Skocz do zawartości
Forum

Sierpniowe mamusie 2017


ineeska

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Zolita:)
Przepraszam,ze nie dałam znać ale z leksza mnie ten mój synuś absorbuje, więc wchodzę na szybkiego tylko na nasze prywatne forum a tutaj nie byłam wieki, więc nawet nie widziałam, dała mi cynk koleżanka :)
No więc miałam cc 12.07, zaczęły mi się skurcze,tzn miałam 4-takie konkretne, na nic już nie czekałam, mimo to,ze planowe cc miałam na 27.07, pojechaliśmy na szpital w nocy.
Tam okazało się że w weekend tak ryzykować nie chcą,przetrzymali mnie do pon na magnezie w kroplówkach. W pon usg- panika- blizny brak! Diagnoza- odnerwienie, dlatego nie czułam rozchodzenia się jej:/

Cięcie zaplanowali na środę, właśnie 12.07, musieli zebrać ekipę no i krew z mojej rzadkiej grupy sprowadzić.
Uratowali macice, jednak definitywny zakaz kolejnej ciąży, bo musieli wyciąć cala bliznę z dużym naddatkiem ( ta całą tkankę- bloniasta, która została na miejscu blizny po rozejsciu).
Jasiu dostał 10pkt, ale po chwili okazało się że ma zapalenie płuc, pod tlen, antybiotyk, kupa stresu, ale już jest ok. Ma wadę serca.
Moich przebojów po cc już Ci oszczędzę, bo to po prostu ja mam takiego pecha, mało kto ma takiego, więc idź na swoją cc bez obciążenia psychicznego. Jednak na koniec pilnuj blizny przy skurczach, usg blizny przy pełnym pecherzu powinno się robic i często.
Trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie:)
Śpieszę Wam donieść, że ja już rozpakowałam się. 30.07.2017 o godzinie 9:55 przyszedł na świat mój syn Mateusz. Waga 2520, długość 45cm. Niestety mój poród rozpoczął się przedwcześnie,wniedzielę rano odeszły już wody, pojechałam do szpitala i już niestety tam urodziłam,na szczęście poród trwał krótko.Leżeliśmy tydzień w szpitalu,ze względu na jego problemy z oddychaniem itd. Obecnie jesteśmy już w domku i bardzo się z tego cieszymy.

Odnośnik do komentarza

Mamusie wszystkich dziewczynek, mam do sprzedania kilka nowych rzeczy z metkami, głownie 5.10.15 i smyk.
https://www.olx.pl/i2/oferta/zestaw-nowe-cool-club-5-10-15-56-62-sukienka-spiochy-spodenki-gratis-CID88-IDnTy86.html?action=show&id=353094966&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink

Tutaj tylko czesc rzeczy na zdjęciach. Jakby ktoras była zainteresowana to prosze o kontakt. Mam tez sporo rzeczy używanych ale w stanie idealnym badz bardzo dobrym.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71694.png

Odnośnik do komentarza

Czy jak saczyly Wam sie wody, to mialyscie wrazenie, ze ciagle chce Wam sie siku ??

Chyba zaraz obudze meza i pojade na ip, bo nie wiem co sie dzieje. Mala jest aktywna juz 3 godz. Pojawiaja sie jakies byle jakie skurcze. Kilka razy mialam uczucie, ze sie posikam :/ jak szlam na wc to lecialo ze mnie, ale normalnie przezroczyste :/

Odnośnik do komentarza

Czy jak saczyly Wam sie wody, to mialyscie wrazenie, ze ciagle chce Wam sie siku ??

Chyba zaraz obudze meza i pojade na ip, bo nie wiem co sie dzieje. Mala jest aktywna juz 3 godz. Pojawiaja sie jakies byle jakie skurcze. Kilka razy mialam uczucie, ze sie posikam :/ jak szlam na wc to lecialo ze mnie, ale normalnie przezroczyste :/

Odnośnik do komentarza

~Mama20144 U mnie to było tak że jak wstałam siku to po drodze do wc odeszły wody, zupełnie jak bym się posikała....potem owszem też miałam wrażenie że chce mi się siku a wody się sączyły, tak więc jeśli czujesz że się sączą to jedź do szpitala, jak nie odeszły ci a jesteśś dużo przed terminem to powstrzymają, u mnie jużżż nie było szans i musiałam urodzić miesiąc przed terminem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...