Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

agatron, od około 5 listopada tak wygląda moje spanie, bardzo często 1.30 zastaje mnie przy lapku. A flizy poznałam dopiero jak poznałam B :) wcześniej kładłam kafelki, jadłam keksa (teraz cwibaka), wychodziłam na dwór (teraz na pole) itd :)
Oj poszłabym sobie w okolice Starego Rynku w Poznaniu, spędziłam tam kilka super weekendów przy okazji studiów podyplomowych 9 lat temu :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

to ja dalej mam kafelki, bywam na dworze i uwielbiam keksa:sofunny::sofunny:

Kuba, niestety, znów miał w nocy bóle nóżek, dwukrotna pobudka w odstępie półtoragodzinnym, kompletnie wybiła mnie z rytmu snu:alajjj:
ale jest jeden plus tych bóli wzrostowych, nie kupiłam mu jeszcze butów zimowych a teraz nóżka pewnie sporo skoczy, wobec tego nie będzie trzeba kupować kolejnych:lup:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Monia38

Deva, mój Emil miał coś takiego. Taka biało-tłusta warstwa pod napletkiem. I do tego guzek. Chodziłam do chirurga i okazało się, że to mastka się zebrala. Kazał poczekać, i że sama zejdzie. Do tego Emil myje klejnociki w żelu do higieny intymnej z kory dębu i wszystko super pozlazilo. Polecam i nie stresuj się. A co do zębolków. Mojej koleżanki synek tak mial, jak szedł do szkoły to już nie miał żadnych. A potem wyrosły mu stałe i nikt by nie powiedział, że kiedyś jakaś próchnica mu je zjadała, takie ma ładne zębiska i zdrowe. A ma już 24 lata :D

Idę bo mi się zaraz dzieci pozabijają

Kobieto, dzięki ci dzięki ci za poradę, bo juz czasami fiksuje czy dobrze z tymi zębami postąpiłam, że nie lapisowałam - no a z tym dziecięcym osprzęcikiem tez mnie uspokoiłas, -bo sie bałam, ze jak w NO pójdę to mi jeszcze coiś nawymyślają, a tak mi sie wydawało, że to to co piszesz, intuicyjnie...

mam wrażenie że Ty właśnie jakis czas teu pisałaś cos o takim otwartym przedszkolu w Poznaniu, tam super zajecia były ale za diabła nie jestem pewna a raczej cięzko byłoby czytac nasze mamucie zapiski wstecz by znależć, może pamiętasz namiar jakiś???

Trzy serca
Deva czy ta Twoja wróżbitka nie chciałby i mnie coś powiedzieć? Fakt, ze do niej nie pojadę ale na podstawie danych i układu gwiazd może by mi coś ciekawego powiedziała... albo może któraś z was ma kogoś takiego? Szukam sprawdzonej osoby a nie wyreklamowanej pani z przypadku....
Wszystkim zdrowia i jeszcze raz zdrowia!!!!!
Czy mogę się pochwalić prototypem ?
oto 38 cm Anioł choinkowy :yipi:

twoje Anioły sa boskie, ty nawet nie wiesz jaką ty dobrą energię razem z nimi rozsyłasz!!! Anioły są specjalne:yes::yes::yes:

a tak, moja wrózbitka na pewno mogłaby ci zrobic horoskop na odległość, jej e-mail podaję ci teraz:

hanna_trojanowska@op.pl

musiałabys podac jej swoje dane - imie (imiona) i nazwisko/a, data urodzenia i jak najdokładniejsza godzina (a jak nie dokladna to chociaz przybliżona) i miejsce urodzenia - oraz takie same dane w przypadku osób z ktorymi ma ci zrobic horoskop partnerski - tylko wtedy zanaczasz czy to jest mąz, partner, matka, szefowa, no wiesz - i wtedy w zaleznosci od ilosci osob zapytac o cene, bo jedna osobe zalicza w cenie twojego horoskopu - i pytasz co cie interesuje - zazwyczaj horoskop robi na rok od daty zapytania a czasami w najwazniejszych zagadnieniach "widac cos dalej" wiec napisz ze na rok, ale gdyby w kwestiach cie interesujacych (milosc, praca na przykład) było widac cos wiecej to poprosisz o info - mi w kwestiach sercoqwych dojrzala az do 2012 roku i tylko Bogu dziekowac za takie superlatywy jakie mi podała...:yes: a nie jest z tych co to wszystko ci powie na dobrze, jak maja byc trudnosci to ostrzeze, co i jak i kiedy, mozesz pytac o prace zdrowe relacje z najblizszymi o dzieci, co bedzie widac to ci powie...

mozesz poprosic o rozlozenie tarota, ona woli to robic twarza w twarz, bo wtedy sama dajesz energie na karty, tasujesz, przekladasz wybierasz - i jest on dokladniejszy - nie mniej jednak wiem, ze moim kolezankom z zagranicy kładła "przez telefon" - czyli ona tasowala za ciebie i rozkładała, ale ci od razu mówiła co i jak i mogłaś pytac dodatkowo o pewne sprawy na bieżąco.

