Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

gabalas
Gunia udanego pobytu u T zycze:Oczko: Oby pogoda dopisała to wtedy caly dzien z malym na polu i na T nie bedziesz musiala ze duzo patrzec:sofunny:

Ja caly czas na to licze, jak bedzie ladna pogoda to rano wychodze wracam tylko na obiad i znowu wychodze :)
Cos ze mna jest nie tak przyszykowlam malemu ubrania i zaczelam go ubierac, wiem ze wyciagalam mu majteczki ja go ubieram a ich nigdzie nie ma, szukalam w szafce, doslownie wszedzie i nie ma, czyzby to juz skleroza mnie dopadla???

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Bry:D
Lehrerin, to nie całkiem tak z tą lodówką. Fachmana mam taniego, bo to znajomy. Lodówka to elektronika i wysiadł panel od sterowania w serwisie na zamówienie. Tak, że chyba taniej się nie da, chyba, że właśnie elektronik by w tym pogrzebał i znalazł co strzeliło.

Przyjemnego wypoczynku dla wyjeżdżających a spokoju dla pozostałych:D

Odnośnik do komentarza

Anulka
Gunia_G
Dziewczyny musze sie pochwalic mojemu Piotrkowi wlasnie wyszla dolna lewa 5, teraz ja zobaczylam i to nawet duzo jej widac, nie wiem kiedy to sie stalo ale jest :Śmiech:
Slodkie moje malenstwo jak zwykle przespalo wyrzynanie sie zabka :)

:brawo::brawo::brawo::brawo:

Jestem w szoku bo tyle sie nasluchalam jak to dzieci sa marudne gdy im 5 wychodza a znowu nic, spokoj i nie wiadomo kiedy pojawil sie nowy zabek.
Ostanio nie dal sobie zajrzec do buzki a dzis dalam mu malu kawalek kotleta i wszedl mu miedzy zeby i przyszedl zeby mu pomoc i otworzyl buzke a tam jest nowy zab:Śmiech:

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

W końcu tu dotarłam :lol:
Nie miałam za wiele czasu na Internet, bo najpierw teściowa, potem ja u lekarza (z moimi kolanami i bólem brzucha), zakupy, długie spacery (póki ładna pogoda) i jakoś tak czas szybko leci.
Nocki dalej kiepskie, mam nadzieję, że to przez ząbki.

Monika – zbyt skomplikowane pytania zadałaś. W każdym razie PIT-36 był ok, trzeba było tylko jeszcze dołączyć PIT-B. Szkoda, że późno o nim doczytałam ;)

Słonko – super, że wieści z usg dobre! :)

Asik – witaj Mamutko :)
Ja 1,5 m-ca ze swoją mamą pod jednym dachem bym nie wytrzymała, ale kto wie, może po takiej długiej rozłące nie byłoby to takie trudne ;)
A płakanie Maciusia w wieku Natalki do tej pory pamiętam. Chwilę później okazało się, że ma skazę. Wiesz sprawdź czy wszystko jest ok. Może głodna/spragniona/za gorąco/za zimno, za głośno/pampek pełny, itd. Jedno jest pewne, że dzieci bez powodu nie płaczą. Gorzej, że ciężko czasem dociec czemu tak się dzieje.

Moniq – a 4,3 euro to za 1 ściereczkę? I to jest ściereczka jedno- czy wielorazowa?

Gabi – trzymam kciuki, by siostrze się ułożyło!

Odnośnik do komentarza

Monia - trzymam kciuki za siostrę!

Anulka - czekam na nazwę ściereczek ;), też myją tak prosto okna jak te Moniq?

Gunia - niech ten weekend minie Ci szybko i spokojnie, i niech nic Ciebie nie złamie!
Ja też mam niską hemoglobinę, tak w granicy 10, taka uroda ;)

Ann – jest oprycha?

Lehrerin – masz jakieś „skutki uboczne” ciąży poza spaniem w dzień? ;)

Odnośnik do komentarza

Jejku ale Wy wczesnie zaczynacie :) Ja co prawda szlam po omacku do kuchni bo butle o 4 ale godzine pozniej juz spalam znowu :D

Gunia gratulacje dla Piotrka i zabka! (moj maz zawsze jak Natalka marudzi to stwierdza - moze zabkuje?! :D)

Dziubala Natalka wlasciwie to nie placze to jest bardziej takie marudzenie, jesli bym nie zareagowala na pierwsze jeki to by sie rozplakala na dobre a tak to odwracam uwage i jej przechodzi - do nastepnego razu ;) tylko nie jest tak codziennie, moze po prostu ma lepsze i gorsze dni - jak my wszyscy.

slonko a co to za pikieta byla bo ja nie w temacie?

Lehrerin teraz dojrzalam ze Ty przy nadziei jestes :) gratulacje!:Całus:

Anulka dwa tygodne bz neta... mnie by sie przydala taka przerwa

ide po kabel bo mi sie zara laptop zgasi... :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Ale ze mnie gapa nie zdażyłam nawet nowej "mamutki" przywitac Asik Witaj i pisz nam tu gigantyczne posty:Oczko:

Wlasnie gdałam z moja siostra. Ma dzis o 15.30 wizyte u gina. troche jest w tym wszystkim pogubiona, rozzalona, wsciekla na matke (nie dziwie sie). Napewno potrzebuje terz duzego "kobiecego" wsparcia bo w tej sytuacji wsparcie tylko chlopaka nie wystarczy. A mama w miedzyczasie zadzwonila i stwierdzila ze nie chce miec z nia nic wspolnego i zaluje ze ja na ten swiat wydała:Zły:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

pozwolicie, że wkleję
Kuźwa jak nie urok to sraczka :Wściekły::Wściekły::Wściekły::Wściekły:
Do lekarza nie dojechałam...miałam wypadek...koles jechał ze szpitala, bo własnie mu sie dziecko urodziło i po całonocnej posiadówce przy żonie zasnął za kierownicą...
Huk był nieziemski. Po uderzeniu, wypadłam z samochodu zobaczyć czy coś się z Mają nie stało. Na szczęście nic. Przyjechał lekarz tego faceta, który spowodował wypadek i zbadał Maje i jego córeczkę. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zanim na czołowe przywalił we mnie wjechał w bok hondzie która przede mna jechała...kierowca z tej hondy wyszedł i poszedł gdzieś...w szoku był, bo głową przywalił o szybę...nikt go znaleźć nie może...
Szczęściem dla nas była ta honda, bo dyby nie ona to cała siła uderzenia poszła by na nas...aż strach pomyslec co by się mogło stać...
Także samochód ma rozwalony cały przód. a mielismy go dzisiaj odwieźć do warsztatu, żeby nam go posprawdzali i powymieniali co trzeba przed lipcowym wyjazdem...W planach był wyjazd dzisiaj wieczorem na wieś ale w tej sytuacji chyba na to nie mam siły. Dwie godziny czekania na policję. Wypadek był 11.10 a o 13 przyjechali policjanci na motorach. Formalności i odholowanie auta i dopiero weszłam do domu.
Co za rok!!!:Wściekły::Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...