Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry
Ale Miałyście maraton pozegnań:Oczko:
Ja mialam wczoraj dzień,ktorego nie lubie.
Z wyjezdzał o 4 rano a .ze wiało to masakrycznie sie denerwowałam. Szwagierka pojechała o 14ej potem pzryszła kumpela i to było fajne.Potem oczywiście Jula zazeła fikać, jak zawsze po wyjeździe Z , probuje na ile sobie może pozwolić. Ale .cóz w końcu laczek poszedłw ruch( super niania nie byłaby zachwycona,ale co tam). Powiem tylko,ze efekt był natychmiastowy. Odzyskała Słuch:Oczko:POzniej stado telefonów, noi zaległam o 24 z moinutami.
A Zosia ma toświdzczenie od zębów, dolne 3 ida i 5tki, jak siedzi to leje jej się z buzi jak śłiniakowi z Rodziny zastpczej.
stawiam kawusie i znikam,dziś po 2 tyg pzrerwie ide do pracy a chceeeeeeeeeeeeee mi sie,ze hohohohooho.
PZodrwawiam i zycze miłęgo dnia.

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Bry:Śmiech:
Powariowały baby - trzy stronki się żegnały.
Kawę już wypiłam, a teraz jakoś chyba trza by młodego ubrać, bo jeszcze w piżamie i małą nakarmić bo obgryza grzechotki. Chyba z głodu, chociaż raczej nie, bo się nie drze.
Czekamy na jutrzejszy "wyrok" co z moją siostrą i kiedy operacja.
M pojechał w trasę więc cisza w domu. Wczoraj miałam tylko zadymienie, bo mi............komin pękł w przedpokoju. No i jazda była z łataniem. Chciałabym się wynieść do jakiegoś nowszego domku, bo tutaj ciągle coś siędzieje. Jak nie deszcz w pokoju, to myszy w wózku, albo dym w całej chałupie.
W nocy tak twardo spałam, że nie wiem, kiedy Emil się przytalibował z całym swoim majdanem do mnie. pierwsza przespana cała noc jednym cięgiem:Śmiech:

Gabi, to żeby wiadomość od lekarki była pomyślna i żeby już był koniec tego choróbska.
A może to alergiczne jakieś paskudztwo. Wiosna i takie tam.

Monika zróóóóóóóóóóób mi też zakupy:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...