Kobieta jest świetna i która byłaby zainetesowana to polecam przyjazd w miare możliwosci, przyjmuje u siebie w mieszkaniu, Poznań Jeżyce.

Pisz tylko jeśli jestes faktycznie zainteresowana, żeby kobiecie głowy nie zawracac, ja ostatnio płaciłam u niej 70zł, nigdy kwota nie przekroczyła 100zł jak miałam naprawde duuuuzo pytań, drożej jest jak pisac ci musi bo wiecej czasu jej to zajmuje, a klientek ma full....
mi sie zawsze sprawdza jak nie calosc to większa większośc, serio...
Szczerze polecam.

agatron
Witam się!
Coś tu pusto od kilku dni....
Dziewczyny, nie macie czasem sprawdzonego sposobu na skórę na kciukach. Co roku od jesieni do wiosny pęka mi na przedłużeniu paznokcia i strasznie boli. Pomocy!

rozumiem, że pęka ci skóra na wałach okołopaznokciowych??

ta skórka wokół wolnej krawedzi paznokcia??

na to jest tylko jeden sprawdzony sposób - zapuść paznokcie o ten milimetr by chroniły wał, i wylecz te bolesne ranki jedynym sprawdzonym sposobem - zamaczając te ranki na sekunde we wrzatku i tak kilkanascie razy pod rząd, i to robic kilka razy dziennie, no najczęsciej jak się da, im wiec ej razy zrobisz tym szybciej sie zagoi, zazwyczaj zajmuje to 1-2 dni... nie jest to przyjemne, ale nie moczysz calego palca, tylko wiesz, wlewasz wrzatek do malego naczynia i taka błyskawiczna akcje robisz zamaczasz na sekunde wyjmujesz, ja osusdzam o recznik i znowy - teraz miałam to na kciukach, wskazujących i srodkowych obu ra, bo zdjełam tipsy do nauki masażu o obcięłam je hiper krótko i juz mam nauczkę, zapuszczam choc na 2 mm, bo ma wrazliwe skórki i bez ochrony paznocka pękają...

monika4
u mnie też pomidorówka:lol:

dzisiaj ma przyjść lekarz pooglądać nas wszystkich i ewentualnie jakieś dalsze leczenie, mnie juz pod nosem i małżowiny tak pieką, ze fioła dostaję a jeżeli tylko próbuje czymś posmarować - kremy, maści to pieczenie przechodzi granice wytrzymałości:glass:

ostatnio na wszelkie podraznienia stosuje roztwor wody ze srebrem koloidalnym wlalam do takiego psik psika, po wodzie perfumowanej do ciala i tym psikam dalam 20ml na szklanke przegotowanej wody i dziala rewelacyjnie...

agatron
Dziubala
Agatron – z psem to normalne odczucia, też bym się tak krzywiła. A Ty w końcu zareagowałaś? :Oczko:

szlag by mnie trafiła, opieprzylabym z letka i pozakladala kapy na wszystkie meble! a wlasciceli psa obciazyla kosztami sprzatania i czyszcxzenia - jak moje dziecko nabroi tez za nie płacę...

anula_73
no to ja dla odmiany Was przywitam
Dzien dobry!
:kawa:
....i ide spac:hahaha:

Zabawna jest ta różnica czasu. Pamiętam, że jak ja miałam czas na forumowe pogadyuchy, to Wy już smacznie chrapałyście, a jak ja jeszcze spałam, to Wy szalałyście :whoot:

gabalas
Witam:Oczko:
:kawa: baaaardzo potrzebna choc noc nie taka zla (2 pobudki) , niestety obudzilam sie z potwornym bólem glowy:Histeria:

Dziubala co do fachowcow to dzis przychodzi fliziarz na "oględziny" zobaczymy co powie i za ile, niestety trudna robote bedzie mial do wykonania:Spoko:

gabi, głowa juz lepiej - mam nadzieję, że tak. Słuchaj, a kto to jest fliziarz?

