseminacje jesteśmy zdecydowani :-)

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

a ja tym razem sie troszke wyluzowalam i sobie troche wypilam wczoraj a dzis mam malego kacyka ale potrzebowalam odreagować wszystko bo dawno tak sie nie bawiłam.
Jak dobrze ze wszyscy jesteście ciesze sie ze sledzicie nasze losy az milo odrazu sie gwarnie zrobilo.
Blodyneczka supet ze wyniki lepsze z morfologia my tez mamy problem raz jest 3% raz 4% no i z ruchem problem. Wczoraj gadalam z kolezanka i mówila ze z pierwszą ciaza udalo sie za 3 razem stymulowany cykl a teraz z druga na naturlanym za pierwszym. I koniecznie mówiła ze powinnam zrobić bete bo testy jej negatywne wychodziły bo nawet jak się nie uda to bede widziała ze moglo cos być a sie nie utrzymalo. Mowila ze nie mam.sie poddawac i dalej walczyc.

Odnośnik do komentarza

Aga i bardzo dobrze że wyluzowalas i się odprezylas:-) należy się !!:-)
A ten test wg mnie nie jest wadliwy. Pierwsza kreska bardzo mocno czerwona i prawodpodobnie ona załatwiła tło na różowo ale druga kreska nie przejęła tego koloru bo zabarwia się pod wpływem hcg a jest kompletnie Biała. Jedynie uwidocznilo się to miejsce gdzie powinna być ta druga kreska. Kiedyś też tak miałam ale tło nie było różowe tylko szare. Ale z drugiej strony może test jest wadliwy i zabarwil zamiast drugiej kreski tło.... ciężko powiedzieć. Ja był test powtorzyla:-)

Odnośnik do komentarza

Blondyneczko,masz racje: najwazniejsze,ze wyniki sie poprawily :-) u nas swietnie zadzialaly te tabletki,o ktorych pisalysmy. Wyniki co miesiac byly lepsze. Ale zobaczysz,co lekarz Wam powie w klinice. Teraz odpocznij przez swieta i zajmij glowe czyms innym.
Xxx
Aga,taj znac,co slychac i jak wyglada sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Amimi ja porownalam skład tych tabletek co brał Twój Mąż do fertilmanu. Skład jest taki sam tylko dawki inne i fertilmanu trzeba brać dwie tabetki tak jak tego drugiego leku żeby efekt był identyczny:-) a że fertilman mamy odrazu w aptece obok więc zostaniemy przy nim tylko zwiększymy dawke:-)
I mam pyt bo mam dylemat. Ponieważ miałam się wybrać do kliniki ovum ale okazało się ze w moim mieście jest również provivo i stąd moje pyt. Czy któraś z Was miała do czynienia z któraś klinika albo ktoś ze znajomych i coś mi doradzi???
Opinie są w sumie podobne dlatego nie wiem do której się udać :-/

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

Na nic sie nie nastawiam bo od wczoraj mam sluz rozowy wiec pewnie okres przyjdzie gdyby jednak nie pojde jutro ma bete. Wczoraj jak zobaczyłam ten sluz to mowie nie bedzie prezentu pod choinke i tak smutno mi jest.
Na dodatek jestem.chora cos mnie dopadlo na same święta. A jeszcze w pracy jestem masakra.
Czekam na okres bo pewnie Przylezie.

Odnośnik do komentarza

Aga to dawaj znac czy @ sie rozkrecila czy może wręcz przeciwnie... kurczę ja porostu nie wierzę ze tyle walczymy i ciągle mamy pod górkę a tak się dużo słyszy o wpadkach a przecież jak widać zajście w ciaze wcale nie jest łatwe i nie wierzę ze większość facetów ma idealne parametry nasienia w dzisiejszych czasach.... ahhh...
Aga ale dopóki nie ma @ jest nadzieja :-)

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

Blodyneczka nie bylam na becie bo okres przyszedl co prawda mozerny strasznie moze dzis poleci wiecej.
Jutro mam wizytę u gina to zapytam czy to normalne i wezme od niego leki do stymulacji. Bo chcemy podejsc do kolejnej tym razem stymulowanej. Nawet nie chce mi sie myśleć juz o tym wszystkim tak mi smutno. Czasem płacze do poduszki zeby maz nie widzial bo widzę jak to przezywa. Święta okres w ktorym powinniśmy sie cieszyc a tu zaczynam je z myslanze czeka nas kolejny czas staran.
Chcę isc za ciosem bo boje sie ze jak zrezygnuje to psychicznie nie dam rady. Co jest nie tak ze sie nie udaje cos musi byc a my nie wiemy co!

