Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem ale na sekundę.. Martek masz bardzo ładny suwaczek!
oglądałam wiadomości..
Więc za tych którzy zginęli i za tych którzy przeżyli.. w trzęsieniu ziemi.. Boże jak patrzę na te ulice na te wystraszone oczy bezradnych cierpiących ludzi.. a buzie dzieci, którym zawsze bieda i wiatr w oczy a teraz jeszcze taka tragedia.. nie potrafię sobie poradzić jak na to patrze... Gdzie jesteś Boże :Płacz:

....

Odnośnik do komentarza

Hejka zerkam wieczornie, ale niewielki ruch był.
No odebrałam dzisiaj emila z przedszkola z katarem :glass: !@##$$ pospacerowali sobie i gamoniowi zachcialo się aniołków robić. Kombinezon aż ciężki był jak go ubierałam. Jutro podobno znowu mają iść na spacer. I nie wiem co robić, bo się smarkoli, a zamówiłam na jutro torta do przedszkola:36_2_43: Cholera :36_2_43:

Odnośnik do komentarza

Trzy serca
Ja jestem ale na sekundę.. Martek masz bardzo ładny suwaczek!
oglądałam wiadomości..
Więc za tych którzy zginęli i za tych którzy przeżyli.. w trzęsieniu ziemi.. Boże jak patrzę na te ulice na te wystraszone oczy bezradnych cierpiących ludzi.. a buzie dzieci, którym zawsze bieda i wiatr w oczy a teraz jeszcze taka tragedia.. nie potrafię sobie poradzić jak na to patrze... Gdzie jesteś Boże :Płacz:

Ja też nie potrafię patrzeć na taką tragedię a zwłaszcza jak giną małe dzieci, straszna tragedia.

Co do alergii to moja alergolog uważa że ciągłe podawanie dzieciom leków przeciw alergii nie jest dobre organizm się przyzwyczaja i lek słabo działa. Moja mała w pierwszym mies po urodz miala skazę bialkową przez 2 lata piła bebilon pepti , teraz wydaje mi się że troche jej przeszło ponieważ je produkty nabiałowe chociaż w małych ilościach, raczej odziedziczyła po mężu skłonności do alergii pyłkowej.

Aco do oczu to dziś juz nie miala rano ropy w oczach, ale nadal wraplam jej krople SULFACETAMIDUM 10% HEC; SULFACETAMIDUM NATRIUM - Encyklopedia Leków - Przychodnia Internetowa - www.przychodnia.pl

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór
sto lat Emilowi

Trzy serca Uli ospa zaczęła sie 1 stycznia, Szymowi 14 stycznia (w ub. roku). Tak jak pisałam u nas Tanno Lotio było nieocenione. Ale nie gorączkowali, nie było innych objawów niepokojących, poza setkami krostek, łatwiej to było pędzlem malarskim pociągnąć po szerokości
Usiek dobrze że wróciłaś
Martek fajny taki długi weekend
Dziubala o Matko, to dwa kolana?? W każdym razie szybko zdrowiej i szynom mówimy NIE

Szym ma anginę...

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie wiem co robić, w nocy wierzgal nogami więc stawiam, że się rozkłada :36_2_43: Nieco smarkoli i mówi przez nos. Puszczę go do przedszkola, ale poproszę, żeby jednak odpuścili dzisiaj spacer i najwyżej wcześniej go odbiorę.
Muszę chyba też załatwić sobie receptę na bactrim, bo muszę przyznać, że elegancko im pomaga.

Odnośnik do komentarza

Usiek – witaj o przerwie. Zdrówka dla Was!

Trzy serca – mnie też ścisnęło jak zobaczyłam te ofiary trzęsienia, zwłaszcza te najmłodsze, bezbronne, bez opieki… Straszne, tragiczne, niewyobrażalne… ::(:::(:::(:

Ann – na szczęście „tylko” jedno kolano. To, które miało być operowane jest ciągle grzeczne :Oczko:
A Szymi to jak nałogowiec rysowania :Oczko:

Słonko – dorośli też się przewracają :Oczko:. W dobie pralek automatycznych brudne ubrania już nie takie straszne :Oczko:

Monia – zdrówka dla Emila, oby tylko na katarku się skończyło!
Pitol :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Emilku wielka buzka!!!!!!!!:Kiss of love:

Monia moj Krzys ma ostatnio bardzo interesujace przemyslenia na temat dlaczego to dziewczynki siusiakow nie maja "mamusiu bylas niegrzeczna i pan doktor ci obcial sisiaka??, a masz go w rodku??, a jak bedziesz grzeczna to ci panowie przyszyja??, a Nika tez nie ma , ale jej jutro juz urosnie taki malutki.....(i hit:Oczko:) a tatus to byl baaaardzo grzeczny bo ma sisiaka...dużego i dwoch panów przyszlo zebu mu przyszyc:sofunny::sofunny::sofunny:

U krzysia w przedszkolu dzieciaki codziennie na spacer wychodza bez wzgledu na pogode, no chyba ze bardzo leje, taki mają wymog. Wczoraj tez byli:Oczko:

Niestety Nika mi sie rozlożyla, w nocy tempka teraz juz gile widze:kiepsko:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...