Skocz do zawartości
Forum

Sierpniowe mamusie 2017


ineeska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama_2014

U nas ciapa i plucha, choc teraz z rana lekki mrozik. Wole jak jest snieg i mroz, wtedy z checia na dwor sie idzie, na taka pogode nie wychodzimy (chyba od piatku siedzimy w domu :-/ ) widze juz, ze corci sie nudzi. Sama nie wie co by chciala, milion zabawek a nie ma czym sie bawic. Niestety w kolo dzieci chore i nawet nie ma sie z kim umowic zeby sie dzieciaki pobawily. Byle do wiosny.

Odnośnik do komentarza

Agi bardzo mi przykro z powodu tych wszystkich problemów i choroby taty :( sama nie mam już taty, ale czuwa nad nami tam z góry.
Nie umiem opisywać książek bo zaraz zdradziła bym Ci fabułę, najlepsze opisy książek są wg mnie na lubimy zytac.pl , często tam wyłapuje właśnie jakieś fajne książki :)
Mama2014, seria naprawde wciągająca, też czesto do nocy czytam, teraz po Promyczku i Gusie mam takiego kaca dobrej książki i te kolejne które czytam są teraz takie se :) polecam Ci jeszcze Listę Marzeń, też całkiem ciekawa :)
Axam, ja jak bym miala zamawiać te książki to bym zbankrutowała, ja ściągam w postaci ibooków z chomikuj.pl :) oczywiście nie każda jest, ale zawsze coś się znajdzie.
Jeszcze parę godzin i zobaczę mojego maluszka, mam nadzieję że żyje, rośnie i ma się dobrze :)
Cichadoro, powolutku, spokojnie jakoś dojedziesz, ale jak Cię mega zasypie to ogranicz się tylko do najpotrzebniejszych wyjazdów żeby nie kusić losu :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37cwa19pxss0gg.png
https://www.suwaczki.com/tickers/thgfskjo3b9dlzoo.png

Odnośnik do komentarza

agi123 mieszkam w Holandii i tutaj jest tak ze za kazdym razem trafiasz na innego lekarza. Ogolem w moim szpitalu jest 3 ginekologow podróżników i 11 położnych w tym jedna polka. Akurat wczoraj trafiłam na nią i sie umówilismy ze teraz za kazdym razem bedzie zapisywac mnie do siebie :) dla mnie bomba.. mila sympatyczna, wszystko dokladnie wyjasnia, chociaż o reszcie lekarzy tez nie mam nic zlego do powiedzenia.

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9qqmzxacyl9ax.png

Odnośnik do komentarza

ineeska ginekolodzy podróżnicy the best :D heeheh ten słownik to co chwile cos przekręci

Ja tez jutro wybieram się do Mamy i chce badania porobić bo już zostałam w swojej przychodni po ślubie i tak myślę zostać do czwartku. Mam nadzieję że pogoda będzie ok. Trochę boję się jeździć ostatnio samochodem bo co wstaję to robi mi się ciemno przed oczami. Ale jakoś może dam radę.

Odnośnik do komentarza

Usmiechnieta ja tez zauwaylam ze bardziej rozkojarzona jestem za kierownica, mniej uwazna, czas reakcji wydluzony. Pamietam ze w pierwszej ciazy tez mialam takie odmozdzenie. Chyba serio 20 na godzine bede jechac ;)
Ja jestem ciagle zameldowana u rodzicow i mam w piatek wizyte w uzedzie pracy ale chyba sie wyrejestruje, zasilku i tak nie biore a jezdzic tylko po podpis bez sensu. Maz mnie ubezpieczy i juz

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44j8203qdaz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/9f7jvcqg68yf2fpx.png

cd9b6vgcw57kg1sz.png

Odnośnik do komentarza

Myszka super, nie ma co się bać wizyt, jednak te dzieciaczki silne,a te źle myśli trzeba wywalić do śmieci.
Który masz tydzień?

Cichadoro jedz ostrożnie,powolutku,synka z ukochana teściową zostawiasz?

Mojej małej musiałam znowu podać Ibum rano, bo znowu gorączka jej leciała w górę:( Buzia fioletową, najgorsze miejsca robię też octaniseptem na patyczku, rękę mam całą z fioletu,bo się polałam nim,tak pójdę do dyrki....porażka,muszę się zbierać powoli a leżę od 2 godz i na nic nie mam siły, po tych 2 nocach nie przespanych...

Odnośnik do komentarza

Usmiechnieta to może te Jaski tak mają z tym spaniem no mój synek to tez Jaś tylko trochę mniejszy. Twraz nie chodzi do zlobka i nie pada o 19 albo 20 ale czasami o 24 ale to chyba trochę wina zębów. Mam nadzieję że za niedługo się już pojawia wszystkie u młody zacznie normalnie soac bo dzisiaj budził się 3 razy i bez mleka nie chciał spać.

CichaDoro to może rzeczywiście się wurejestruj. Szkoda czasu na takie jeżdżenie a przecież to i tak Ci nic nie zmieni.