Odnośnik do komentarza

Aga tak mi przykro :-( nie wiem co mam Ci napisac:-( to wszystko jest takie ciężkie i na dodatek swieta na mnie też wpływają nie za fajnie. I na każdym spotkaniu pytanie o dzieci... można zwariowac :-/
Aga a co do inseminacji to może trzeba żeby Twoj M jeszcze jakies witaminy pobrał bo tak jak widać u Amimi im większa dawka tych prawidłowych plemników tym większa szansa na sukces....
Ja już też mam dość myslenia o tych ciągłych staraniach :-(
Pozatym u mnie nadal występują krwawienia srodcykliczne. I przewertowalam Internet co to może być i znalazłam jedna odp. Ze może to bym nadmiar endometrium . I tak mi sie przypomniało ze podczas ostatniej wizyty u gin jeszcze dzień przed owu miałam już Endo ponad 13mm co wg mojej gin wskazywało by na 2 fazę a pecherzyk dopiero pekal. Tam bylo napisane cos w stylu ze endometrium jest na tyle grube ze estrogeny nie sa w stanie go calego utrzymac i nadmiar sie poprostu zluszcza.Więc może to nie głupie wyjasnienie bo innego naprawdę nie widzę :-/

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

Blodyneczka a tak sobie mysle ze moze jak endo masz duze to moze byc endometrioza czytalas moze o tym? ale wydaje mi sie ze do tek choroby musi buc duzo wiecej objawow.
Ja dzis mam wizyte u gina.

Chcialabym z korzystajac z okazji bo nie wiem czy później będę miala czas Życzyć wam kochane dziewczyny Wesołych i pogodnych Swiat wszystkiego co najlepsze oczywiście staraczkom uprawnionych dwoch kresek a mamom pociechy z dzieci. Aby te swieta byly dla was szczęśliwe spędzone wsrod najbliższych. Wszystkiego co naj naj lepsze!

Odnośnik do komentarza

Aga też o tym myślałam. I napewno o tym wspomnę w klinice. Troszkę inaczej to u mnie wygląda niz czytane wpisy przez osoby które się z tym mecza. Pozatym znam osobe która z tym walczy i coś nie coś wiem...
jak poszłam do mojej gin na poczatku to moje Endo miało max 6mm. Więc cieniutkie. Teraz jest większe ale moja lekarka nigdy nie wspomniała że jest za grube. A plamienie moje nie wygladaja jak typowe przy ebdometriozie bo czasami krwawie delikatnie bardzo jeden dzień a potem kilka dni spokoju albo czasami co jeden dzień co dwa dni przez 3-4 godziny zauważalna krew na papierze ... i często jest z rozciagliwym sluzem. Nie wiem co to oznacza ale moja lekarka nie widzi w tym problemu... zobaczy co powiedzą w klinice. Ale faktycznie boję się ze to może być to.... jakbym mało miała problemów...
AGA dziękuję za życzenia. Tobie i wszystkim Dziewczynom życzę zdrowych i spokojnych świąt; staraczkom żebyśmy nie musiały dłużej czekac na dwie kreseczki; o czekujacym na maleństwo szczęśliwego porodu i zdrowego dzieciątka a M amusiom żeby pociechy zdrowo rosły ! A najwięcej to zdrowia - bo jak zdrowie będzie to damy radę ze wszystkim !!! :-*

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, doczekacie sie na pewno swoich dzieci. Przeszlyscie już daleką drogę i na pewno Wasze starania zostaną wynagrodzone.
Życzę Wam zdrowych, spokojnych, rodzinnych, szczęśliwych Świąt. Spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.
Całuję Was mocno i będę Was dalej czytać.
Gabi :-*

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

ale tu cisza sie zrobiła.
Co tam u was sluchac?
Ja jutro mam.wizytę w 10dc jestem na clo i zastrzykach zobaczymy co tam sie dzieje. Jak dobrze pójdzie to w następnym tyg kolejna inseminacja. Tak sie jej boje ze znowu nie zaskoczy dziewczyny! I co wtedy ?! chyba zostaje nam klinika.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...