Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Zabawa z dzieckiem"

Rekomendowane odpowiedzi

My z naszą półroczną Jagódką uwielbiamy zabawę w teatrzyk.Taka zabawa to frajda dla całej naszej trójki.To podczas niej mała po raz pierwszy śmiała się w głos.

monthly_2016_11/konkurs-zabawa-z-dzieckiem_52658.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Córcia jest na razie malutka, więc nasze zabawy mogą się wydać nieskomplikowane. Ale tak naprawdę nie o merytoryczny poziom tu teraz chodzi- staramy się po prostu zapewnić jej jak najwięcej miłości, radości i wsparcia przy odkrywaniu nowych umiejętności... a podrzucanie, podnoszenie i latanie po mieszkaniu niczym samolot w ramionach mamy, to póki co najlepsza zabawa, tym bardziej, gdy przy każdym kontakcie wzrokowym z mamą, zawoła się radośnie "A-KU-KU!" ;) Wtedy radość jest na całego ;)

monthly_2016_11/konkurs-zabawa-z-dzieckiem_52661.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wojtuś to trzymiesięczny szkrab. Zabawa z takim maluchem to też WIELKA frajda i masa pięknego uśmiechu. Razem uwielbiamy zabawy na macie, gdzie maluszek uczy się trzymania główki. Pogląd na świat z nieco innej strony niezwykle go ciekawi, a wspólne rozmowy z mamą czynią to jeszcze ciekawszym zajęciem :-)
Uwielbiam nasze wspólne 'leniuchowanie' ;-)

monthly_2016_11/konkurs-zabawa-z-dzieckiem_52669.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszym i najbardziej efektywnym sposobem spędzania przez dzieci czasu jest ich zabawa z rodzicami. My uwielbiamy te wspólne rozrywki: budowanie z klocków, układanie ludzików z plasteliny, zabawa w odgrywanie ról, typu sklep, lekarz oraz przebieranki z tym związane. Każda wspólna chwila jest dla nas na wagę złota.

monthly_2016_11/konkurs-zabawa-z-dzieckiem_52671.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy z mamą pobawić się chcę, mama kocyk na podłodze rozkłada i ze mną tu siada. Mam sporo zabawek na tym kocyku ale szczeniaczek uczniaczek przydałby mi się tu, więc może będziecie tacy mili i wybierzecie nas, żebyśmy go zdobyli. Każde dziecko na nagrodę zasluguje - ja to wiem, ja to czuję. Może uda nam się wygrać, więc my czekamy, musicie wybrać. Wszystkim dziś powodzenia życzymy i już się cieszymy bo za parę dni koniec konkursu i zwycięzca pojawi się tu. A nawet jeśli nie uda nam się wygrać, no cóż, będzie nam smutno, ale pogratulujemy i buziaki poślemy! :)
Powodzenia!

monthly_2016_11/konkurs-zabawa-z-dzieckiem_52679.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawa z moją dwuletnią córeczką Emilka, zawsze jest kreatywna i pełna radości. A robimy tysiące rzeczy.
Malujemy, rysujemy, wyklejamy, ćwiczymy grafomotorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, lepimy coś z masy solnej lub ciastoliny, przyrządzamy coś w kuchni, gramy w jakieś gry, budujemy wysokie wieże i ciekawe budowle z klocków, układamy puzzle albo po prostu bawimy się z naszym psem lub wychodzimy na długie spacery. Zawsze staram się, aby nasza zabawa czegoś uczyła i coś rozwijała w naszym dziecku :)

monthly_2016_11/konkurs-zabawa-z-dzieckiem_52689.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/8418f0w.png
http://pl.lennylamb.com/sliders/show/1_2014_10_10_slider.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawa z moją dwuletnią córeczką zawsze jest kreatywna i pełna radości. Robimy przeróżne rzeczy- malujemy, rysujemy, wyklejamy, wydzieramy, ćwicząc tak grafomotorykę i koordynację wzrokowo – ruchową. Budujemy wieżę z klocków, lepimy przeróżne rzeczy z masy solnej i ciastoliny, układamy puzzle, gramy w jakieś gry, gotujemy coś razem lub po prostu bawimy się z psem. Lubimy też długie spacery, szczególnie szaleństwo na placu zabaw. Zawsze staram się, aby zabawa z moją córcią czegoś jej uczyła i coś w niej rozwijała.

monthly_2016_11/konkurs-zabawa-z-dzieckiem_52690.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/8418f0w.png
http://pl.lennylamb.com/sliders/show/1_2014_10_10_slider.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My bawimy się wszędzie ! Ostatnio ulubionym miejscem zabawy syna jest kuchnia. Razem gotujemy i pieczemy ! Wszystkim polecamy naszą specjalność - kolorowo-zakrętkowy tort z odrobiną szaleństwa i dużą ilością radości ! Pozdrawiamy ☺❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naszej corci najwięcej radości sprawiaja oczywiscie zabawy z tatusiem. Ciągnięcie na kocu,wozenie w kartonie chowanie w koszu do prania,robienie innych różnych czasami dziwnych rzeczy ;)

monthly_2016_11/konkurs-zabawa-z-dzieckiem_52704.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...