Ann
dzień dobry, nocka krótka ale też na moje życzenie, bo położyłam się przed 2 a o 6.08 przyszedł mój Synek pytając gdzie Tato

Ann, no to zaszalałaś z tym spaniem. Sił na dzisiaj Ci życzę!

A dzisiaj wieczorem jest koncert MEAN MACHINE - zespołu, w którym gra mój T. Koncert jest w klubie w Poznaniu przy Starym Rynku. Mam nadzieję, że się uda. Do Boryska przyjedzie nasza ciocia :o_master:

Agatron a w jakiej knajpie?? jakbys podala namiar to moze by sie wpadlo, a ze juz dzis nie bede miala jak do kompa zajrzec to nie wiem...
zycze udanej imprezki!!!!!!!!!

za Anulke trzymam kciuki nadal i wciąż i wysyłam mnostwo pozytywnej energi!!!

monika4
to ja dalej mam kafelki, bywam na dworze i uwielbiam keksa:sofunny::sofunny:

Kuba, niestety, znów miał w nocy bóle nóżek, dwukrotna pobudka w odstępie półtoragodzinnym, kompletnie wybiła mnie z rytmu snu:alajjj:
ale jest jeden plus tych bóli wzrostowych, nie kupiłam mu jeszcze butów zimowych a teraz nóżka pewnie sporo skoczy, wobec tego nie będzie trzeba kupować kolejnych:lup:

u Vicka tez sie chyba to dzieje bo mi pokazuje czasem na dol pleckow, nóżki czy stópki ze go bolą...

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKI SERDECZNIE ZDROWKA DLA DZIECIAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:36_3_15::36_3_15::36_3_15:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, żyję żyje i wszystko u mnie do przodu idzie, zajeta jestem tragicznie bo robie te kursy masażowe i nie tylko antycellulit i odchudzający, ale równiez relaksacyjny zaczęłam i powtarzam klasyka, bo jednak bede uderzac w swoj jakis salon, miejsce do masażu, i chce miec wszystko w małym palcu....

padł mi iPlus modem, ten zapożyczony i nie ma do niego kodu PIN, bo komu po co pamietac ze schował, skoro potrzebny jest tylko do instalacji....

wpadłam do ciotki do pracy jak po ogien i musiała do was chociaz skrobnąc, żeby nie było, że nie ;)

mam nadzieje, że u was wszystko dobrze, że nastrój świateczny sie udziela i że dzieciaczki zdrowe i jakby co to tego wszystkiego wam życzę!!!
do Oslo lece 19go, tam juz będę na stałym łączu ;)

Pozdrawiam serdecznie was wszystkie!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

będę się chwalić swoim mikołajem - m. zaszalał, zaciągnął mnie do SAMANTY i sprezentował mi takie cudne staniczki, nie było tanio:glass: i wierzcie mi, nie miałam pojęcia o tych lewych pieniądzach, zwykle nie udaje mu się przede mną kamuflować kasy, zawsze się wygada o zaskórniakach :lup: i jakoś przez to nie ma niespodzianki, dzisiaj zaskoczył mnie nieźle, strasznie się cieszę:Śmiech:

co prawda, przydałoby się jeszcze coś białego i beżowego ale nie będę się upierać:sofunny:
hehehe rozbestwiłam się:sofunny:
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/DSC012051.JPG

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór

Za mną fajny dzień i nawet deszczowa pogoda nie zepsuła mi nastroju. Popołudniu zaprosiliśmy naszych sąsiadów na pierogi ruskie (siostra przywiozła mi od mamy) więc było smacznie i towarzysko :)

Gabi – a czemu trudną robotę będzie miał fliziarz?

Agatron – dobry pomysł z narzutami na meble. Szkoda tylko, że fotel ucierpiał.
Jak koncert? Na pewno udany :great:

Monika – biedny Kubuś z tym i bólami nóżek :( A ile Kubuś ma teraz wzrostu?
Super ten m-Mikołaj :great:. Niech staniki dobrze się noszą.

Deva - fajne robisz te kursy masażowe. Ja dziś dzwoniłam umówić się na masaż kamieniami, bo zupełnie zapomniałam, że mam jeszcze 2h do wykorzystania :)

Ann - wyśpij się :)

Moniq - powodzenia! Czekamy na wieści.

Gaszę światło, dobranoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...