Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zrobiłam przerwę na popołudniową kawusię. Córuchna drzemie, m. wybył z domu na parę godzinek. Pojechał do znajmych grać w bryżdża. Mój m. ostatnio jest jakimś "brydżoholikiem". :duren:

Dziubala zazdroszczę wypadu do Zakopanego.

Moniq zdrówka życzę.

Niutek mam nadzieję, że wieczorkiem zajrzysz.

Trusia a może uda Ci się jednak upiec...

Anulka udanego wypadu na wieś.

slonko wyzdrowiałaś już.

Miłego dzionka. Na wschodzie nadal hula wiatr...

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

wpadam jak po ogien :)

u ann wiem ze to urodziny Uliski wiec pewnie sie imprezka szykuje i moze dlatego... :confused:

basiu, u mnie dzis sloneczko i ciepelko idzie :) Francuzi, hymmmm, wiesz wszystko zalezy od ludzi, ale pronuja jednak week endy rodzinne, duzo tutaj wszedzie parkow i ogrodow wiec spacery, promenady itp, kinowe poranki z mlodszymi i wozkowe spacerki z najmlodszymi bo w tyg jednak wiekszosc rodzicow (oboje) pracuja i nie ma czasu na rodzinnie spedzony czas. dlatego sie to nadrabia w week endy. ale oczywiscie to nie regula ;)

ja ciagle nie wiem czy ide na urodzinki wieczorem a tu wlasciwie wszystko od tego zalezy, nawet jutrzejszy dzie bo jak jedziemy na ur to trzeba Noasia odstawic u babci i odbieramy go jutro i zostajemy na obiedzie; a jak nie idziemy to siedzimy w domku i sie kurujemy we czworeczke i dzis i jutro . dodam ze Krzysiek tez zaczyna byc chory :duren:

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie.
U nas też dzisiaj wiało, ale udąło mi się wygrabić takie małe trawniczki przy chodniku. Nie powiem, połowa liści wylądowała u mie na podwórku, ale niech już tak będzie, po niedzieli pprawię i już. Muszę czymś ręce i głowę zająć, bo inaczej trafi mnie coś.
Wczoraj wieczorkiem pożarłam się z Kamilem, a że on nerwus to zrobiła się kosmiczna awantura i wyniósł się z domu. Nie wiem gdzie spał, a dzisiaj jak widział mnie na ulicy to udawał, że nie zna. Cholernie to było przyjemne. Z drugiej strony pracuje, zarabia, więc może niech pożyje trochę na własny rachunek i za siebie popłaci. Może doceni to co miałw domu.
Jeszcze dzisiaj jak gadałam z mamą okazało się, że nie przyjedzie na półtora miesiąca, ajk planowałyśmy tylko na tydzień - dwa góra, bo moja siostra ma przeżuty i chce jak najszybciej do niej wrocić. Nic tylko się powiesić.............a tu święta idą.

Dwa razy czytałam co popisałyście i tak sie pogubiłam, że nie wiem co u kogo i jak.
W każdym razie witam te, których nie przywitałam wcześniej. :)
Fotki też pooglądałam i faktycznie same nastolatki tu są. Chyba założe nowy wątek o dinozaurach. Ale pewnie sama ze sobą ym na nim pisała.

Moniq zdrówka dla Ciebie i Noasia. Kurujcie się i żeby mu ten zębolek szybciorem wyszedł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...