Agi współczuję przeżyć. Masz teraz bardzo trudny czas ale my kobiety jesteśmy silne.

AXAM a jak sytuacja ze starszą córką bo ja tak cały czas myślę o niej. TY chyba jesteś bardzo energiczna osobą i chyba tak już będzie ze zawsze się u Was będzie coś dziać ale trzymam kciuki żeby to były dobre rzeczy i wesołe bo smutnych przeżyć juz wystarczy. Powodzenia na rozmowie ale jestem pewna że dasz radę! Najważniejszych ze jak wrócisz do pracy to dr juz nie będzie.

Nie wiem kto pisał o zelkach ale wyslalam męża wczoraj po nie i się zjadam.

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

myszka123 super że wszystko ok :) ja szczerze po ost wizycie troche teraz puściłam z nerwów. Bo bałam się właśnie o bicie serduszka bo zawsze jak ktoś ma taką sytuację to ok 7 8 tyg.

mar86ta gdyby mój Jasiek nie spał w dzień to poszedłby spać o 19, 20. Ale on idzie spać czasem ok 16 na dwie godz a potem jest problem. I mimo że czasem próbuje go przytrzymać to kładzie się na siłę nawet na podłodze :D jak idzie spać to po prostu nie bata żeby mu ktoś przeszkodził.

cichadoro ja w pierwszej ciąży jeździłam jak szalona do samego porodu heheh. Tylko że wtedy nie miałam jeszcze bejbisa i było łatwiej :)

Odnośnik do komentarza

Axam synek ze mna bo mu obiecalam ze na kulki pojedziemy, ale z tego co widze moze nic nie wypalic bo samochod nie odpala... Akumulator juz chyba naladowany i jak widac cos jeszcze musi nie pykac, nie wiem czy czasem paliwo w filtrze nie zamarzlo, bo tez filtr mial byc wymieniony i sie rozeszlo :/ jak ne ma mrozu to ladne odpala. Aj tam tak to jest jak chlopa nie ma w domu. Jutro szwagier ma przyjechac to moze jakos odpali i uciekam do rodzicow bo jak utkne na wsi to nawet wiekszych zakupow sobie nie zrobie :/

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44j8203qdaz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/9f7jvcqg68yf2fpx.png

cd9b6vgcw57kg1sz.png

Odnośnik do komentarza

Hela, uwielbiam mieć swoje książki na półkach- to taki mój konik od 14 r.ż. , zawsze kabinowalam tak żeby co parę miesięcy kupić choć jedną, oczywiście gdybym chciała mieć każda swoją to bym poszła z torbami, ale jak jest dostępna jakaś seria np to nie umiem sobie odmówić,wolę jakiegoś ciucha nie kupić niż książki, jak już ja ustrzele. A teraz jeszcze będziemy na działce wykańczać altanke- domek,który wymurowal mężu w ostatnie lato,no i tam już mam w projekcie biblioteczkę z paroma półkami i chciałabym je zapełnić jakimiś dobrymi książkami. Mam tak,że często wracam do dobrych fragmentów i kiedy czytam,to niekiedy zakreslam znaczące dla mnie kawałki, może to i dziwne ale od zawsze jakaś mam analityczne zapędy, dlatego nie cierpię książek z błędami logicznymi w fabule albo jakimiś zgrzytami w akcji. Niekiedy mam wrażenie że ktoś kto pisze książkę nawet nie przeczytał jej sam na koniec i nie sprawdził czy się wszystko zgadza...ale teraz dużo książek powstaje na zlecenie,tzn stanika je znane nazwiska a pisze ktoś przypadkowy - na zlecenie,tak na przykład kiedyś się okazało że Kingiem i Mastertonem...
A czytaliście Whortona? Kiedyś tzn przed ślubem- pierwszym - czytałam non

Odnośnik do komentarza

no ja chyba szału dostanę. O 11.00 dzwoniłam do sekretariatu żeby zapytać czy dyrka będzie miała czas, sekretarka mi powiedziała że na pewno nie, wie jutro- ok.
Przed chwila dzwoni czy przychodzę na ta 14?!? Chyba pijana... ja się nie pozbierałam nic,no ciśnienie 200. Mam ochotę im wszystkim tam powiedzieć,żeby się poszły leczyć.
W sumie mam l4 a te robią sobie co chcą że mną.

Odnośnik do komentarza

Usmiechnieta a nie próbowałas mu tej drzemki przesuwac żeby była wcześniej bo dzieci w tym wieku to powinny soac nawet przedzkplaki mają drzemki w placówkach ale gdy czasami mojemu cis się poprzestawialo bo np cały dzień w podróży i drzemka była pozno to tez był problem ze spaniem w nocy.

Ja mam właśnie trochę czasu dla siebie bo mieszkanie z grubsza ogarnęłam a synek jeszcze drzemie ale mam nadzieję że drugim trymestrze będę miała więcej energii. Juz się nie mogę doczekać wiosny!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...