Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

I uciekam stąd w te pędy! Bo ja własnie od trzech dni na odwyku! A tak niemalże od przyjazdu raczyliśmy się czymś z m. . Koniec!!!Dlatego zajrzę jak temat się zmieni:smile_jump:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

Układam sobie plan dnia bo druga część będzie intensywna. Priorytet to chyba strój dla Adasia :D. U Adasia jutro jest bal karnawałowy i dzieci mają się przebrać za postacie bajkowe. Adaś chce być Spidermanem, pewnie jak niejeden chłopak więc na wszelki wypadek już wczoraj rezerwowałam strój w wypożyczalni żeby nikt nie wypożyczył przed nami :Oczko:

Monika – Maciuś ma na obkurczenie 4 leki w tym 1 robiony. Te 3 to Isoprinosine, Biostymina, a 3-go nie mogę odczytać na recepcie, dziś go kupię bo wczoraj nie mieli w aptece.

Lehrerin – super, że udało się załatwić praktyki w przedszkolu Nisi :great:

Agatron – odpoczywaj ile możesz. Mnie też zdarzają się takie leniwe dni, ostatnio nawet często :Kiepsko::Oczko:

Moniq - dobrze, że już jesteś w domu, uważaj na siebie i wracaj szybko do zdrowia :Całus:. Niech Cię szybko przestanie boleć i rwać!
A jeśli miałaś laparoskopię to skąd blizna 10cm?

Odnośnik do komentarza

witam czwartkowo
zima za oknem, a ja marzę by B udało się jakoś wyrwać z pracy i przywieźć mi Ulę (na myśl o wsadzaniu Szyma do wózka którym nie jeździ od dawna, nie licząc kilku razy ostatnio kiedy nie miałam wyjścia przez moje kolano - wózek służył mi za balkonik :sofunny: i ślizganiu się wciąż z moim kolanem mam dreszcze :) )
Dziubala ciekawa jestem Twojego spidermana :)

wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza

No co Ty Martek, wszyscy Cię widzą i czytają, tylko czasami jest taki nawał myśli, które chce się ubrać w słowa, że zwyczajnie wyleci z głowy żeby się ze wszystkimi przywitać. Zróbmy więc tak, ja Ciebie WITAM GORĄCO z mroźnego Poznania W IMIENIU NAS WSZYSTKICH :big_whoo:
Właśnie jestem w pracy i walczę z OGÓLNYMI WARUNKAMI UBEZPIECZENIA KREDYTOBIORCÓW, bo dzisiaj muszę zadzwonić do banku i dopytać o szczegóły umowy, którą podpisaliśmy jakiś czas temu. O 15 zaczynam zajęcia, ale mam dzisiaj tylko godzinę. Później sprawy papierkowe i jade po Boryska.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

a co, ja tu nie zajrzalam???

no to w

dziubala, co do mojej blizny, to niestety moja przepuklina nie kwalifikowala sie do laparoskopii, oprocz wycietej przepukliny, szwow to mam tez wszyty taki kawalek czegos (syntetyczny niby material podobny do np woreczka do proszku do prania w pastylkach :lol: ) wkolo miesnia skosnego dolnego w miejscu gdzie bylo "wybrzuszenie"
nawet mi dali kawalek na pamiatke :lol:

stad tez blizna :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...