Skocz do zawartości
Forum

Sierpniowe mamusie 2017


ineeska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieję i ze ja się pochwalę, cykle 32,dziś czyli 33 wykonany jeden test i blada druga kreska
W piątek powtórzę :)
Generalnie w mArcu ciąża obumarla, od września się staramy ;)
Dość mocno mocno mnie boli prawy jajnik ;/ skubany
Trochę mam stres bo dzień przed @ miałam krople krwi na bieliźnie

Odnośnik do komentarza
Gość aniolkowa_mama

Witamy Kiss! Wszystko na pewno będzie dobrze. Jajnik kluje, bo z niego byla owulacja i teraz wytwarza hormony. A plamienie moze oznaczać implantacje.
Chciałabyś opowiedzieć o pierwszej ciąży? W ktorym tygodniu obumarla? Było już serduszko? Jakie zrobiłaś badania i czy teraz bedziesz brać jakieś leki?

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty :)

Odnośnik do komentarza

cichadoro - tego, że gorzej niż u wieloletnich małżeństwa nie będzie to jestem pewno, u mnie ułożyło się tak, że dopiero w tym miesiącu zakończyłam formalnie rozwodem swoje 7-mio letnie małżeństwo (ogólnie 13-sto letni związek), nie miałam wtedy pojęcia, że jestem już w ciąży...więc ogólnie moja sytuacja mnie trochę stresuje jeszcze; pogmatwane to, ale wszystko do ułożenia :)
dolegliwości? ja chyba bym się sama nie domyśliła ;) ból w podbrzuszu jak na okres, ale zwalałam to na kilkumiesięczny brak okresu

Odnośnik do komentarza

~aniolkowa_mama
Witamy Kiss! Wszystko na pewno będzie dobrze. Jajnik kluje, bo z niego byla owulacja i teraz wytwarza hormony. A plamienie moze oznaczać implantacje.
Chciałabyś opowiedzieć o pierwszej ciąży? W ktorym tygodniu obumarla? Było już serduszko? Jakie zrobiłaś badania i czy teraz bedziesz brać jakieś leki?

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty :)

Dzięki za odpowiedź :)
Moja ciąża obumarla w 9tym, natomiast w 12tyg byłam na kontrolnej wizycie i niestety serduszko już nie biło, badania nic nie wykazały.
Badania miałam wykonywane pod kontem tarczycy , posiewy , cyto Ale wszystko jest ok.
W drugiej fazie.cyklu przez 7dni miałam,brać dupka A potem,odstawić boję się że to sędziowali jakiś wpływ no ale lekarz wie co robi ...
Jutro zrobię potworny test i umowie się do lekarza , ale myślę że po nowym roku bo nie chce się stresować ze nie widać zarodka itp jak myślicie ??wg om wychodzi mi dziś 4tydz i 6dzien

Odnośnik do komentarza

Kiss poczekaj do 6-7 tygodnia to powinno być już widoczne serduszko :)

LL team, to miałaś przejścia, ale ważne żeby zakończenie było szczęśliwe :)

Mąż wrócił wczoraj w nocy, teraz przejął syna i pojechali na męski wypad po wypłatę, a ja mam czas na spokojną kawę i zaczynam piec ciasta, bo stwierdziłam, że jednak się chyba nie wyrobię ze wszystkim ;) a zaraz przyjedzie rodzina męża z anglii z dwójką dzieci niedookiełznania, więc muszę schować wszystko co może ulec zniszczeniu. choinkę chyba drutem kolczastym odgrodzę :/

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44j8203qdaz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/9f7jvcqg68yf2fpx.png

cd9b6vgcw57kg1sz.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mama_2014

Po wizycie. Ciaza, 5tydz, po nowym roku sie zglosic na usg zeby sprawdzic czy bije serduszko. Brac witaminy dla ciezarnych i kwas foliowy. Termin wyliczyl na 24.08. Co do porodu to dr powiedzial ze jesli mialam cc w pierwszej ciazy to teraz ze wzgledu na to ze jestem po konizacji szyjki to tez bylaby cesarka ok 12.08.

Odnośnik do komentarza

No to i ja sie pochwale ;) moje malenstwo ma juz 6 tygodni. Lekarz stwierdzil ze wszystko prawidlowo sie rozwija serduszko bije. Strasznie sie ciesze i czekam na wieści od innych wizytowych mam. Pozostalym mama gratuluje dobrych wiesci :)

Odnośnik do komentarza

Cieszę się ogromnie z dobrych wieści od Was kochane:)
Ja właśnie sfinalizowalam zakupy na olx ciuszków ciazowych, za stówkę wyhaczylam 8 sztuk, spodnie ciążowe, spódniczka, piżamkę, haremu, bluzki, bluza, nawet kombinezon... dziewczyna sprzedaje w większości nowe rzeczy z Anglii, więc super dell :) Poprzednia ciążę przeleżałam i w sumie nie miałam ciuchów ciazowych, teraz moje plany są takie, żeby psychiką załatwić sobie chodzącą ciążę...więc pierwsze co to muszę mieć ciuchy:)

Odnośnik do komentarza

~Kiss ja mialam. Myslalam ze to okres ale w ogole nie bylo czerwone tylko brazowe. Jeden dzien i przeszlo. Staralismy sie z meżem o drugie dziecko ponad rok. W tym miesiacu wspolzylismy tylko raz i to 4-5dni przed owu bo bylam u lekarza wtedy kiedy mialam miec. I ja nastawiona na okres bylam i nawet zaczelam sie denerwowac ze na zlosc spoznia mi sie na swieta. A tu taka niespodzianka :D

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich serdecznie. Od wczoraj wiem, że serca mam dwa. Usłyszeliśmy z mężem bicie serduszka i zobaczyliśmy maleństwo na ekranie. Według lekarza jestem w 6 tygodniu 3 dniu (co się zgadza z moimi obliczeniami, moze 1 dzień różnicy). Jest prawidłowej wielkości. Bardzo pragniemy dzidzi, a to była nasza 4 próba. Według lekarza dobry wynik, chociaż ja naiwnie wierzylam, że za pierwszym razem się uda hehe

Odnośnik do komentarza

Przykro mi Uśmiechnięta, że straciłaś pierwsze maleństwo. Ja się właśnie strasznie boję tego I trymestru, podobno jest tak wiele zagrożeń. Jestem w pierwszej ciąży i mimo, że przygotowaliśmy się do niej, dużo czytaliśmy, to nadal czuję się "zielona". Nie śledziłam dokładnie wątku, Uśmiechnięta, czyli teraz jesteś w ciąży, który tydzień? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...