Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Miki kaszle ma, ale to juz ostatki. Maja kaszle wstrętnie, ale lekarka stwierdziła, że to w gardle, bo oskrzela i płucka czyste. Mam inhalować i oklepywać. Poleżeli dzisiaj oboje na łóżku z polem magnetycznym. W piątek kontrola i powtórka.

Dobranoc Kochane

Uciekam dzisiaj wcześniej spać. Maja chora, więc pewnie znowu od 3 rano będą nawoływania i jęki.

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że mamutki się łatwo nie poddają i przebrnęły przez te stronki:Uśmiech:

Staś w lepszej formie niż wczoraj, ale jeszcze bez rewelacji.

Nienawidzę wybierać terakoty i glazury:Zły:

Anulka cieszę się, że z Majeczka to nic poważnego i zeby tak zostało:great:

Lehrerin podoba mi się dedykacja:Uśmiech:

Ann nie znam się na punktacji tej gry, ale gratulacje:yipi:

Dziubala gdyby nie pranie pobiłabyś rekord wczesnego zasypiania:Oczko: Pisałam Ci, ale masz privy przepełnione:Oczko:

Moniq ale masz labę:Uśmiech:

Słonko wow:great:

Dobrej nocy:Całus:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

Ann
Moniq ale masz fajny wieczor
Anulka wychodźcie na prostą

Ja na moj tez nie narzekam, co prawda Szymi spi mi dzis juz od 18.15 wiec pewnie wstanie na jedzenie. A ja wlasnie wygralam w Carcassone (pierwszy raz 262 punkty, Moniq łąka z 19 miastami :Śmiech:)

ann :brawo: ale przyznam Ci sie ze liczyc punktow to ja dobrze nie umiem no bo na kompie to one sie same zliczaja :) ale tylu punktow to jeszcze nigdy nie mialam !!!!

asJa, ja za to uwielbiam wybierac i terakote i glazure i panele i wszystko inne :)

a taka fajna labe i spokojny wieczor to mam mniej wiecej co tydzien :sofunny:

a troche na powaznie, nie bawie sie w przeslania polityczne itp ale dostalam te piosenke i bylam ciekawa czy ja znacie?? polskiej wersji nie znalazlam wiec jest tylko po ang z fr tlumaczeniem

znacie, bo ja nie znalam ale uwazam ze jest verry verry good

YouTube - Pink - Dear Mr President

Odnośnik do komentarza

Anulka – spokojnej nocy, wyśpij się.
A na czym polega łóżko z polem magnetycznym? Masz takie w domu?

Lehrerin – fajna dedykacja, oby się spełniła :yes:

Ann – gry nie znam, ale rozumiem, że taka ilość punktów robi wrażenie, gratuluję.

AsJa – nienawidzisz, bo za duży wybór czy z innych powodów ;)
PW trochę już usunęłam, możesz pisać ;)

Moniq – jutro posłucham piosenki, bo Maciuś śpi w tym samym pokoju co teraz jestem i nie chcę go obudzić.

Odnośnik do komentarza

Ann
monikouette
ja tez sie zegnam, po dniu spedzonym na zewnatrz mozg mi sie wywietrzyl wiec ide poczytac a potem lulu :)

świat się kończy, o 23 z minutami :Szok::Szok::Szok:

nic sie nie boj :sofunny:
zanim sie poloze to mi do pierwszej zejdzie bo sie przyznam ze Noah spi odkad wrocilismy, w ubranku, bez kolacji... ale tak malo dzis spal ze jak padl w drodze powrotnej od babci tak nie mialam sumienia go budzic i przelozylam tylko do lozeczka,
zaraz ide dac mu jesc na spiocha, potem troche sie ogarne, poskladam pranie co wyschlo na sloneczku, pojde poczytac i w sam raz pierwsza bedzie
a po drodze jeszcze do Was zahacze na pewno bo komp ciagle zalaczony :lol:

Odnośnik do komentarza

monikouette
no widzisz, calkiem poprzestawiane te nasze dzieci, moj dzis stwierdzil ze jak braciszek ma spac w tym samym co on pokoju to on nie bedzie spal, i tym sposobem ani jeden ani drugi nie spali na drzemce tylko sie razem chichrali :duren:

Szymi pewnie odsypia wczorajszy dzionek kiedy byla jedna drzemka 35 minut a dzien dlugi bo od 5.30 do 19.15

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...